OM System M. Zuiko Digital ED 40-150mm f/4 PRO - Cashback 200 €

Cashback 200 €

Ak si teraz zakúpite tento produkt Olympus/OM System získate po zaregistrovaní späť 200 €. Akcia platí od 18.5. do 16.7.2023, iba na produkty dodané v termíne akcie. Ďalšie výhodné produkty Olympus a podrobné podmienky nájdete na Olympus Cashback.
Je to svetovo najkompaktnejší a najľahší objektív medzi zoomovými teleobjektívmi s fixnou svetelnosťou a ohniskom zodpovedajúcim 300 mm. Tento mimoriadne kompaktný objektív ponúka prvotriednu obrazovú kvalitu a všetok obrazový výkon na fotografovanie krajiny, prírody, vtákov a ďalších objektov. Pomyslite koľko slobody získate, ak sa zbavíte ťažkých a objemných objektívov. Navyše sa pýši plnou ochranou proti poveternostným vplyvom s pôsobivým stupňom krytím IP53, takže môžete bez obáv fotografovať aj v náročných podmienkach. Môžete dokonca zhotovovať úžasné makrosnímky. Je síce kompaktný a ľahký, ale ponúka všetko, čo potrebujete na povznesenie svojich snímok do novej dimenzie.
Výrobca:
OM System
Obj. čislo:
V335040BW000
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
899 749,17 €
-+

OM System M. Zuiko Digital ED 40-150mm f/4 PRO - Cashback 200 €

Optika navrhnutá pre výkon
Ideálny teleobjektív so širokou škálou uplatnenia. Či už fotografujete jeden strom alebo celý les na horskom úbočí, vždy sa môžete spoľahnúť na ostré a jasné snímky, a to v celom rozsahu zoomu. Ak potrebujete vyfotografovať 80MP HiRes snímku, žiadny problém. Dostanete ostrosť až do krajov obrazu, bez akejkoľvek aberácie, ktorá obvykle teleobjektívy zo zoomom sprevádza.

15 optických prvkov v deviatich skupinách
M.Zuiko používa jedny z najkvalitnejších skiel na svete a mimoriadna obrazová kvalita týchto objektívov je svetovo preslávená. Objektív 40-150mm nie je výnimkou. Nájdete tu 15 optických prvkov usporiadaných v 9 skupinách prinášajúcich mimoriadne rozlíšenie obrazu. Sú tu HR, Super ED, ED a asférické členy spolupracujúce na zachytení dokonale ostrých snímok v celej ploche obrazu.

Povrchová úprava ZERO
ZERO je skratka pre Zuiko Extra Low Reflection Optical Coating. Prakticky ide o to, aby ste na fotografiách nemali žiadne nevzhľadné odrazy ani odlesky. Je to len ďalší spôsob, ako prispieť k prvotriednej kvalite obrazu.

Fluorínová povrchová úprava
Keď objektív zvlhne, musíte ho pred vytvorením ďalšej snímky utrieť. Fluorínová povrchová úprava vám umožní zotrieť ho rýchlo a ľahko. Jedno utretie a hotovo. Žiadne šmuhy ani kvapky vody. Objektív očistíte rýchlo a účinne, takže sa môžete rýchlejšie vrátiť k fotografovaniu.

Špecifikácia OM System M. Zuiko Digital ED 40-150mm f/4 PRO - Cashback 200 €

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 899 €

Upozorni ma keď cena klesne pod