Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Nikon ES-2 digitalizačný adaptér neg. filmov

Adaptér ES-2 umožňuje premeniť farebné alebo čiernobiele snímky zhotovené na filme na kvalitné digitálne súbory, a to bez použitia skenera. Je kompatibilný s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon, ktoré sú vybavené ponukou na digitalizáciu vo fotoaparáte.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VWD304AW
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
179,00 € 149,17 €
-+

Nikon ES-2 digitalizačný adaptér neg. filmov

Pri použití objektívu ako AF-S Micro NIKKOR 60 mm f/2,8G ED v spojení s fotoaparátom D850 funkcia digitalizácie vo fotoaparáte automaticky konvertuje farby a uloží snímku vo formáte JPEG. Digitálne snímky môžete skontrolovať na monitore fotoaparátu alebo na TV obrazovke pripojenej pomocou kábla HDMI (nie je súčasťou).

Bez ohľadu na to, či fotografujete na film alebo máte negatívy spred rokov, ES-2 predstavuje praktický spôsob, ako vytvoriť digitálne súbory vhodné na tlač a zdieľanie. Rozlíšenie a bohatosť tónov vytvorených súborov JPEG je vhodná na zväčšeniny až do rozmeru A1.

Špecifikácia Nikon ES-2 digitalizačný adaptér neg. filmov

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 179,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod