Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Nikon D4, Použitý tovar

  • Nikon D4, Použitý tovar
  • Obrázok (1)
Obj. čislo: 22EX00152a
Nikon D4 prináša novú úroveň kvality obrazu, rýchlosti a presnosti do fotografovania aj nahrávania videosekvencií. Snímač formátu FX má rozlíšenie 16,2MPix, fenomenálne vysokú citlivosť ISO a vysoko výkonný obrazový procesor Nikon EXPEED 3.

Stav: A/B
Použitý tovar.
Výrobca:
Obj. čislo:
22EX00152a
EAN:
2023916
850 s DPH 850 € bez DPH
22 100 Kč s DPH 22 100 Kč bez DPH
Dostupnosť Na predajni

Nikon D4, Použitý tovar

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Nikon D4 je profesionálny fotoaparát formátu FX prináša novú úroveň kvality obrazu, rýchlosti a presnosti do fotografovania aj nahrávania videosekvencií. Snímač formátu FX má rozlíšenie 16,2 milióna pixelov, fenomenálne vysokú citlivosť ISO a výkonný obrazový procesor Nikon EXPEED 3. Ponúka nekompromisný výkon a bezkonkurenčnú všestrannosť v extrémnom prostredí aj pri extrémnom osvetlení.

Nekompromisná kvalita snímky – výnimočná rýchlosť
Kvalitný obraz s nízkou úrovňou šumu a širokým dynamickým rozsahom je zaistený ako pri základnej, tak aj pri vysokej citlivosti ISO vďaka optimalizovanej redukcii šumu a 14-bitovému spracovaniu A/D signálu priamo v snímači. Extrémny rozsah citlivosti ISO sa pohybuje v rozmedzí ISO 100-12 800, no dá sa rozšíriť až na ISO 50 - 204 800.

Fotoaparát D4 ponúka rýchle súvislé snímanie až 11 snímok za sekundu – to je vyššia rýchlosť než má akýkoľvek iný fotoaparát Nikon.

Výkonný obrazový procesor EXPEED 3
Fotoaparát D4 vybavený obrazovým procesorom novej generácie EXPEED 3 od spoločnosti Nikon. Vysokorýchlostné 16-bitové spracovanie obrazu nadväzuje na 14-bitovú A/D konverziu, čím priamo vo fotoaparáte vzniká fotografia JPEG pripravená na publikovanie. Snímky sa môžu pýšiť vernými a sýtymi farbami a prirodzenou hĺbkou. Aj pri fotografovaní v pološere s vysokou citlivosťou ISO inteligentný systém znižuje šum bez degradácie ostrosti obrazu.

Video vo vysielacej kvalite a hi-fi zvuk
Profesionálom, ktorí pri práci potrebujú aj video, ponúka fotoaparát D4 flexibilitu potrebnú pre širokú škálu filmových aplikácií. Videosekvencie s rozlíšením Full HD (1080p) možno zaznamenať s rýchlosťou snímania 30p, 25p a 24p a s možnosťou 60p, 50p, 30p a 25p pri rozlíšení 720p. Videosekvencie môžu mať dĺžku až 30 minút. Záznam s rozlíšením Full HD (1080p) možno získať pri formátoch FX aj DX.

Okrem vstupu pre externý stereofónny mikrofón je k dispozícii aj výstup pre externé slúchadlá, vďaka ktorému môžete jemne doladiť zvuk izolovaný od okolia pre natáčanie videosekvencie.

Nekomprimovaný výstup HDMI
Tým, ktorí potrebujú najčistejší videovýstup pre profesionálne úpravy videa, ponúka fotoaparát D4 možnosť výstupu nekomprimovaného živého náhľadu videa do externých rekordérov a monitorov. Prvýkrát v histórii jednookých zrkadloviek je umožnený dátový výstup s rozlíšením 1080i (Full HD) s určenou veľkosťou obrazu a rýchlosťou snímania. V prípade potreby možno dátový výstup zmenšiť a odstrániť z neho kontextové informácie simultánne zobrazené na displeji TFT fotoaparátu.

Pokročilé rozpoznávanie scény s RGB snímačom s rozlíšením 91 tisíc bodov
Revolučný pokročilý systém detekcie motívu spoločnosti Nikon je teraz vybavený novo navrhnutým snímačom RGB s rozlíšením 91 000 pixlov, ktorý dôkladne analyzuje každú scénu s vynikajúcou presnosťou.

Pri fotografovaní menších objektov je napríklad podstatne zdokonalené sledovanie 3D objektov. Fotoaparát prekvapivo presne rozoznáva ľudské tváre aj počas práce s optickým hľadáčikom. Takáto presnosť podrobnej analýzy záberu podporuje aj presnejšie automatické zaostrovanie a automatické meranie expozície, aj pri najzložitejších svetelných podmienkach.

Pokročilý modul snímača AF Multi-CAM 3500FX s vylepšenou citlivosťou
Oceňovaný systém AF Multi-CAM 3500FX spoločnosti Nikon bol prepracovaný tak, aby zrýchlil detekciu fotografovaného objektu. Modul snímača automatického zaostrovania a jeho algoritmy významne zlepšujú citlivosť na svetlo pri slabom osvetlení až na -2 EV. Každý z 51 snímačov je plne citlivý pri všetkých objektívoch AF NIKKOR f/5,6 a 11 stredových AF snímačov aj pri hodnote clony f/8. Umožňuje to napríklad použitie objektívu AF-S NIKKOR 600mm f/4 s telekonvertorom NIKKOR 2,0x.

Novo vyvinutá uzávierka z kompozitu Kevlaru a uhlíkových vlákien
Nová vysoko odolná uzávierka ponúka štandardnú životnosť 400 000 cyklov a čas uzávierky od 1/8 000 do 30 s a synchronizáciu blesku až do 1/250 s. Inteligentný samodiagnostický monitor uzávierky a riadiaca jednotka znižujú spotrebu energie pri dlhšom otvorení uzávierky pri natáčaní videosekvencie.

Rýchla reakcia
Spustenie trvá približne 0,12 sekundy, oneskorenie uzávierky je približne 0,042 sekúnd (ekvivalent s D3S) s rýchlosťou snímania až 11 snímok za sekundu vo formáte FX a vo všetkých režimoch orezu.

Pamäťové médiá
Fotoaparát D4 má dva sloty na kartu. Jeden vysokorýchlostný slot na karty CF (UDMA 7) a jeden slot na vysokorýchlostné karty XQD s vysokou kapacitou.

Intuitívne horizontálne a vertikálne ovládanie
V oboch orientáciách sú ovládacie prvky rozložené rovnako, sú pohodlne umiestnené tak, aby sa fotoaparát rýchlo stal predĺžením vašich rúk pri fotografovaní na šírku aj na výšku.

Precízny displej LCD s uhlopriečkou 8 cm (3,2"), rozlíšením pribl. 921 000 bodov a širokým pozorovacím uhlom je vybavený automatickou reguláciou jasu. Obraz na displeji je jasný a ostrý s presnou reprodukciou farieb.

Optický hľadáčik so skleneným hranolom
100% pokryté obrazové pole, zväčšenie 0,7x (objektív 50mm f/1.4 zaostrený na nekonečno, -1,0 m-1). Dizajn hľadáčikov Nikon s predsunutím výstupnej šošovky okulára je známy tým, že minimalizuje únavu pri dlhom fotografovaní.

Časozberné snímanie
Fotoaparát D4 rozširuje populárne funkcie časozberného snímania ukladaním fotografií do fotoaparátu vo forme súboru videosekvencie. Vytvorený záznam možno prehrávať 24 až 36 000-krát rýchlejšie ako bol nasnímaný.

Funkcia HDR (High Dynamic Range) vytvorí pri jedinom stlačení spúšte jeden podexponovaný a jeden preexponovaný záber. Rozsah je možné rozšíriť až na 3 hodnoty EV. Prirodzený vzhľad snímky možno dosiahnuť nastavením jemnosti okraja, kde sa obidve snímky stretávajú.

Úpravy vo fotoaparáte
Zhotovené snímky a videosekvencie možno v prípade potreby upravovať vo fotoaparáte alebo počas práce. K dispozícii je veľa užitočných funkcií, napríklad spracovanie snímok NEF (RAW), zmenu veľkosti, korekciu skreslenia a nastavenie perspektívy. Okrem toho ponúka možnosť nastaviť začiatočný a koncový bod všetkých videosekvencií naraz, aby boli efektívnejšie uložené.

Stav: A/B

Príslušenstvo:
- krytka, batéria, nabíjačka, CF karta 32GB, krabica.Vysvetlenie známkovania stavu použitého tovaru
- Stav A - výborný stav, nenesie žiadne známky požívania, na tovar ešte prebieha záručná doba.
- Stav A/B - výborný stav, nenesie žiadne prípadne iba veľmi malé známky poživania.
- Stav B - dobrý stav, nesie známky požívania, prípadné odreniny a pod.
- Stav C - nesie veľké známky požívania, može sa jednať aj o ulomené časti krytov a pod., prístroj je ale naďalej funkčný.