Nikon CoolPix P530, Čierny, Použitý tovar

Nikon CoolPix P530 je nadštandardne vybavený ultrazoomový fotoaparát vyznačujúci sa 16,1 MPix CMOS snímačom, pokročilou hybridnou stabilizáciou, výklopným 3,2“ LCD a unikátnym veľko-rozsahovým objektívom 24 – 1000mm.

Stav:A/ B
Použitý tovar.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VNA640E1XX
Dostupnosť tovaru:
V predajni
169,00 169,00 €

Nikon CoolPix P530, Čierny, Použitý tovar

Nikon CoolPix P530 je nadštandardne vybavený ultrazoomový digitálny fotoaparát, ktorý je novinkou v osvedčenej rade ultrazoomov CoolPix rady P. Je vybavený objektívom s 42x zoomom, 16,1 MPix CMOS snímačom, pokročilou kombinovanou optickou/elektronickou stabilizáciou, mimoriadne kvalitným výklopným 3,0“ LCD displejom s rozlíšením 921000, a podrobným elektronickým hľadáčikom s rozlíšením 201000 Pix. Prekonajte hranice svojich tvorivých možností s fotoaparátom Nikon CoolPix P530, kompaktným prístrojom s elektronickým hľadáčikom a 42× zoomom. Tento fotoaparát vybavený 16,1 MPix a objektívom Nikkor s ohromujúcim rozsahom ohniskových vzdialeností od širokouhlého objektívu 24 mm až po superteleobjektív 1000 mm Vám umožnia priblížiť si každú akciu presne tak, ako budete chcieť. Obrazový snímač CMOS a pokročilá optická redukcia vibrácií Vám uľahčia získanie stabilných fotografií s 16,1 MPix za akéhokoľvek osvetlenia a výklopný monitor LCD Vám ponúkne obraz s perfektným rozlíšením pri pohľade z ľubovoľnej perspektívy. Režim Full HD videosekvencií aktivovaný samostatným tlačidlom zaručuje okamžité vytvorenie videosekvencií. Voliteľný adaptér Wi-Fi umožňuje prenášať fotografie a videosekvencie na inteligentné zariadenia* odkiaľ ich môžete zdieľať s priateľmi a rodinou prostredníctvom internetu.


Veľko-rozsahový objektív s 42x optickým zoomom:
Fotoaparát je vybavený širokouhlým objektívom Nikkor s 42× optickým zoomom (24–1000 mm f/3-5,9) a štyrmi šošovkami z nízkorozptylového ED skla, ktorý poskytuje obraz s vynikajúcou ostrosťou pri fotografovaní z takmer ľubovoľnej vzdialenosti.

Obrazový snímač CMOS s 16,1 MPix:
Vysoko citlivý 16,1 MPix obrazový CMOS snímač ponúka vyššiu svetelnú účinnosť jednotlivých pixelov a spoločne so systémom spracovania obrazu Nikon Expeed C2 dovoľuje získať brilantné fotografie vo všetkých svetelných podmienkach.

Pokročilá optická redukcia vibrácií:
Stabilizácia obrazu znižuje efekt chvenia fotoaparátu a umožňuje ostré snímky aj pri plnom priblížení. Aktívny režim zároveň poskytuje stabilitu pri snímaní v pohybe.

Výklopný 8cm (3,0“) LCD monitor s rozlíšením 921 000 Pix:
Fotografie a videá vytvorené fotoaparátom je možné si pozerať priamo na vstavanom veľkom 3,0“ LCD monitore s mimoriadne jemným rozlíšením 921 000 Pix a vynikajúcim farebným podaním. Tento monitor disponuje širokým pozorovacím uhlom a je vybavený antireflexnou vrstvou vďaka čomu ponúka vysoko kontrastný obraz s vynikajúcou viditeľnosťou aj pod vodou a na priamom slnečnom svetle. Je to rovnaký typ aký sa montuje aj do profesionálnych digitálnych zrkadloviek Nikon.

Elektronický hľadáčik:
Prepnite na elektronický hľadáčik pre presnejšiu kompozíciu alebo ak ho osobne uprednostňujete. Používanie hľadáčika stabilizuje váš postoj a minimalizuje chvenie fotoaparátu.

Záznam Full HD videosekvencií (1080p/60i) so stereofónnym zvukom:
Počas videozáznamu je k dispozícii optický zoom a automatické zaostrovanie. K dispozícii je tiež možnosť spomaleného a zrýchleného záznamu videosekvencií s využitím snímacích frekvencií 16 až 30 obr./s. Fotoaparát je vybavený vstavaným minikonektorom HDMI (Typ C) s podporou štandardu HDMI-CEC umožňujúceho prehrávať natočené záznamy na HDTV televízore. Zaznamenávať s rozlíšením 1 080/60i môžete začať okamžite pomocou samostatného tlačidla záznamu videosekvencií. Môžete jednoducho prepínať medzi formátom NTSC (60i/30p) a PAL (50i/25p).

Pokročilé funkcie videosekvencií:
Táto funkcia Vám dovoľuje používať optický zoom a automatické zaostrovanie počas natáčania a vytvárať spomalené, alebo zrýchlené videosekvencie (max. frekvenciou 120 obr./s). Videosekvencie sa zaznamenávajú vo formáte iFrame a prostredníctvom vstavaného konektoru HDMI je možné ich prehrávať na odpovedajúcich zariadeniach.

Špeciálne režimy motívových programov:
Režimy motívových programov prispôsobené pre veľké priblíženie ponúkajú automatické nastavenia pre vynikajúce snímky pomocou teleobjektívu, získanie ktorých môže byť veľmi náročné, ako pozorovanie vtáctva alebo vysokokontrastné fotografie mesiaca.

Automatické zaostrovanie s inteligentným algoritmom:
Zlepšená detekcia zaostrenia pri slabom osvetlení rýchlo a presne zachytí objekt. Funkcia „focus peaking“ pri manuálnom zaostrovaní zvýrazní okraje zaostrovanej oblasti bielou farbou a budete môcť upraviť intenzitu, aby ste dosiahli jemnejšie detaily.

Sledovanie objektu:
Vďaka automatickému inteligentnému sledovaniu objektov je fotoaparát schopný vytvárať ostré fotografie pohybujúcich sa objektov. Zaostrovanie so sledovaním objektu zaisťuje perfektné zaostrenie zvoleného objektu aj v prípade, že sa objekt stále pohybuje.

Automatický režim HDR:
Fotoaparát automaticky skombinuje dva zábery s rôznymi expozíciami, ktoré sa zhotovia jedným stlačením tlačidla spúšte, a vytvorí jednu snímku s veľkým dynamickým rozsahom a bohatou škálou farieb.

Makro režim:
Pri nastavení do tohto režimu umožňuje fotoaparát zaostriť na veľmi blízke objekty (účinne už od vzdialenosti 1 cm) a zachytiť tak aj tie najmenšie detaily.

Jednoduchá panoráma 360 °/180 °:
Funkcia jednoduchej panorámy slúži k tvorbe dynamických panoramatických fotografií zvislým, alebo vodorovným panoramovaním fotoaparátu. Stačí iba stlačiť tlačidlo spúšte a vytvárať panorámu fotoaparátom cez fotografovanou scénu – získajte prekrásne fotografie rozsiahlych krajín, alebo farebných podvodných svetov.

Prispôsobiteľné funkčné tlačidlo (Fn):
Priraďte funkčnému tlačidlu často používané funkcie, čo vám umožní rýchly prístup k nastaveniam ako citlivosť ISO, vyváženie bielej farby alebo meranie expozície. Nastavenia možno meniť jedným stlačením tlačidla.

Vysokorýchlostné sériové snímanie:
Rýchle sériové fotografovanie Vám umožní kontinuálne vyfotografovať sériu až 7-mych fotografií s plným rozlíšením v rade a to frekvenciou 7 obr./s, alebo sériu s až 30-tich fotografií s plným rozlíšením frekvenciou 1 obr./s.

Volič expozičných režimov:
Na hornej strane fotoaparátu sa nachádza volič klasických expozičných režimov (P/S/A/M) a Užívateľského režimu, ktorý slúži k okamžitému vyvolaniu sady uprednostňovaných nastavení fotoaparátu.

21 motívových programov:
Motívové programy automaticky optimalizujú nastavenie fotoaparátu pre obľúbené fotografované motívy, efekty a miesta. Vynikajúcich výsledkov je možné dosiahnuť iba jednoduchým výberom motívového programu odpovedajúceho aktuálnym expozičným podmienkam.

Menu retušovanie:
Vďaka funkcii retušovania môžete svoje fotografie vylepšovať priamo vo fotoaparáte na mieste kde ste ich nafotili pomocou aplikácie kolekcie digitálnych filtrových efektov. K dispozícii je široká ponuka možností, napríklad filter Selektívna farba, ktorý fotografiu prevedie na monochromatickú a potom farebne zvýrazní jeho vybranú časť, alebo Filter typu hviezda, ktorý k bodovým zdrojom svetla dodá hviezdicové reflexy.

Wi-Fi pripojenie:
Fotoaparát nedisponuje vstavaným Wi-Fi zariadením no je možné si dokúpiť ako voliteľné príslušenstvo kompaktný Wi-Fi adaptér Nikon WU-1a. Adaptér Nikon WU-1a Vám umožní pripojiť sa priamo k inteligentným zariadeniam vybaveným Wi-Fi* pripojením, alebo pomocou neho vytvoríte Wi-Fi Hot-Spot prístupový bod, ku ktorému už nie je problém pripojiť inteligentné zariadenia s Wi-Fi*. Pomocou tohto voliteľného príslušenstva môžete ľahko a rýchlo prenášať a zdieľať vysoko kvalitné fotografie a videosekvencie vytvorené pomocou fotoaparátu.

Obrazový procesor Nikon Expeed C2:
Rýchly a výkonný systém spracovania obrazu Nikon, ktorý poskytuje vylepšený záznam videosekvencií, vysokú citlivosť a maximálnu obrazovú kvalitu obrazu poháňa obrazový procesor Nikon Expeed C2.

Nikon Image Space:
Všetci používatelia fotoaparátov Nikon môžu využívať 20 GB bezplatného cloudového ukladacieho priestoru online vďaka špecializovanej stránke spoločnosti Nikon na ukladanie a zdieľanie snímok, Nikon Image Space. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.nikonimagespace.com.


1 Funkcia Dynamic Fine Zoom dokáže priblížiť 2-násobnú vzdialenosť v porovnaní s najdlhším dosahom optického teleobjektívu a súčasne zachovať plné rozlíšenie snímky.

Android, Google, Google Play, YouTube a ďalšie sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.


Stav: A/B
Príslušenstvo:
- 1x krytka, batéria, krabica.


Vysvetlenie známkovania stavu použitého tovaru
- Stav A - výborný stav, nenesie žiadne známky požívania, na tovar ešte prebieha záručná doba.
- Stav A/B - výborný stav, nenesie žiadne prípadne iba veľmi malé známky poživania.
- Stav B - dobrý stav, nesie známky požívania, prípadné odreniny a pod.
- Stav C - nesie veľké známky požívania, može sa jednať aj o ulomené časti krytov a pod., prístroj je ale naďalej funkčný.

Špecifikácia Nikon CoolPix P530, Čierny, Použitý tovar

Počet megapixelov0
Rýchlosť sekvenčného snímania0
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:Stabilizátor je v objektíve
GPS modul:Nemá GPS

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 169,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod