Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Nikon AF-S Nikkor 70-200mm f/4G ED VR

Nikon AF-S Nikkor 70-200mm f/4G ED VR je novým vysokovýkonným teleobjektívom so stabilizátorom novej generácie. Objektív je určený pre použitie s digitálnymi zrkadlovkami formátu FX a uceľuje tak radu objektívov Nikkor so svetelnosťou f/4.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JAA815DA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 599,00 € 1 579,00 € 1 332,50 € 1 315,83 €
-+
Akcia -1%

Nikon AF-S Nikkor 70-200mm f/4G ED VR

Objektív sa vyznačuje praktickou kombináciou pevnej svetelnosti f/4 a všestranného fotografmi veľmi obľúbeného rozsahu ohniskových vzdialeností 70–200 mm. Objektív je ideálny pre dokumentárnu fotografiu, cestovateľskú fotografiu (vzhľadom na svoju nízku hmotnosť 850 g), fotografiu prírody a tiež pre športovú fotografiu.

Úplne nový systém redukcie vibrácií Nikon VR novej generácie umožňuje fotografovať s časmi uzávierky až o 5 expozičných stupňov dlhšími ako obvykle a dosiahnuť pritom výnimočne ostrých a stabilných fotografií pri fotografovaní z ruky. Vynikajúca konštrukcia optickej sústavy poskytuje výnimočne vysoké rozlíšenie a kontrast v rôznych svetelných podmienkach.

Parametre teleobjektívu Nikon AF-S Nikkor 70-200mm f/4G ED VR:
- Transfokátorový (zoomový) teleobjektív formátu FX o rozsahu ohniskových vzdialeností 70–200 mm (105–300 mm pri použití s jednookými digitálnymi zrkadlovkami Nikon formátu DX).
- Konštantná svetelnosť f/4 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.
- Systém redukcie vibrácií (VR) novej generácie minimalizuje chvenie fotoaparátu a umožňuje Vám fotografovať s časmi uzávierky až o 5 expozičných stupňov dlhšími ako je bežné v daných svetelných podmienkach.
- Účinné antireflexné vrstvy Nano Crystal Coat výrazne redukujú reflexy a závoje.
- Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) zaručuje tiché a presné automatické zaostrovanie.
- Dva zaostrovacie režimy - A/M (automatické zaostrovanie s možnosťou manuálnej úpravy zaostrenia, priorita AF) a M (manuálne zaostrovanie).
- Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 1 m.
- Transfokátorová konštrukcia teleobjektívu je v chránená v ľahkom kovovom tele.
- Prstenec so statívovým závitom Nikon RT-1 (voliteľné príslušenstvo) umožňuje voľne otáčať objektívom okolo optickej osy pre plynulý prechod medzi orientáciou prístroja na šírku a výšku. Je umiestnený v ťažisku sústavy objektív-fotoaparát vďaka čomu znižuje sily pôsobiace na istiace prvky statívovej hlavy a zlepšuje manipuláciu sústavy objektív-fotoaparát na statíve.

Špecifikácia Nikon AF-S Nikkor 70-200mm f/4G ED VR

Bajonet objektívu:Nikon FX
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/4.0

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 579,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod