Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR

Ak si teraz zakúpite uvedený objektív Nikon získate okamžitú zľavu 10 %. Pre uplatnenie zľavy použite v prvom kroku objednávky kód: NIKON10. Akcia platí od 17.9. - 30.9.2020. Viac objektívov Nikon so zľavou nájdete na Nikon 10% zľava na objektívy.

Nikon AF–S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR je výborný základný transfokátorový objektív, ktorý sa vyznačuje kvalitnou optikou so špeciálnymi ED šošovkami, ultrasonickým motorom SWM a optickým stabilizátorom obrazu VR.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JAA805DA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
299,00 € 249,17 €
-+

Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR

Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR je kompaktný, cenovo dostupný a výkonný transfokátorový základný objektív. Vďaka kvalitnej optickej sústave zloženej z 15 šošoviek zoradených do 11 skupín (s jednou asférickou šošovkou a s jednou šošovkou zo špeciálneho ED skla) určenej na použitie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon formátu DX a 5,8-násobnému priblíženiu ponúka tento objektív vynikajúce uplatnenie v rôznych podmienkach fotografovania. Vybavený je systémom optickej stabilizácie obrazu (VR) od spoločnosti Nikon a exkluzívnym ultrazvukovým zaostrovacím motorom, poskytuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení, prenáša verný obraz na snímač aj do hľadáčika a ponúka rýchle a tiché automatické zaostrovanie.

Parametre objektívu Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR:
• Výkonný transfokátorový objektív formátu DX s 5,8-násobným priblížením a ohniskovou vzdialenosťou 18 – 105 mm (pri prepočte na kinofilm zodpovedá rozsah ohniskových vzdialeností hodnotám 27 – 157,5 mm).
• Rozsah priblíženia od širokouhlej polohy transfokátora po priblíženie teleobjektívom – výborne sa hodí na fotografovanie rôznych scén od portrétov po interiéry, architektúru a krajiny.
• Systém stabilizácie obrazu umožňuje pružnejšie fotografovanie z ruky a používanie časov uzávierky, ktoré sú až trikrát dlhšie.
• Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) zabezpečuje rýchle a tiché automatické zaostrovanie.
• Sklo s extrémne nízkym rozptylom svetla (ED) a asférické prvky objektívu zaručujú vysoké rozlíšenie a kontrast a zároveň minimalizujú sférické vady, astigmatizmus a iné formy skreslenia.
• Textúrovaný povrch ladí s telami jednookých zrkadloviek značky Nikon.
• Výborný pomer hodnoty k cene.

Špecifikácia Nikon AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR

Bajonet objektívu:Nikon DX
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:Premenlivá

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 299,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod