Nanlite Forza 720 LED svetlo

Svetlo predefinované, forma pretvorená. Forza 720 a 720B sú najjasnejšie reflektory Nanlite vôbec. Oba ponúkajú pozoruhodné úrovne jasu.
Výrobca:
Nanlite
Obj. čislo:
118850
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
2 119 1 765,83 €
-+

Nanlite Forza 720 LED svetlo

OBROVSKÝ VÝKON Z KOMPAKTNÉHO SVETLA – Nielen, že Forza 720 poskytuje podstatne väčší svetelný výkon ako ostatné vo svojej triede, ale aj vďaka výrazne kompaktnej a ľahkej riadiacej jednotke a hlave.
VYSOKO PRESNÉ FARBY, KOMPATIBILNÉ S BOWENSOM - S CRI 95 a TLCI 96, Forza 720 poskytuje vysokú úroveň presnosti pre presnú reprodukciu farieb, obsahuje takmer univerzálny držiak Bowens pre rozsiahlu kompatibilitu s modifikátormi.
0-100% STIEŇOVANIE, 0,1% PRÍRODKY, BATÉRIA ALEBO AC - Vytvorte efekt jasného slnečného svetla alebo tmavých a náladových scén s 0-100% stmievaním, ktoré môžete jemne doladiť v krokoch po 0,1%, spustite Forza 720 zo sieťovej zásuvky alebo batérie moc
KOMPLETNÝ SÚBOR MOŽNOSTÍ OVLÁDANIA - Na bezdrôtové ovládanie môžete použiť výkonnú mobilnú aplikáciu NANLINK cez vstavaný Bluetooth, alebo použiť vstavaný 2,4G s diaľkovými ovládačmi alebo WS-TB-1 Transmitter Box (predáva sa samostatne), alebo ísť pokročilý s DMX
UŽITOČNÉ PRÍSLUŠENSTVO A JEDNO - Pokročilé strmeň obsahuje juniorský držiak, držiak na dáždnik a jednostranný zámok, obsahuje rýchloupínaciu svorku, puzdro na prenášanie a viac ako 9,5 metrový kábel.
Nanlite Forza 720 LED bodové svetlo nanovo definuje výkon a hodnotu vo vysokovýkonných svietidlách. S menovitým výkonom 800 wattov plní Forza 720 výrobné úlohy ovládané výkonnými HMI svetlami v oveľa ľahšom, kompaktnejšom a tepelne efektívnejšom balení. Ohromný výkon kompaktného svetla Forza 720 dokáže vytvoriť efekt slnečného svetla prelievajúceho sa oknami bez ohľadu na dennú dobu, kedy fotografujete, a zároveň je dostatočne svižný na stlmenie od 0 do 100 % s 0,1 % prírastkami, vďaka čomu budete vždy v poriadku. - naladiť podľa vašich potrieb.

S týmto vysokovýkonným svetlom sa ľahko manipuluje, montuje a umiestňuje ho hlava s hmotnosťou iba 4,8 kg a riadiacou jednotkou iba 4,2 kg. Vysoko presné farby s CRI 95 a TLCI 96 denného svetla vyváženého 5600K svetla, Forza 720 poskytuje vysokú úroveň presnosti, takže si môžete byť istí, že vaša práca bude mať presnú reprodukciu farieb.

Sada možností ovládania
Pre bezdrôtové ovládanie máte na výber, či použijete výkonnú mobilnú aplikáciu NANLINK cez vstavaný Bluetooth, alebo použijete vstavaný 2,4G s diaľkovými ovládačmi alebo WS-TB-1 Transmitter Box (predáva sa samostatne) pre prepracovanejšie nastavenia. Pokročilé aplikácie môžu využívať ovládanie DMX a RDM cez XLR vstup a výstup. Pre budúce aktualizácie firmvéru je k dispozícii port USB-A.

Napájanie striedavým prúdom alebo batériou
Forza 720 môže bežať na štandardnej AC zásuvke alebo môže byť odpojená pomocou dvoch 14,8V alebo 26V V-Mount batérií (predávajú sa samostatne), ktoré sa montujú na boky riadiacej jednotky pre ľahký prístup. Riadiaca jednotka tiež poskytuje množstvo slučiek na pripevnenie bezpečnostných káblov pri montáži.

Kompatibilita s držiakom Bowens
Forza 720, vybavená držiakom Bowens, poskytuje kompatibilitu s veľkým množstvom modifikátorov a šošoviek, vrátane vlastného radu softboxov Easy-Up od Nanlite, nášho držiaka Bowens. Projektor a FL-20G fresnel a barndoors (všetky sa predávajú samostatne).

Vstavané efekty a neobmedzené prispôsobenie
11 vstavaných praktických efektov vám umožní vytvoriť komplikované svetelné scenáre v priebehu niekoľkých sekúnd, ako napríklad Storm, Paparazzi a TV, a všetky efekty možno hlboko prispôsobiť a uložiť ako rýchlo vyvolateľné predvoľby pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie NANLINK.

Plne vybavený Yoke
Držiak do strmeňa je kompatibilný s 5/8'' detskými kolíkmi a 1 1/8'' juniorskými kolíkmi. Samotný strmeň má držiak na dáždnik a odolný, jednostranný zámok pre rýchle nastavenie. Dodávané príslušenstvo Pridajte funkčnosť Súčasťou je robustná rýchloupínacia svorka, ktorá vám umožní rýchlo a bezpečne namontovať riadiacu jednotku na štandardné stojany na svietidlá, stĺpy s väčším priemerom a iné predmety. Forzu 720 môžete namontovať a umiestniť pomocou viac ako 9,5 m priloženej kabeláže.

Súčasťou je aj pekne vyrobené puzdro na prenášanie, ochranná COB čiapka a reflektor. Forza 720 vám dodáva výstup potrebný na splnenie niektorých z najnáročnejších úloh v kreatívnom osvetlení so spoľahlivosťou, konzistentnosťou a podporou, vďaka ktorej je Nanlite už desaťročia obľúbeným a uznávaným výrobcom profesionálnych výrobných zariadení.

Obsah balenia:
1x Forza 720
1x Riadiaca jednotka
1x Prepojovací kábel 5M
1x Napájací kábel 4,5M
1x Reflektor
1x Ochranný uzáver COB
1x Rýchloupínacia svorka
1x Prenosná taška
1x Návod na použitie
1x Referenčná príručka DMX

Špecifikácia Nanlite Forza 720 LED svetlo

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 2 119 €

Upozorni ma keď cena klesne pod