Mosh Tempered Glass Protector pre: Olympus PEN E-PL8

Ochranné tvrdené sklo zaručuje špičkovú ochranu displeja pred poškrabaním, zašpinením a hlavne absorbuje nárazy. Tempered Glass Protector uchráni Váš displej pred rozbitím, puknutím, pavučinou aj menšími ryhami.
Vďaka tejto pružnej ochrane s hrúbkou 0,3 mm nebudete krytie ani cítiť ani vidieť.
Na stupnici tvrdosti zastáva TGP deviate miesto (9H) od čoho je pevnejší už len diamant, čím zaručuje spoľahlivejšiu ochranu displeja ako plastové fólie.
Antistatická handrička v cene.
Výrobca:
Mosh
Obj. čislo:
TGK-OPEN-03
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
12 10 €
-+

Mosh Tempered Glass Protector pre: Olympus PEN E-PL8

Sklo je určené pre fotoaparát : Olympus PEN E-PL8

• 9H Tvrdosť voči poškriabaniu
• Nezanecháva stopy po otlačkoch prstov
• Pokryté oleofóbnou vrstvou
• Ultra tenká hrúbka
• Nevytvára bubliny
• Vysoká citlivosť
• Vrstva pre odolnosť voči rozbitiu

Povrch z tvrdeného skla má tvrdosť 9H, teda je trikrát silnejší ako bežná fólia. Dokonca aj predmety, ako sú nože a kľúče nespôsobia poškriabanie tvrdeného skla. Tempered Glass Protector má oleofóbny povlak, ktorý zabraňuje vzniku odtlačkov prstov a iných nečistôt. Tvrdená sklenná fólia obsahuje silikónové lepidlo, ktoré umožňuje jednoduchú inštaláciua zabezpečí priložiť fóliu pevne a preto neovplyvní citlivosť dotykovej obrazovky.

Ochranné tvrdené sklo zaručuje špičkovú ochranu displeja pred poškrabaním, zašpinením a hlavne absorbuje nárazy. Tempered Glass Protector uchráni váš displej pred pavučinou aj menšími ryhami a puknutiami. Vďaka tejto pružnej ochrane s hrúbkou 0,3 mm nebude krytie ani cítiť ani vidieť.
Na stupnici tvrdosti zastáva TGP deviate miesto (9H) od čoho je pevnejší už len diamant, čím zaručuje spoľahlivejšiu ochranu displeja ako plastové fólie

TGP je ekologický výrobok a jeho presná aplikácia (podľa návodu) je bez vzduchových bubliniek, čo zaručuje dvojzložkové epoxidové lepidlo. Oleofóbna vrstva spoľahlivo eliminuje nežiaduce odtlačky prstov na povrchu obrazovky.

Špecifikácia Mosh Tempered Glass Protector pre: Olympus PEN E-PL8

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 12 €

Upozorni ma keď cena klesne pod