Manfrotto Manhattan Mover-30 Camera Backpack (šedý)

MANFROTTO MB MN-BP-MV-50 Manhattan Pohodlne ukladajte, prepravujte a chráňte svoje fotografické vybavenie a osobné veci s inovatívnym batohom lifestyle Manhattan Mover-50 Camera Backpack od spoločnosti Manfrotto. Batoh je vybavený horným a zadným prístupom a odnímateľnými mäkkými deličmi pre organizáciu fotoaparátu s objektívom 70-200mm f /2.8, štyrmi ďalšími objektívmi, bleskom a ďalším príslušenstvom. Zipsové, polstrované odkladacie priestory môžu obsahovať notebook 15,6 "a tablet 10". Fľaša s vodou a rôzne príslušenstvo môžu byť uložené vo vnútri predných a bočných vreciek.
Výrobca:
Manfrotto
Obj. čislo:
MB MN-BP-MV-30
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
135,00 € 112,50 €
-+

Manfrotto Manhattan Mover-30 Camera Backpack (šedý)

Pohodlne ukladajte, prepravujte a chráňte svoje fotografické vybavenie a osobné veci s inovatívnym batohom lifestyle Manhattan Mover-50 Camera Backpack od spoločnosti Manfrotto. Batoh je vybavený horným a zadným prístupom a odnímateľnými mäkkými deličmi pre organizáciu fotoaparátu s objektívom 70-200mm f /2.8, štyrmi ďalšími objektívmi, bleskom a ďalším príslušenstvom. Zipsové, polstrované odkladacie priestory môžu obsahovať notebook 15,6 "a tablet 10".
Fľaša s vodou a rôzne príslušenstvo môžu byť uložené vo vnútri predných a bočných vreciek.

Fotobatoh pre DSLR či CSC fotoaparát s až šiestich objektívmi, príslušenstvom a notebookom (15,6 ") a tabletom (10").
Flexy Camera Shell ochrana pre plne prispôsobiteľný vnútorný priestor.
Odnímateľná vnútorná vložka pre extra bezpečné uloženie zariadenia tkanina s povrchom pre jednoduché čistenie


Vnútorné rozmery: 49x30x18 cm
Vonkajšie rozmery: 50x32x20 cm
Priestor pre ntb: 42x26x2
Hmotnosť 1580 g

Vnútorná odnímateľná vložka umožňuje prenášať foto vybavenie aj bez batohu. Extrémne funkčné vnútorné puzdro je vybavené novým Flexy Camera Shell, inovatívnym ochranným systémom vyvinutým firmou Manfrotto. Batoh je dostatočne veľký pre uloženie DSLR s pripojeným objektívom 70-200 / 2.8 plus až 4 objektívy s bleskom. V hornej časti je priestor pre bezzrkadlový fotoaparát (systémový kompakt), ako je rad Sony A7 alebo Fujifilm XT so štandardným zoomovým objektívom plus jeden ďalší objektív. Zariadenie môžete vybrať za použitia bezpečného zadného prístupu alebo ľahkého horného prístupu. Na prednej strane je systém Tripod NeverLose, ktorý umožňuje nosiť statív, cyklistickú prilbu, skateboard, osobné predmety, ako je bunda alebo dokonca dron. Batoh sa zmení na malý elegantný batoh Manfrotto Manhattan tým, že zopnete a utiahnete dva popruhy na prednom paneli. Na druhej strane má dve polstrované odkladacie priehradky, ktoré držia notebook 15,6 "a tablet 10". Ak so sebou nepotrebujete fotoaparát, môžete jednoducho vybrať vnútorné puzdro a použiť batoh na každodenné nosenie.

Veľká pozornosť bola venovaná výberu najlepších materiálov: vysoko kvalitná balistická látka chráni vašu tašku, batoh pred poškriabaním a potiahnutý materiál na spodnej časti umožňuje ľahké čistenie tašky. Všetka vonkajšia tkanina je ošetrená tak, že je vodoodpudivá a v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je k dispozícii pláštenka.

Parametre produktu:
dva ramenné popruhy
pláštenka
možnosť vloženia notebooku 15,6 "
možnosť vloženia tabletu 9 "
možnosť vloženia statívu áno
veľkosť 2x telo / 6x objektív / príslušenstvo

Špecifikácia Manfrotto Manhattan Mover-30 Camera Backpack (šedý)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 135,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod