Manfrotto Element MII Aluminium, červený,4 Sec, BH

Manfrotto Element MII Aluminium je kompaktný no pritom robustný statív z hliníkovej zliatiny, ktorý je tiež vysoko všestranný. Rozširuje sa až na výšku 160 cm, skladá sa len na 42,5 cm a ľahko sa balí do väčšiny tašiek. Nožičky statívu sa rozkladajú nezávisle a sú vybavené troma nožnými zarážkami, ktoré umožňujú všestranné umiestnenie na takmer akomkoľvek povrchu.
Výrobca:
Manfrotto
Obj. čislo:
MKELMII4RD-BH
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
136 113,33 €
-+

Manfrotto Element MII Aluminium, červený,4 Sec, BH

Manfrotto Element MII Aluminium je ideálnou voľbou pre nadšencov, ktorí hľadajú cestné riešenie, ktoré je spoľahlivé, ľahké a ľahko sa prenáša.

Manfrotto Element Traveler je kompaktný, robustný statív z hliníkovej zliatiny, ktorý je tiež vysoko všestranný. Rozširuje sa až na výšku 160 cm, skladá sa len na 42,5 cm a ľahko sa balí do väčšiny tašiek. Nožičky statívu sa rozkladajú nezávisle a sú vybavené troma nožnými zarážkami, ktoré umožňujú všestranné umiestnenie na takmer akomkoľvek povrchu.

Tento inteligentný statív je navrhnutý s integrovaným plnohodnotným monopodom. Ak chcete používať monopod, jednoducho odstráňte nohu statívu pomocou čalúneného ohrievača nohy a pripevnite stredový stĺpik.

Manfrotto Element Big je ideálny pre CSC, zrkadlovky a DLSR kamery. Statív je možné naplno využívať so zaťažením až do 8 kg. Hliníková guľová hlava je navrhnutá tak, aby poskytovala čo najhladšie pohyby pri vytváraní požadovaného záberu a pevne uzamkne zariadenie presne tam, kde ho potrebujete.

Ak ste v režime fotografovania na šírku, budete milovať zámok panvy oddelenej hlavy, ktorý umožňuje fotografom urobiť úžasné panoramatické zábery ľahko a presne vďaka svojmu indexu panvy 360 °.

Guľová hlava je vybavená rýchloupínacou doskou typu Arca so skrutkou s rozmermi 1/4 "-20", ktorá zaručuje, že zariadenie je vyvážené pri použití zoomových objektívov.

Popis celého setu:
- materiál: hliník
- max. výška: 160 cm
- zložený stav: 42,5 cm
- 4 sekcie nôh
- nastavenie nôh (uhol) : 21,5 °, 54,5 °, 83 °
- max. zaťaženie: 8 kg
- hmotnosť: 1,55 kg

Špecifikácia Manfrotto Element MII Aluminium, červený,4 Sec, BH

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 136 €

Upozorni ma keď cena klesne pod