Manfrotto Befree GT XPRO Carbon tripod

Befree GT XPRO Carbon je prvá tripod Manfrotto Travel, ktorý bol vyvinutý pre profesionálne makrofotografy. Nový karbónový cestovný statív kombinuje prenosnosť s maximálnou všestrannosťou, umožňuje aj tým nejkreativnějším fotografom posunúť svoje limity o kus ďalej.
Výrobca:
Manfrotto
Obj. čislo:
MKBFRC4GTXP-BH
Dostupnosť tovaru:
info na predajni
439 365,83 €
-+

Manfrotto Befree GT XPRO Carbon tripod

Nastavenie a ovládacie prvky befree GT XPRO sú navrhnuté tak, aby boli ergonomické, intuitívne a vysoko prenosné. Vo svojom hornom odliatku má vstavaný mechanizmus stĺpca 90 °, ktorý kým nie je potrebný, zostane bezpečne uložený. Tento systém nielenže umožňuje rýchly presun fotoaparátu, ale tiež poskytuje najjednoduchší možný spôsob fotografovania priamo od zeme alebo priamo nad hlavou. Statív je vybavený hlavou Manfrotto 496, prenosnú a výkonnú hlavou, ktorá kombinuje všestrannosť a pevnosť s nosnosťou až 10 kg a plné ovládanie pohybu. Rámovanie s objektívmi so zoomom je teraz jednoduchšie a rýchlejšie.

Befree GT XPRO Carbon obsahuje trubice z karbónových vlákien, ktoré dosahujú vysokých štandardov kvality a vysokej úrovne tuhosti a ľahkosti. Táto vynikajúca kvalita je získaná pomocou špeciálneho výrobného procesu, ktorý maximalizuje výkon, odolnosť a spoľahlivosť bez akejkoľvek inej kombinácie materiálov.

Systém M-lock vylepšuje befree a pôsobí ako podporné riešenie pre rýchly a bezpečný výkon na cestách.

Vyznačuje sa tiež jedinečnú rýchloupínacou doštičkou 200PL-PRO, vyrobenú z vysoko kvalitného hliníkového tela a plne kompatibilný s upevnením hlavy typu Manfrotto RC2 a Arca-Swiss: s dvoma gumovými vložkami, ktoré maximalizujú priľnavosť, a to aj na tých najmenších úsekoch. Tento karbónový cestovný statív befree GT XPRO Carbon je v zloženom stave dlhý 43 cm a perfektne padne do všetkých druhov príručných batožín.

Špecifikácia Manfrotto Befree GT XPRO Carbon tripod

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 439 €

Upozorni ma keď cena klesne pod