Lume Cube Sada Lume Cube (Modifikačný rám, komínik, klapky)

Modifikačný rám, klapky (Barn Door) a komínok (Snoot) predstavujú najnovšie prírastky do difúzneho / modifikačného radu Lume Cube. Modifikačný rám je nový a vylepšený difúzny / modifikačný systém pre Lume Cube. Pevne zatlačte modifikačný rám na prednú časť svetla Lume Cube a ste pripravení upraviť teplotu farieb, úroveň difúzie, uhol lúča a tvar pomocou našej rady difúzorov, gélov a modifikátorov (predáva sa samostatne).
Výrobca:
Lume Cube
Obj. čislo:
111488
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
34,90 29,08 €
-+

Lume Cube Sada Lume Cube (Modifikačný rám, komínik, klapky)

Difúzne a modifikačné príslušenstvo môžete pripájať na seba a upevňovať v ľubovoľnom smere. Príslušenstvo môžete ľahko pridávať alebo odstraňovať, bez toho aby ste museli odmontovať svetlo Lube Cube zo statívu, fotoaparátu alebo iného zariadenia.

Klapky (Barn Door) vám umožňujú ovládať smer a tvar vášho svetla. Vytvorte obdĺžnikové svetlo s nulovým únikom. Klapky majú štyri diely, ktoré vám umožnia vytvárať rôzne tvary a veľkosti svetla.
Či už potrebujete využiť uhol lúča, vytvoriť pevnú líniu svetla alebo nasmerovať svoje svetlo do špecifického priestoru pre kreatívne fotografie a videá, klapky (Barn Door) budú základným nástrojom vo vašej fotografickej sade.

Vďaka komínku (Snoot) môžete ovládať smer, polomer a tvar vášho svetla. Vytvorte valcovité svetlo s nulovým únikom.
Komínok je určený pre tvorcov obsahu, ktorí potrebujú kontrolovať smer a tvar svojho svetla. Jednoducho vysuňte komínok bližšie k predmetu, aby ste zmenšili kruh svetla alebo zasuňte komínok pre zväčšenie polomeru svetla. Možno použiť na fotoaparáte aj mimo neho a funguje skvele ako zvýrazňujúce osvetlenie alebo pri presvetlení vlasov.

Poznámka: Svetlo Lume Cube nie je súčasťou dodávky!
Poznámka: Tento produkt je vyrobený pre Lube Cube (NIE pre Lume Cube Air)!

Špecifikácia Lume Cube Sada Lume Cube (Modifikačný rám, komínik, klapky)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 34,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod