Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Lowepro Pro Trekker 450 AW, Čierny

Lowepro Pro Trekker 450AW je už 3. Generáciou profesionálnych expedičných fotobatohov legendárnej rady Pro Trekker. Vyznačuje sa zjednodušenou ľahšou konštrukciou, dokonalejšou ochranou a väčším úložným priestorom vďaka MaxiFit Systém™.
Výrobca:
Lowepro
Obj. čislo:
E61PLW36775
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
269,00 € 224,17 €
-+

Lowepro Pro Trekker 450 AW, Čierny

Lowepro Pro Trekker 450AW je moderný, robustný no napriek tomu veľmi ľahký jednokomorový profesionálny expedičný fotobatoh z legendárnej rady Lowepro Pro Trekker. Batoh je menším z dvojice batohov, ktoré predstavujú už tretiu generáciu tejto rady. Vyznačuje sa zjednodušenou odľahčenou konštrukciou poskytujúcou vďaka technológii MaxiFit System™ dokonalejšiu ochranu a viac vnútorného priestoru pre vašu fototechniku. Úplne nový je aj celý jeho chrbtový systém, ktorého základom sú výškovo nastaviteľné ramenné popruhy a ActivLift System™ - dokonale ergonomicky tvarovaný rebrovaný chrbát.

Komfortný prístup k fototechnike uloženej v hlavnej komore je zabezpečovaný cez veľké predné veko tvoriace celú prednú stranu batoha. Veko hlavnej komory sa uzatvára pomocou robustného kovového heavy-duty YKK zipsu vybaveného dvomi jazdcami a okrem toho je ešte zabezpečené aj celkovo piatimi sťahovacími popruhmi s plastovými klipsami. Tieto nielenže slúžia na zníženie tlaku na zips veka a jeho poistenie, ale ich utiahnutím zároveň fixujú vnútri uloženú fototechniku kompresiou nadbytočného prázdneho objemu batohu. Na veku hlavnej komory sú z vnútornej strany našité tri elastické vrecká na pamäťové karty a tri veľké vrecká z priehľadného materiálu uzatvárané zipsom pre rôznu drobnú výbavu a osobné veci. Z vonkajšej strany veka hlavnej komory je našité jedna veľká priehradka v ktorej je uložené vyberateľné puzdro na až 15“ notebook/tablet (sleeve). Na vonkajšej spodnej strane veka hlavnej komory je malé vrecko na zips v ktorom je spodná časť uchytného systému HTH (Hideaway Tripod Holder) určeného pre bezpečné uchytenie statívu. Hornú časť uchytného systému HTH tvoria dve kompresné sľučky s karabínami vybavenými reverznou bezpečnostnou poistkou, ktoré môžu slúžiť aj pre uchytenie ďalšieho príslušenstva. Vnútorné členenie hlavnej komory je rozdelené pomocou MaxFit Systému™ pozostávajúceho z kombinácie robustných nosných oddeľovacích priečok a tenkých deliacich priečok na suchý zips, ktoré sa umožňujú prispôsobenie vnútorného priestoru vašim individuálnym potrebám a objemu vašej fototechniky. V hornej časti batoha sa nachádza odnímateľné krycie veko (hlava batoha) uchytené k batohu štyrmi fixačnými popruhmi s plastovými kompresnými klipsami. V jeho hornej časti sú dve vrecká na zips a na vnútornej strane je tunel ukrývajúci 3,7mm široký kompresný bedrový pás s klipsou. Túto hlavu batohu je tak možné použiť samostatne ako ladvinkovú brašnu pre uloženie drobnej výbavy. Samotný batoh má dve bočné veľkoobjemové vrecká na zips pre uloženie osobných vecí - na každej strane jedno. Pravé vrecko je navrhnuté pre uloženie hydrapacku (vaku na vodu) a je vybavené priechodkou pre hadičku hydrapacku. Okrem týchto dvoch bočných vreciek na zips je na každej bočnej strane po jednom sieťovanom elastickom vrecku. Na spodnej strane batoha sa nachádzajú dve dĺžkovo nastaviteľné kompresné pásky z technickej tkaniny pre alternatívne uchytenie statívu, alebo pre uchytenie bundy, karimatky a pod. Na hornej strane batoha je potom ešte pásková rukoväť s pogumovanou rukoviatkou pre pohodlné prenášanie a manipulovanie s batohom.

Základom úplne nového nosného chrbtového systému ActivLift System™ je ergonomicky tvarovaný a rebrovito polstrovaný chrbát z penového materiálu s množstvom vzduchových kanálov pre odvod tepla. Ďalším prvkom je dvojica dokonale polstrovaných, výškovo nastaviteľných, širokých ramenných popruhov s dvomi kompresnými slučkami s prackami na nastavenie tuhosti uchytenia batohu k telu a s výškovo nastaviteľným hrudným fixačným pásom. Ramenné popruhy sú vybavené SlipLock™ uchytnými bodmi a kovovými okami pre pripevnenie karabin. Poslednou a nemenej významnou súčasťou chrbtového systému batohu Lowepro Pro Trekker 450 AW je robustný, ergonomicky tvarovaný bedrový pás so SlipLock™ slučkami a dvomi kompresnými páskami na nastavenie tuhosti uchytenia batohu k bedrovému pásu, hlavnou klipsov a dvomi sťahovacími prackami.

Celkovo je na batohu až 12 SlipLock™ slučiek na upevnenie puzdier a ďalších komponentov modulárneho systému SlipLock™ (4 na ramenných popruhoch, 4 na veku hlavnej komory). Lowepro Pro Trekker 450 AW je ušitý z nepremokavých a vysoko odolných moderných vonkajších materiálov. Pre nosenie v naozaj veľmi nepriaznivých podmienkach je vybavený integrovanou pláštenkou All Weather Cover™ na ochranu pred extrémnymi klimatickými podmienkami. Batoh Lowepro Pro Trekker 450 AW spĺňa parametre palubnej batožiny väčšiny renomovaných leteckých spoločností.


Parametre batohu Lowepro Pro Trekker 450AW:
Vonkajšie rozmery (š-h-v): 49,3 x 35,9 x 57,3 cm
Vnútorne rozmery (š-h-v): 28,2 x 19 x 44 cm
Kapacita batohu: 2x Profesionálna DSLR s 400mm teleobjektívom, 4-6 ďalšie objektívy, 2 blesky, príslušenstvo, statív, 15“ tablet/notebook/dokumenty, osobné veci
Hmotnosť batohu: 4,1 kg
Vonkajší materiál: Polyester 600D s ripstop úpravou, Polyester 200D
Vnútorný materiál, výstelka: PE pena, 20-38mm PP
Materiál popruhu: PPH popruhová látka
Farba: Čierna

Špecifikácia Lowepro Pro Trekker 450 AW, Čierny

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 269,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod