Predajňa je otvorená.

Lowepro Pro Tactic 120 AW, Čierna

Recenziu na tento model nájdete na portále FOTOma.sk

Lowepro Pro Tactic 120 AW je najmenšia z trojice praktických ramenných brašien jedinečnej konštrukčnej rady Pro Tactic AW. Moderný nadčasový dizajn s taktickými prvkami umožňujú mimoriadne praktické využitie a rozšírenie úložného priestoru.
Výrobca:
Lowepro
Obj. čislo:
E61PLW36923
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
84,90 70,75 €
-+

Lowepro Pro Tactic 120 AW, Čierna

Lowepro Pro Tactic 120 AW je praktická jednokomorová ramenná fotobrašna s možnosťou rozšírenia nosnej kapacity pomocou nosného systému inšpirovaného taktickými armádnymi nosnými systémami. Táto jedinečná fotobrašna z úplne novej modelovej rady Lowepro Pro Tactic AW, koncepčne nadväzujúcej na legendárnu radu profesionálnych brašien Lowepro Stealth Reporter AW je najmenšou z trojice brašien. Tie sa vyznačujú novou a originálnou konštrukciou umožňujúcou pohodlný prístup k fototechnike z hornej strany. Pevná a ľahká konštrukcia ramennej brašny sa opiera o nové odľahčené a veľmi odolné vonkajšie technické materiály. Vnútorný priestor brašny je vybavený vyberateľnou fotovaničkou, ktorá je výborne polstrovaná a je rozdelená vyberateľnými super tenkým priečkami MatFit Systém™ na suchý zips. Pomocou nich si môžete vnútorný priestor fotovaničky prispôsobiť vašim individuálnym potrebám a tvaru vašej fototechniky. Prístup do vnútra k uloženej fototechnike je možný z hornej strany skrz veľké veko tvoriace celú hornú a polovicu prednej strany fotobrašne, ktoré je uzatvárateľné na kvalitný YKK zips s dvomi kovovými jazdcami a poistené kompresným popruhom s plastovou sponou. Predná časť veka brašny je vyrobená z tvrdého pevného materiálu. Na vnútornej strane veka je malé elastické sieťované vrecko určené pre uloženie pamäťových kariet. Okrem tohto je na prednej strane brašny úzke vrecko, kryté vekom brašny určené k uloženiu tabletu a drobných osobných vecí (kľúče, doklady, peňaženka, mobil apod.). Na zadnej strane je veľké vrecko tvoriace celú zadnú stenu brašny, ktoré je ideálne pre uloženie dokumentov a pod. Súčasťou ramennej brašny je aj trojica funkčných komponentov SlipLock™ systému – 1x puzdro na príslušenstvo (accessory case) a 2x univerzálne páskové kompresné popruhy s úchytnými sponami na závesné oká systému SlipLock™. Tieto funkčné komponenty slúžia k rozšíreniu možnosti uloženia/uchytenia fototechniky a príslušenstva k brašne. Tá je preto vybavená dvomi radmi záchytných bodov systému SlipLock™ na prednej strane brašny, jedným radom na veku brašny a tromi radmi na bočných stenách brašny. Celkovo je tak na ramennej brašne až 14 záchytných bodov systému SlipLock™. Tento mimoriadne praktický systém uchytenia príslušenstva je inšpirovaný armádnymi taktickými nosnými systémami. Brašna má po stranách dve matne čierne kovové nosné oká na ktoré je uchytená pásková rukoväť z pevného nylonu s gumovou rukoviatkou uprostred. Okrem rukoväte sa na nosné oká uchytáva aj pohodlný, široký a dĺžkovo nastaviteľný, nylonový ramenný popruh vybavený v strede po popruhu posuvnou ramennou opierkou s antisklzovou plochou a na koncoch dvojicou kovových o 360° otočných karabiniek pre uchytenie na nosné oká. Posledným prvkom výbavy brašny je pláštenka do dažďa All Weather Cover™, ktorá dokonale ochráni vašu fototechniku pred extrémnymi vplyvmi počasia.

Parametre ramennej brašny Lowepro Pro Tactic 120 AW:
Vonkajšie rozmery brašny (š-h-v): 27,7 x 14,7 x 20 cm
Vnútorne rozmery brašny (š-h-v): 23 x 11 x 18 cm
Príslušenstvo brašny: 1x puzdro na príslušenstvo (accessory case), 2x univerzálne kompresné popruhy s úchytnými sponami, 1x široký dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh
Kapacita brašny: jeden CSC fotoaparát s nasadeným základným objektívom, 1-2 ďalšie objektívy, foto-príslušenstvo, blesk, malý statív, drobné osobné veci (mobil, tablet 7“, doklady, kľúče, peňaženka apod.)
Hmotnosť batohu: 0,8 kg
Farba: Čiena

Špecifikácia Lowepro Pro Tactic 120 AW, Čierna

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 84,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod