Black Friday - Najväčšie zľavy v tomto roku. Nečakajte ďalej! Väčšie zľavy už nebudú. Presvedčte sa tu.

Lowepro Photo Hatchback 150 AW II, Modrý

Lowepro Photo Hatchback 150 AW II je menším z dvojice turistických foto batohov druhej generácie rady Photo Hatchback AW II. Batoh vyniká praktickou dvojkomorovou konštrukciou s vyberateľnou samostatne použiteľnou polstrovanou vaničkou.
Výrobca:
Lowepro
Obj. čislo:
E61PLW36956
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
99,00 82,50 €
-+

Lowepro Photo Hatchback 150 AW II, Modrý

Lowepro Photo Hatchback 150 AW II je menším z dvojice turistických foto batohov druhej generácie rady Photo Hatchback AW II. Batoh vyniká praktickou dvojkomorovou konštrukciou s vyberateľnou samostatne použiteľnou polstrovanou vaničkou. Okrem toho nový batoh disponuje nádherným štýlovým dizajnom a praktickou všitou pláštenkou All Weather Cover™, samostatnou kapsou na tablet, alebo dokumenty, dvomi postrannými sieťovanými elastickými vreckami a dokonalým chrbtovým systémom. Vonkajšia ergonómia batohu sa v tomto modeli dostala doslova na novú úroveň a batoh ani po dizajnovej stránke na seba zbytočne neupozorňuje – vyzerá ako bežný batoh každodennej potreby. Ako už bolo spomenuté batoh disponuje dvomi komorami – spodnou fotokomorou s vyberateľnou samostatné použiteľnou dokonale polstrovanou vaničkou a hornou sofistikovane členenou komorou pre osobné veci. Tieto dve komory sa dajú po vybratí polstrovanej vaničky a sklopení prepážky (prepážka je na jednej strane prišitá k batohu a na troch ďalších stranách je uchytená pomocou suchých zipsov) medzi nimi prepojiť do jedného veľkého komfortného úložného priestoru. Takto upravený batoh je potom plnohodnotným turistickým batohom. Spodná fotokomora má bezpečnostné otváranie na chrbte batohu a je tak do nej prístup len po zložení batohu z chrbta dole. Prístup samotný je vyriešený cez veľké odklápateľné veko, s chrbtovým polstrovaním uzatvárateľné na kvalitný zips YKK s dvomi kovovými bežcami. Na vnútornej strane tohto veka fotokomory je malé elastické vrecko pre bezpečné uloženie pamäťových kariet. Vo vnútri fotokomory je pomocou troch veľkoplošných suchých zipsov uchytená praktická polstrovaná vanička na fototechniku. Tá je použiteľná samostatne a je k tomuto účelu vybavená dvomi praktickými rukoväťami na prenášanie a sťahovacím horným krytom proti vypadnutiu fototechniky. Vnútrajšok tejto polstrovanej vaničky tvoria vyberateľné oddeľovacie prepážky na suchý zips za pomoci, ktorých si môžete vnútorný priestor vaničky, modulárne prispôsobiť Vaším individuálnym potrebám, veľkosti a tvaru fotoaparátu ako aj objemovým nárokom fotopríslušenstva.

Horná komora je určená pre uloženie osobných vecí, k čomu je vybavená dômyselne a prakticky členeným vnútorným priestorom. Okrem hlavného úložného priestoru ponúka všité vnútorné vrecko na zips, dve sieťované vrecká na príslušenstvo a remienok s karabinkou pre bezpečné uchytenie kľúčov. Priestor hornej komory je prístupný cez otvor, ktorý je po celej hornej polovici batohu a uzatvára sa na kvalitný YKK zips s dvomi kovovými jazdcami. Ten je z vonku chránený proti poveternostným vplyvom pomocou krycej textilnej légie tvorenej presahom materiálu batohu nad zips. Z prednej strany batohu sa nachádza vonkajšia dvojitá kapsa na zips s polstrovanou časťou pre bezpečné uloženie tabletu a druhou časťou pre dokumenty a drobnejšie osobné veci. Po bokoch batohu sa nachádzajú vonkajšie elastickí vrecká pre uloženie fľašky na vodu, mini statívu, malého kompaktu prípadní iných osobných vecí. Batoh je na vrchu vybavený praktickou rukoväťou uchytenou medzi dvomi ramennými popruhmi pre pohodlné prenášanie batohu popri tele ako aj pre praktickú manipuláciu s ním.

Chrbtový systém batohu je veľmi dobre ergonomicky vyriešený a pri dlhodobom nosení skutočne šetrný k Vášmu chrbtu. Jeho základom je dokonale polstrovaná chrbtová časť batohu s ergonomicky tvarovaným chrbtom vybaveným vzduchovými kanálikmi a pot absorbujúcim penovým polstrovaním. Ďalšou súčasťou chrbtového systému je odnímateľný bedrový pás s klipsňou pre zafixovanie batohu k telu a pohodlné až 6,5cm široké, dokonale polstrované, dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy. Tie sú vybavené dvomi úchytnými bodmi SlipLock™ pre uchytenie puzdier a komponentov modulárneho systému SlipLock™ za pomoci, ktorých si môžete odkladací priestor svojho batoha dovybaviť a optimalizovať podľa vašich individuálnych potrieb. Na ramenných popruhoch je uchytený aj výškovo nastaviteľný fixačný hrudný popruh s karabínkou. Batoh je ušitý z kvalitných technických vonkajších materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou mechanickou odolnosťou a nepremokavosťou (Polyester 600D, Nylon 210D). Na batohu sú použité len značkové zipsy od renomovaného výrobcu YKK. Pre nosenie v naozaj veľmi nepriaznivých podmienkach je batoh vybavený integrovanou pláštenkou All Weather Cover™ na ochranu pred extrémnymi klimatickými podmienkami.


Parametre batohu Lowepro Photo Hatchback 150 AW II:
Vonkajšie rozmery (š-h-v): 27,5 x 18,5 x 47 cm
Vnútorne rozmery hornej komory (š-h-v): 19,5 x 11 x 15 cm
Vnútorné rozmery fotovaničky (š-h-v): 21 x 11 x 15 cm
Kapacita batohu: Compaktný systémový fotoaparát, alebo DSLR so základným objektívom, 1-2 objektívy, blesk, tablet (do 8,4“), dokumenty A5, fotopríslušenstvo, mini statív, osobné veci
Hmotnosť batohu: 0,8 kg
Vonkajší materiál: Polyester 600D, Nylon 210D
Vnútorný materiál, výstelka: PE pena, 20-38 mm PP
Materiál popruhu: PPH popruhová látka
Farba: Modrý

Špecifikácia Lowepro Photo Hatchback 150 AW II, Modrý

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 99,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod