Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Lowepro DryZone 100, Šedý

Lowepro DryZone 100 je unikátny jednokomorový fotobatoh do každého dobrodružstva, ktorý nekompromisne ochráni Vašu fototechniku a osobné veci pred akýmkoľvek počasí. Batoh ponúka vodotesnú fotokomoru, priestor pre osobné veci a Hydrapack®.
Výrobca:
Lowepro
Obj. čislo:
E61PLW20070GR
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
279,00 € 99,90 € 232,50 € 83,25 €
-+
Výpredaj -64%

Lowepro DryZone 100, Šedý

Za vznikom dvojramenného batohu DryZone 100 je potreba nepriazni počasia odolnej konštrukcie fotobatohu. Konštrukčne je tento jednokomorový fotobatoh rozčlenený do vodovzdornej hlavnej fotokomory, špeciálneho vrecka pre uloženie Hydrapacku®.a do vreciek pre osobné veci. Celý batoh je postavený okolo 100% utesnenej fotokomory časťou batohu, ktorá je zároveň aj jeho najlepšie polstrovanou časťou. Vodeodolnosť fotokomory je zabezpečená špeciálnym pogumovaným nylonom 600D a prístupom cez špeciálny veľký vodeodolným TIZIPom s jedným bežcom, ktorý fotokomoru spoľahlivo uzavrie a utesní do takej miery, že stekajúca voda nemá absolútne šancu sa dostať dnu. Zips spolu s fotokomorou tak tvoria nepremokavé puzdro do ktorého sa voda nedostane ani pod tlakom – napríklad pri ponorení batohu pod vodu. Vnútorný priestor fotokomory je vybavený sadou oddeľovacích priečok na suchý zips, vďaka ktorým si môžete rozdeliť fotokomoru podľa Vašich individuálnych potrieb. Do fotokomory sa bez problémov zmestí jedna profesionálna DSLR, 3-4 objektívy (vrátane 70-200mm f/2.8), blesk, fotopríslušenstvo. Fotokomora sa po uzavretí nepriepustným pogumovaným vekom s TIZIP zipsami ešte prikryje vekom z klasického nylonu, ktoré sa v hornej časti poistí páskovým remeňom s klipsňou. V tomto veku je z vonkajšej strany prístup cez YKK zips do veľkého vrecka na osobné veci, ktoré je sofistikovane rozčlenené tak aby ste v ňom našli svojim osobným veciam správne miesto. Z vonkajšej strany sú na veku po stranách dve veľké univerzálne sieťované vrecká na rozličný materiál. V spodnej strane veka je pre prenos statívu je batoh vybavený integrovaným statívovým držiakom Tuck-away. Batoh je vybavený komorou pre uloženie Hydrapacku®, ako aj popruhmi a otvormi potrebnými pre jeho inštaláciu.

Základom nosného chrbtového systému batohu DryZone 100 je ergonomicky tvarovaný a dokonale polstrovaný chrbát z penového materiálu so vduchovými kanálikmi. Batoh má pohodlné, široké, dokonale polstrované ramenné popruhy vybavené úchytkami pre uchytenie puzdier modulárneho systému SlipLock™. Ramenné popruhy sú vybavené aretačným hrudným fixačným pásom na klipsňu. Poslednou súčasťou chrbtového systému batohu je ergonomicky tvarovaný bedrový pás s upínacimi slučkami modulárneho systému SlipLock™. Vďaka úchytným bodom systému SlipLock™ je možné na batoh upevniť prídavné komponenty modulárneho systému SlipLock™, čím si svoj batoh môžete dovybaviť podľa Vašich individuálnych potrieb.

DryZone 100 spĺňa parametre palubnej batožiny väčšiny renomovaných leteckých spoločností.

Parametre batohu Lowepro DryZone 100:

Vonkajšie rozmery (š-h-v): 32 x 20,5 x 44,5 cm
Vnútorne rozmery (š-h-v): 28 x 14 x 38 cm
Kapacita batohu: DSLR, 3-4 objektívy (70-200mm f/2.8), blesk, fotopríslušenstvo, statív, osobné veci
Hmotnosť batohu: 2,36 kg
Vonkajší materiál: Polyester 600D TPX, nepremokavý plastický nylon
Vnútorný materiál, výstelka: PE pena, balistický nylon 2000D
Materiál popruhu: PPH popruhová látka
Farba: Šedá/Čierna

Špecifikácia Lowepro DryZone 100, Šedý

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 99,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod