Leica APO-SUMMICRON-M 35mm f/2.0 ASPH

Spoločnosť Leica oznámila nový objektív APO-SUMMICRON-SL 35 mm F2 ASPH, objektív s bajonetom L-mount je určený pre použitie s kamerami Leica SL a fotoaparáty Panasonic a Sigma ako súčasť modelu L-Mount Alliance.
Objektív sa skladá z 13 prvkov v 11 skupinách vrátane piatich asférických prvkov. Optické prvky obsahujú "vysoko kvalitný poťah" na rôznych prvkoch objektívu, ktoré pomáhajú znížiť nežiaduce odrazy na minimum a ďalej obsahujú hydrofóbny náter AquaDur na vonkajšom povrchu šošoviek.
Telo objektívu je utesnené proti prachu i vlhkosti. Objektív Leica 35mm f / 2 ASPH APO SUMMICRON-SL je vybavený motorom DD Syncro Drive (DSD) pre rýchle automatické zaostrovanie.
Poskytuje veľmi slušnú svetelnosť F2 a jeho irisová clona dovoľuje priclonenie až na F22.
Výrobca:
Leica
Obj. čislo:
11184
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
4 699,00 3 915,83 €
-+

Leica APO-SUMMICRON-M 35mm f/2.0 ASPH

Ide o 35mm objektív určený pre full frame CSC Panasonic a LEICA a ponúkne uhol záberu 63,4 ° diagonálne, 54,4 ° horizontálne a 37,9 ° vertikálne.
V optickej konštrukcii je 13 členov v 11 skupinách a 5 elementov je asférického typu.
Tento objektív ponúkne aj autofokus vďaka dvom zaostrovacím krokovým motorčekom Dual Synchro Drive (DSD). Celý zaostrovací rozsah majú prejsť za 250 ms. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je 27 cm, maximálne zväčšenie potom dosahuje 0,2x. Novinka má 102 mm na dĺžku a 73 mm v priemere, podporuje potom 67mm filtre. Hmotnosť objektívu sa vyšplhala na 750 gramov. Je odolný voči prachu a vode, nájdete tu aj povrchovú vrstvu AquaDur, ktorá odpudzuje vodu z prednéj šošovky.

Spoločnosť Leica oznámila nový objektív APO-SUMMICRON-SL 35 mm F2 ASPH, objektív s bajonetom L-mount je určený pre použitie s kamerami Leica SL a fotoaparáty Panasonic a Sigma ako súčasť modelu L-Mount Alliance. Objektív sa skladá z 13 prvkov v 11 skupinách vrátane piatich asférických prvkov. Optické prvky obsahujú "vysoko kvalitný poťah" na rôznych prvkoch objektívu, ktoré pomáhajú znížiť nežiaduce odrazy na minimum a ďalej obsahujú hydrofóbne náter AquaDur na vonkajšom povrchu šošoviek. Telo objektívu je utesnené proti prachu i vlhkosti. Objektív Leica 35mm f / 2 ASPH APO SUMMICRON-SL je vybavený motorom DD Syncro Drive (DSD) pre rýchle automatické zaostrovanie.


Parametre:
Ohnisková vzdialenosť (eqv. 35mm): 35
Svetelnosť pevného objektívu: 2
Maximálna clona (F): 22
Konštrukcia objektívu: 13 členov / 11 skupín
Stabilizátor optický: Nie
Dĺžka objektívu: 102 mm
Vhodný pre žáner: Fashion / Glamour, Reportáže, Street foto
Vhodný pre formát snímača :: Full Frame
Typ bajonetu: L mount
Hmotnosť: 720 g
Priemer filtra: 67 mm

Špecifikácia Leica APO-SUMMICRON-M 35mm f/2.0 ASPH

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 4 699,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod