Gitzo Traveler A

GITZO predstavuje svoju prvú líniu navrhnutú pre fotoaparáty Alpha od spoločnosti SONY:
ŠPECIÁLNE VYDANIE CESTOVANÉHO TRIPODU.

Statívy série 1 ponúkajú výbornú maximálnu zaťažiteľnosť s veľmi dobrou torznou stabilitou aj napriek nízkej hmotnosti. Statívy Mountaineer série 1 sú ideálnym riešením pre fotografov na cestách, kde sú veľkosť a váha kľúčovými faktormi.
Obsahuje dizajnové riešenie na mieru, ktoré perfektne zapadá do modelov fotoaparátov Sony ?7 a ?9, čím pomáha zvyšovať priľnavosť, stabilitu pre presnosť a mimoriadnu kompozíciu.
Výrobca:
Gitzo
Obj. čislo:
GK1545TA
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
810 675 €
-+

Gitzo Traveler A

Gitzo Traveller Alpha prináša prémiový cestovný statív Gitzo pre náročných fotografov, ktorí rozvíjajú svoju kreativitu pomocou kamier Sony Alpha. Nová čierna a strieborná povrchová úprava a nový dizajn dokonale zodpovedajú výnimočne štýlovým a moderným estetikám fotoaparátov Sony Alpha.

Gitzo Traveler Alpha je kompaktný ľahký cestovný statív v charakteristickom vysokokvalitnom dizajne a ma teriáloch spoločnosti Gitzo. Má hmotnosť 1,43 kg, dosahuje výšku 165 cm a bezpečne udrží až 10 kg. Vďaka systému sklopenia nôh 180 °, ktorý bol vyvinutý spoločnosťou Gitzo, nohy Travele Alpha, sa opačne sklápajú okolo svojho stredového stĺpika a hlavy, čo mu umožnilo sklopiť až na 43 cm. Tento model sa odporúča použiť s objektívmi do 135 mm. Pri rozširovaní nožičiek a vložení krátkeho stredového stĺpika sa statív znižuje pre snímky s nízkym uhlom alebo makro snímky. Jeho nohy sú vyrobené z materialu Carbon eXact pre vynikajúcu pevnosť a tuhosť v štíhlejšom rozmere a majú "G-lock Traveler" - verziu Gitzo G-lock, ktorá je určená na zabezpečenie bezpečnosti a zníženie veľkosti. Špeciálne navrhnuté kompaktné gumové nožičky zaručujú dokonalú stabilitu.

Gitzo Traveler Alpha je vybavený najkompaktnejšou profesionálnou hlavou z uhlíkových vlákien Gitzo. Táto dokonale vyvážená všestranná hlava je navrhnutá tak, aby bola zaručená dokonalá hladkosť a presnosť pohybu a bezpečné zaistenie s nezávislým uzamykacím systémom. Špeciálna edícia Traveller Alpha statív je vybavená ergonomickým popruhom vyrobeným z pravých talianskych koží vyrobených tak, aby pripomínali uhlíkové vlákna, pre extrémne pohodlie pri používaní.


rada 1
Hmotnosť .........................................................................1,43 kg
Max. zaťaženie ...............................................................10 kg
Min. výška ........................................................................23,5 cm
Max . výška .................................................................. 165 cm
Maximálna výška (so stlpikom dole).............................. 141 cm
Dĺžka v sklopenom stave............................................... 43 cm
Horná príchytka...............................................................1/4 "skrutka

Špecifikácia Gitzo Traveler A

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 810 €

Upozorni ma keď cena klesne pod