Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 18-55mm f/2,8-4 R LM OIS

Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 18-55mm f/2,8-4 R LM OIS sa perfektne hodí pre každého, kto potrebuje ľahké riešenie s profesionálnymi funkciami pre fotografie aj video. Ponúka niečo pre každého; populárny režim AUTO/SP, ktorý automaticky upravuje nastavenia fotoaparátu tak, aby vytváral krásne fotografie bez potreby ďalších zásahov do nastavení. Pokročilé možnosti videa môžu produkovať ostré 10-bitové zábery 4K / 30P 4:2:2 alebo vysokorýchlostné FullHD pri 240 snímkach za sekundu. Otočný LCD, ktorý je možné prevrátiť o 180 stupňov dopredu, dáva každému, od fotografov a filmárov, cez vlogerov a entuziastov, maximálnu slobodu pri snímaní.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16674308
Dostupnosť tovaru:
info v predajni
1 499,00 1 249,17 €
-+

Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 18-55mm f/2,8-4 R LM OIS

X-S10, má snímač 26,1MP X-Trans™ CMOS4 a vysokorýchlostný procesor pre spracovanie obrazu, X-Processor 4 a stabilizácie obrazu v tele (IBIS), ponúka maximálnu funkčnosť v kompaktnom tele.
 
Fotoaparát X-S10 sa perfektne hodí pre každého, kto potrebuje ľahké riešenie s profesionálnymi funkciami pre fotografie aj video. Ponúka niečo pre každého; populárny režim AUTO/SP, ktorý automaticky upravuje nastavenia fotoaparátu tak, aby vytváral krásne fotografie bez potreby ďalších zásahov do nastavení. Pokročilé možnosti videa môžu produkovať ostré 10-bitové zábery 4K / 30P 4:2:2 alebo vysokorýchlostné FullHD pri 240 snímkach za sekundu. Otočný LCD, ktorý je možné prevrátiť o 180 stupňov dopredu, dáva každému, od fotografov a filmárov, cez vlogerov a entuziastov, maximálnu slobodu pri snímaní.

1. Hlavné vlastnosti
(1)    Novo vyvinutý menší IBIS pre nové kompaktné telo

Mechanizmus stabilizácie obrazu fotoaparátu v tele (IBIS) je približne o 30% menší a ľahší ako predchádzajúci model. Napriek svojej nízkej hmotnosti iba 450g poskytuje X-S10 päťosú stabilizáciu obrazu s účinnosťou až 6,0EV. Je to tiež prvý fotoaparát série X strednej triedy, ktorý využíva tlmiaci mechanizmus závierky. Ten chráni pred miernymi vibráciami, ktoré môžu roztriasť záber a dodáva tak ďalšiu úroveň stability, ktorá zaisťuje vysokú čistotu a rozlíšenie obrazu.
·Ako ďalšia pomoc pri stabilite X-S10 je veľký predný grip zo zliatiny horčíka, ktorý uľahčuje udržiavanie stabilného fotoaparátu pri nasadení väčších objektívov. Fotoaparát má prednú a hornú časť z horčíkovej zliatiny, aby bol pevný a robustný.

(2) Legendárne filmové simulácie a aktualizované funkcie AUTO pre vynikajúcu kvalitu obrazu
·Režimy simulácie filmu FUJIFILM boli vytvorené na oslavu histórie fotografického filmu digitalizáciou z najikonickejších analógových filmov. X-S10 ponúka 18 režimov vrátane ETERNA Bleach Bypass, ktorá vytvára krásny, desaturovaný a vysoko kontrastný vzhľad.

X-S10 ponúka aktualizovaný režim [AUTO/SP], ktorý automaticky upravuje nastavenia snímania tak, aby vyhovovali danej scéne, bez potreby jemných úprav nastavení. Teraz je možné fotografovať krajinu s jasnými a živými farbami, vytvárať portréty s nádhernými odtieňmi pleti alebo vytvárať rovnomerne vyvážené fotografie v protisvetle bez ohľadu na úroveň zručností.

(3) Spoľahlivý AF a vysokorýchlostný režim snímania pre dôležité okamihy
Kombinácia vysokorýchlostného automatického zaostrovania a sledovania AF s 2,16 milióna pixelov fázovej detekcie snímača X-TransTM CMOS 4 a výpočtovým výkonom X-Processor 4 poskytujú rýchle a presné výsledky automatického zaostrovania. Zaostrenie dosiahnu už za 0,02 sekundy v niektorých prípadoch dokonca aj pri -7,0EV.
·Fotoaparát X-S10 je vybavený veľmi presným sledovacím AF pre pohybujúce sa objekty a funkciou Face / Eye AF na sledovanie tváre a očí subjektu.
·Vysokorýchlostné sériové snímanie bez blackoutu - 8 snímok/s pri mechanickej uzávierke a 30 snímok/s pri elektronickej uzávierke

(4) Otočný LCD monitor a hľadáčik, ktorý podporuje tri Boost režimy
·Fotoaparát X-S10 má LCD displej s rôznymi uhlami otáčania, ktorý sa dá otáčať až o 180 stupňov, čo je užitočné nielen pre selfie, ale aj na vytváranie fotografií a videí z rôznych pozícií fotoaparátu.
·Funkcia Live View v hľadáčiku má k dispozícii tri režimy Boost vrátane Priorita slabého osvetlenia, Model s prioritou rozlíšenia a Priorita snímkovej frekvencie.

(5) Rozsiahle funkcie záznamu videa
·Fotoaparát X-S10 generuje 4K video z množstva dát ekvivalentného 6K, aby sa zabezpečilo, že záznam je vo vysokom rozlíšení s nízkym šumom. Podporuje nahrávanie 8-bitového videa 4K / 30p 4: 2: 0 na SD kartu vloženú vo fotoaparáte a výstup 10-bitového videa 4K / 30p 4: 2: 2 cez port HDMI.


Fujifilm Fujinon XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS:
Základný transfokátorový (zoom) objektív Fujinon XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS je určený pre APS-C formát X-Trans CMOS snímačov systémových fotoaparátov rady Finepix X. Objektív disponuje vzhľadom na svoju triedu nadštandardnou svetelnosťou, 4-krokovou optickou stabilizáciou OIS a po prepočte na kinofilm, ohniskovou vzdialenosťou 27-82,5mm. Samotné telo objektívu je skutočne precízne a kvalitne spracované, bez mechanických vôlí, alebo iných nedokonalostí. V kovovom tele priemeru 65mm a dĺžky 70,4mm je optická sústava vyrobená z kvalitných optických skiel. Šošovky a všetky optické členy objektívu sú vyrobené zo skla, dokonale vyleštené a opatrené povrchovou úpravou Super EBC. Samotná optická sústava objektívu je zložená z 14-tich šošoviek zoradených do 10-mich skupín. Tri z týchto šošoviek sú asférické optické členy ktoré sú špeciálne tvarované tak aby obraz nebol smerom k rohom tvarovo deformovaný. Okrem týchto korekčných asférických šošoviek disponuje objektív jednou ED šošovkou zo špeciálneho nízko-rozptylového optického skla, ktoré výrazne obmedzuje chromatickú aberáciu, zlepšuje prenos kontrastu a ostrosti. Optická sústava dokáže zaostrovať v rozsahu od 30 cm až do ?, disponuje rozsahom uhlov záberu od 79,1° - 28,4° a reprodukčným pomerom v rozsahu 0,08 – 0,15x.

Objektív Fujinon XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS je vybavený sytémom optickej stabilizácie so schopnosťou vykorigovať záchvevy až do hodnoty ekvivalentnej 4 EV. Objektív je vybavený 7 lamelovou tvarovanou clonou, nastaviteľnou v rozsahu od f/2.8 až po f/22 na širokouhlom konci a f/4 až f/22 na teleobjektívovom konci, ktorá zabezpečí skutočne dokonalé rozostrenie pozadia tzv. „bookeh“. Objektív je tiež vybavený ovládacím clonovým krúžkom s možnosťou nastavenia clony po tretinových krokoch EV.

Parametre objektívu Fujinon XF 18 - 55mm f/2.8 - 4 R LM OIS
• Rozsah ohniskových vzdialeností je 27 - 82,5mm (ekvivalent kinofilmu)
• Rozsah uhlov záberu je 79,1° - 28,4°
• 10 skupín / 14 optických členov (3 asférické šošovky, 1 nízko rozptylová ED šošovka)
• 7 lamelová konštrukcia clony s do kruhu tvarovanými lamelami
• Rozsah clony: F2.8 - F22 na širokouhlom a F4 - F22 na teleobjektívovom konci (krok 1/3)
• Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 30,0 cm (reprodukčný pomer: 0,08 - 0,15x)
• Priemer filtrov: 58 mm
• Rozmery: 65 mm x 70,4 mm
• Hmotnosť: cca. 310 g

Špecifikácia Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 18-55mm f/2,8-4 R LM OIS

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 1 499,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod