Fujifilm X-E1 Telo, použitý tovar

Fujifilm FinePix X-E1 je špičkový prémiový systémový fotoaparát, vybavený kvalitným elektronickým hľadáčikom so 100% pokrytím záberu, 16,3Mpix X-Trans CMOS senzorom formátu APS-C a možnosťou nasadenia objektívov rady Fujinon XF. Stav:A/ B Použitý tovar.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
22408/20
Dostupnosť tovaru:
V predajni
170,00 € 170,00 €

Fujifilm X-E1 Telo, použitý tovar

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Klasický retro dizajn:
Pri návrhu tohto skvelého systémového fotoaparátu sa jeho tvorcovia inšpirovali klasickým retro dizajnom, ktorý podtrhuje jeho príslušnosť k prémiovej rade fotoaparátov Fujifilm FinePix X, ktorá už tradične vyniká funkčnosťou, výbavou a dôrazom na kvalitu vyhotovenia. Pocit retro dizajnu fotoaparátu Fujifilm FinePix umocňuje voľba materiálov, kde Fujifilm vsadil na osvedčenú kombináciu odolného a pevného hliníkového tela a kvalitne spracovanej syntetickej kože.

Kvalitný elektronický hľadáčik:
Fotoaparát FinePix X-E1 je vybavený mimoriadne kvalitným elektronickým hľadáčikom s OLED displejom. Vďaka kombinácii najlepšieho elektronického hľadáčiku s OLED displejom vo svojej triede a pôvodnej optickej technológie Fujifilm ponúka fotoaparát FinePix X-E1 mimoriadne podrobné rozlíšenie – až 2,36MPix, vysokú svetelnosť, 100% pokrytie uhla záberu a široký pozorovací uhol. V hľadáčiku sa zobrazujú všetky dôležité expozičné údaje, ako aj ďalšie potrebné informácie, vďaka čomu sa pri tvorbe fotografie budete môcť plne sústrediť na komponovanie záberu, bez toho aby ste fotoaparát museli skladať dole z oka.

Rodina objektívov Fujinon XF:
K fotoaparátu výrobca ponúka zatiaľ celkom päť vymeniteľných objektívov novej rady Fujinon XF s bajonetom Fujinon X, ktoré vynikajú svojím optickým výkonom a sú vyrobené v prvotriednej kvalite. Štyri objektívy sú s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a piaty je transfokátorový (zoomový).

Sú to nasledujúce objektívy:
Uktraširokouhlý objektív Fujifilm Fujinon XF 14mm f/2.8 R, ktorý po prepočte na kinofilm disponuje 21mm ohniskovou vzdialenosťou.

Širokouhlý objektív Fujifilm Fujinon XF 18mm f/2.0 R, ktorý po prepočte na kinofilm disponuje 27mm ohniskovou vzdialenosťou.

Klasický základný vysokosvetelný objektív Fujifilm Fujinon XF 35mm f/1.4 R, ktorý po prepočte na kinofilm disponuje 52,5mm ohniskovou vzdialenosťou.

Tele/Macro objektív Fujifilm Fujinon XF 60mm f/2.4 R Macro, ktorý po prepočte na kinofilm disponuje 90mm ohniskovou vzdialenosťou.

Transfokátorový (zoom) základný objektív Fujifilm Fujinon XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS s optickým stabilizátorom, ktorý po prepočte na kinofilm disponuje ohniskovou vzdialenosťou v rozsahu 27-82,5mm.

Tandem revolučného 16,3MPix X-Trans CMOS snímača formátu APS-C a obrazového procesora EXR Pro:
Srdce fotoaparátu Fujifilm FinePix X-E1 predstavuje nový veľký revolučný štruktúrou zrna klasického filmu inšpirovaný 16,3 MPix X-Trans CMOS senzor formátu APS-C. Technológia nového X-Trans CMOS senzora sa opiera o revolučnú architektúru usporiadania sady RGB primárnych farebných filtrov mikrošošoviek snímacích fotodiod. Vďaka ich novému usporiadaniu s vyššiou mierou náhodnosti RGB matice systému 6x6 pixelov sa podarilo výrobcovi výrazne obmedziť aj bez použitia Low-pass filtra prípadný vznik efektu moiré. Nepoužitie Low-pass filtra sa okamžite prejavilo v prirodzene vysokej ostrosti záberov a výbornom farebnom podaní výsledných fotografií. Svojou mierou k tomu prispievajú samozrejme aj nekompromisne kvalitné objektívy Fujinon s vysokou rozlišovacou schopnosťou. Zo snímačom je priamo prepojený aj procesor spracovania obrazu EXR Pro, ktorý zabezpečuje rýchle spracovanie obrazových dát a má veľký vplyv na svižnosť celého fotoaparátu. EXR Pro procesor pracuje v tandeme s 16,3MPix APS-C snímačom EXR-CMOS a pomáha zvýšiť obrazovú kvalitu na úplne novú úroveň vďaka svojim dokonalým algoritmom. Rýchle a výkonné jadro EXR Pro s dvomi procesormi má meniteľnú konfiguráciu, takže sa môže okamžite prispôsobiť aktuálnym komplexným potrebám spracovania obrazu. Procesor EXR Pro umožňuje rýchle automatické zaostrovanie aj v podmienkach slabo osvetlených fotografických scén. Vďaka rýchlemu zapnutiu fotoaparátu – iba 0,5s a opozdeniu spúšte iba 0,05s sa Vám už nestane že premeškáte ten pravý okamžik. Rýchlemu kontrastnému automatickému zaostrovaniu stačí iba 0,1s k tomu aby zaostrilo na fotografovaný objekt, takže aj nečakané momentky budú dokonale ostré.

Ergonómia ovládania:
Tradične silnú stránku fotoaparátov rady FinePix X – ergonómiu ovládacích prvkov, dotiahol model Fujifilm FinePix X-E1 k úplnej dokonalosti. Ovládanie pomocou manuálnych voličov a klasického clonového krúžku na objektíve urýchľuje nastavenie fotoaparátu a nenúti fotografa vchádzať do menu a zdĺhavo nastavovať fotoaparát práve vtedy keď na to nie je čas. Napriek atraktívnemu tradičnému dizajnu manuálnych fotoaparátov minulého storočia, Fujifilm FinePix X-E1 ponúka rýchly a presný autofokus, ktorý umožňuje kontinuálne fotografovať s frekvenciou až 6 obr./s a milovníci súčasného ovládania fotoaparátov cez menu ocenia „Quick systém“ ovládania pomocou 2,8" LCD monitora s rozlíšením až 460.000 obrazových bodov.

Obrazové formáty RAW, JPG a video ukladané kodekom H.264:
Fotoaparát umožňuje fotografovať do komprimovaného formátu JPG v niekoľkých stupňoch kompresie, do nekomprimovaného formátu RAW ako aj nahrávať Full HD video so stereo zvukom kódované kodekom H.264. Fotoaparát podporuje karty rady SD/SDHC/SDXC. Možnosti a funkcionalita fotoaparátu sa dá uspôsobovať pre individuálne potreby majiteľov pomocou širokej ponuky špeciálne navrhnutého príslušenstva.

Parametre fotoaparátu Fujifilm FinePix X-E1:

• Patentovaný 16,3 MPix X-Trans CMOS senzor formátu APS-C
• Novel – farebný filter pre potlačenie moiré (bez low pass filtra)
• Rýchly a výkonný obrazový procesor EXR Pro
• Možnosť zvýšiť DR rozsah 100-400% (Auto)
• Tradičné analógové ovládanie a retro dizajn fotoaparátu
• Tradičný clonový krúžok na objektívoch
• Nové ovládače na zadnom paneli
• Nový Quick systém ovládanie cez zadný LCD monitor
• Štrbinová uzávierka s rozsahom expozičných časov 1/4000s až 30s, režim Bulb
• Kontinuálne fotografovanie 6 obrázkov za sekundu
• 2.8" RGBW 460.000 bodový displej
• Full HD video 1920 x 1080/24p v H.264 MOV formáte so stereo zvukom
• hľadáčik EVF s rozlíšením 2 360 000 bodov so 100% pokrytím
• Slot na pamäťové karty SD/SDHC/SDXC
• Lithium-Iontový 1260 mAh akumulátor Fujifilm NP-W126
• Rozmery 129 x 75 x 38 mm
• Hmotnosť tela 350g

Stav:A/ B
Použitý tovar.


Príslušenstvo:
nabíjačka, 2x batéria, popruh, krytka.


Vysvetlenie známkovania stavu použitého tovaru
- Stav A - výborný stav, nenesie žiadne známky požívania, na tovar ešte prebieha záručná doba.
- Stav A/B - výborný stav, nenesie žiadne prípadne iba veľmi malé známky poživania.
- Stav B - dobrý stav, nesie známky požívania, prípadné odreniny a pod.
- Stav C - nesie veľké známky požívania, može sa jednať aj o ulomené časti krytov a pod., prístroj je ale naďalej funkčný.

Špecifikácia Fujifilm X-E1 Telo, použitý tovar

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 170,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod