Black Friday - Najväčšie zľavy v tomto roku. Nečakajte ďalej! Väčšie zľavy už nebudú. Presvedčte sa tu.

Fujifilm Instax Square SQ20, Béžový

Nový hybridný fotoaparát pre okamžitú fotografiu v populárnom štvorcovom formáte! Vytlačte najlepší moment pohybujúcich sa objektov a vychutnajte si dynamické fotografie s novými funkciami!
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16603218
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
199,00 165,83 €
-+

Fujifilm Instax Square SQ20, Béžový

Model SQ20 ponúka širokú škálu funkcií, ktoré vám umožnia vychutnať si fotografovanie naplno. Okrem bežného snímania statických záberov vám nová funkcia "Motion Mode" umožní snímať video (max. 15 sekúnd), použiť ovládanie na zadnej strane fotoaparátu a ľahko vytlačiť najlepší zachytený moment. Funkcia "Time Shift Collage" môže obsahovať 4 obrázky s časovým rozdielom stlačením jediného tlačidla spúšte. Umožňuje vám vychutnať si nové fotografické zážitky. Špeciálny filter "Sequence" dokáže zachytiť dynamické a zasnívané fotografie pridaním efektov do obrazu. Fotoaparát má tiež funkciu zoom, prvý krát v rade instax. Na objektíve sa nachádza malé zrkadielko, ktoré vám umožní snímať perfektné selfie fotografie. Hybridný instax fotoaparát SQ20 je vybavený digitálnym snímačom obrazu a digitálnou technológiou spracovania obrazu. Umožňuje tak vybrať obľúbené zábery pred tlačou a upraviť obrázky pomocou rôznych filtrov.

Fotoaparát je štýlový a ľahko sa drží. Existujú dve farebné variácie s matnou čiernou farbou, ktoré vyhovujú akejkoľvek scéne a štýlu a béžové pre elegantný a módny výraz. 

Hlavné funkcie
Snímanie fotografií pri pohľade na LCD monitor a výber predvolených štýlov.
Výsledky všetkých nastavení počas snímania, úpravy / spracovania a tlače sa zobrazujú na LCD displeji. Fotoaparát vám tiež umožňuje vybrať obľúbené obrázky pred tlačou.

 Pohyblivé objekty sa dajú ľahko odfotografovať
Frame Grab
Nahrávaním videa (maximálne 15 sekúnd) a použitím otočného gombíka na zadnej strane fotoaparátu vám umožní jednoducho vytlačiť najlepší moment pohyblivých objektov

Time Shift Collage
Táto funkcia môže vytvoriť 4 zábery s časovým rozdielom na jedno stlačenie spúšte.  Časový rozdiel medzi obrázkami sa dá nastaviť až na 2,0 sekundy po 0,2 sekundy.

Špeciálny filter "Sequence"
Táto funkcia umožňuje zachytiť dynamické a zasnívané fotografie, ktoré pridávajú sekvenčný efekt do obrazu.

Vychutnajte si úpravu videí, ako aj statických záberov s pridaním efektu filtra
Existuje široká škála editovacích funkcií, ako sú rôzne filtre vrátane funkcie čiastočného filtrovania farieb, ovládanie vinetácie a nastavenia jasu. Pomocou týchto druhov editačných efektov je možné vytvoriť rôzne typy fotografií. 

Široká škála fotografických možností s dvojitou expozíciou a BULB režimom
Fotoaparát má špeciálne režimy snímania, ako napríklad dvojitá expozícia, ktorá môže kombinovať (zlúčiť/prekryť) dva zábery do jedného záberu a to dvojitým stlačením spúšte, zatiaľ čo funkcia BULB je užitočná pre nočné scény a svetelné stopy.

Ostatné funkcie
4.0 x digitálny zoom
Selfie zrkadielko
 

Špecifikácia Fujifilm Instax Square SQ20, Béžový

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod