Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 135-36, Farebný 35mm diapozitívny film

Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 135-36 je 36 obrázkový profesionálny farebný inverzný film pre použitie na dennom svetle. Vyznačuje sa vysokou kvalitou obrazu, jemným zrnom, presnou reprodukciou farieb v celej tónovej škále.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
09414300
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
16,90 € 14,08 €
-+

Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 135-36, Farebný 35mm diapozitívny film

Charakteristika Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 135-36:
Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 135-36 [RDP III] je profesionálny inverzný film s citlivosťou ISO 100 vyznačujúci sa živšími farbami, minimálnou farebnou nestálosťou v rôznych svetelných situáciách, vysokou kvalitou obrazu, extrémne jemným zrnom, presným podaním farieb v celej tónovej škále. Film je určený pre profesionálne využitie v oblasti portrétnej, figurálnej, reklamnej a módnej fotografii. Prednosťou filmu je extrémne jemné zrno, mimoriadne vysoká rozlišovacia schopnosť a verná reprodukcia farebných poltónov. Je vhodný fotografovanie s dlhými expozičnými časmi. Vďaka svojej jemnozrnnosti je film vhodný na veľkoformátové zväčšeniny a rovnako aj pre skenovanie. Rozlišovacia schopnosť filmu je 1,6:1 – 60riadkov/mm pri 1000:1 je to 140riadnov/mm.

Charakteristika filmového materiálu:
• Nominálna citlivosť filmu je ISO100 / 21°
• Film je určený pre denné svetlo
• Maximálna farebná stálosť* pri rôznych farebných situáciách
• Detail s neuveriteľným jasom, presné podanie farieb a pokrytie celej tónovej škály
• Mimoriadne jemné zrno medzi inverznými materiálmi (hodnota RMS 8)**
• Mimoriadne vysoká rozlišovacia schopnosť robí materiál vhodným pre fotografovanie objektov s jemnou štruktúrou.

* Technológia MCCL (Multi-Color-Correction Layer) a nové farebné materiály umožňujú filmu jednu z najvyšších schopností vernej reprodukcie farieb. Technológie PSHC (Pure, Stable High-performance dye-forming coupler) dodáva inverzným materiálom firmy Fujifilm maximálne čisté farebné odtiene, vrátane žltej, azúrovej a purpurovej.

** RMS (Root Mean Square) - zavedený štandard meracej metódy pre posúdenie veľkosti zrna obsiahnutého vo svetlocitlivej emulzie filmu.

Použitie v praxi:
Film umožňuje širokú škála použitia najmä pre reportáž, šport, produktovú fotografiu, módnu fotografie a krajnársku fotografiu. Film je vynikajúci pre projekciu vďaka brilantného prekreslenia detailov a presnej reprodukcii farieb.

Skladovanie:
Neexponované filmy sa skladujú v originálnych obaloch v suchom a chladnom prostredí (pri teplote 5-21°C a relatívnej vlhkosti 40-60%), mimo dosah pôsobenia škodlivých výparov, plynov a ionizujúceho žiarenia. Filmy skladované v chladničke je nutné nechať pred použitím temperovať pri izbovej teplote asi 2 hodiny, filmy skladované v mrazničke asi 6 hodín. Exponované filmy je potrebné čo najskôr vyvolať.

Pre viac informácií o charakteristikách a spracovaní filmu Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 135-36 si pozrite na stránkach jeho výrobcu Technický list

Špecifikácia Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 135-36, Farebný 35mm diapozitívny film

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 16,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod