DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Fujifilm EF-X20 TTL Blesk, Čierny

Fujifilm EF-X20 je plne vybavený kompaktný systémový blesk, ktorý dokonale nasvieti fotografovanú scénu. Blesk napriek svojim malým rozmerom podporuje TTL meranie ale je možné s nám pracovať ako s manuálnym bleskom..
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16241321
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
199,00 € 165,83 €
-+

Fujifilm EF-X20 TTL Blesk, Čierny

Fujifilm EF-X20 je výborný univerzálny a výkonný externý systémový blesk mimoriadne kompaktných rozmerov z rodiny bleskov Fujifilm EF pracujúcich v režime TTL merania expozície. Je možné ho používať pripojený na Hot-Shoe pätici fotoaparátov Fujifilm FinePix ako aj voľne umiestnený do priestoru a spúšťaný na diaľku v TTL režime ako podriadenú zábleskovú jednotku. Tento šikovný univerzálny blesk v spolupráci s ostatnými bleskami zoradenými do skupín, rozšíri vaše možnosti v oblasti kreatívneho nasvietenia fotografovanej scény. Je vybavený pomerne slušným výkonom so smerným číslom 20 (pri ISO100), čo stačí na pokrytie záberu objektívov s 28mm ohniskovou vzdialenosťou. Ak by to však nestačilo, tak pre tieto prípady je vybavený rozptylkou vďaka, ktorej pokryje uhol záberu snímaný objektívmi s 20mm ohniskovou vzdialenosťou.

Prednosti blesku Fujifilm EF-X20:
• Dokonalé nasvietenie portrétnych a interiérových záberov
• Výkonný blesk a mimoriadna kompaktnosť konštrukcie
• Smerné číslo blesku je výborných 20 (pri ISO100)
• Záblesková hlava vybavená širokouhlou rozptylkou pre až 20mm objektívy
• Možnosť vytvárať kreatívne svetelné efekty
• Možnosť použitia so fotoaparátmi Fujifilm FinePix rady X
• Rýchle, diskrétne a plne automatické fotografovanie s bleskom
• Napájanie dvojicou bežne dostupných batérií typu AAA
• Rýchle a tiché znovu nabitie blesku pre ďalší záblesk
• Kovová pätica blesku

Detailné vlastnosti:
Univerzálny blesk s profesionálnym dizajnom:
Blesk Fujifilm EF-X20 je jedným z najmenších externých systémových bleskov v rámci rodiny bleskov Fujifilm EF. Váži len 100g (bez batérií) a vďaka jeho profesoinálnemu kompaktnému retro dizajnu si svoje miesto nájde v mnohých taškách na príslušenstvo.

Výkonný blesk:
Externý blesk Fujifilm EF-X20 ponúka dostatočný výkon pre väčšinu fotografických situácií. Jeho smerné číslo 20 (pri ISO100) čo je dostatočné aj pre fotografovanie na väčšiu vzdialenosť. Blesk je kompatibilný s meranie TTL kde s kompatibilnými fotoaparátmi rady FinePix X zabezpečuje presnú expozíciu vo všetkých situáciách.

Záblesková hlavica blesku so vstavanou rozptylkou
Záblesková hlava blesku je vybavená praktickou výsuvnou rozptylkou pre pokrytie až 20mm ohniskových vzdialeností. Fujifilm EF-X20 tak zabezpečí optimálne osvetlenie plochy, ktorá zodpovedá uhlu záberu objektívov s 20mm ohniskovou vzdialenosťou.

Rýchle, diskrétne a plne automatické fotografovanie s bleskom:
Ak chcete rýchlo a diskrétne fotografovať v režime kontinuálneho fotografovania, blesk Fujifilm EF-X20 je na túto úlohu tým pravým pomocníkom. Cyklus znovunabitia blesku je mimoriadne rýchly a samotné nabíjanie blesku je takmer bezhlučné. Príprava na ďalší záber potrvá iba 3 sekundy. Jeho Hot-shoe pätica obsahuje klasický X synchro kontakt ako aj všetky kontakty pre prenos informácií TTL, takže blesk je plne kompatibilný so štandarným TTL meraním automatizovaných bleskov. Týmto je zabezpečená plne automatická presná expozícia blesku za každých okolností.

Špecifikácia Fujifilm EF-X20 TTL Blesk, Čierny

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod