Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Fujifilm EF-42 TTL Blesk, Čierny

Fujifilm EF-42 je plne vybavený univerzálny systémový blesk, ktorý dokonale nasvieti fotografovanú scénu. Blesk je vybavený otočnou a výklopnou zoomovacou zábleskovou hlahlavou s rozptylkou a ovládacími infra reflektormi.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16274055
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
199,00 € 165,83 €
-+

Fujifilm EF-42 TTL Blesk, Čierny

Fujifilm EF-42 je univerzálny a výkonný externý systémový blesk s výklopnou a otočnou zoomovacou zábleskovou hlavou, ktorý patrí k najuniverzálnejším bleskom z rodiny bleskov Fujifilm EF pracujúcich v režime TTL merania expozície. Je možné ho používať pripojený na Hot-Shoe pätici fotoaparátov Fujifilm FinePix ako aj voľne umiestnený do priestoru a spúšťaný na diaľku v TTL režime ako podriadenú zábleskovú jednotku. Tento šikovný univerzálny blesk v spolupráci s ostatnými bleskami zoradenými do skupín, rozšíri vaše možnosti v oblasti kreatívneho nasvietenia fotografovanej scény. Vyniká vysokým smerným číslom 42 (pri ISO100), deviatimi vlastnými funkciami a s motorickou zoom hlavou pre pokrytie ohniskových vzdialeností v rozsahu od 24-105mm.

Prednosti blesku Fujifilm EF-42:
• Dokonalé nasvietenie portrétnych a interiérových záberov
• Výkonný blesk a vysoká univerzálnosť konštrukcie
• Smerné číslo blesku je výborných 42 (pri ISO100)
• Bezdrôtové diaľkové ovládanie v režime Slave, pri umiestnení blesku mimo fotoaparát do priestoru
• Výklopná a otočná zoomovacia záblesková hlavica so vstavanou rozptylkou
• Možnosť vytvárať kreatívne svetelné efekty
• Možnosť použitia so fotoaparátmi Fujifilm FinePix rady X
• Rýchle, diskrétne a plne automatické fotografovanie s bleskom
• Napájanie štvoricou bežne dostupných batérií typu AA
• Rýchle a tiché znovu nabitie blesku pre ďalší záblesk
• Kovová pätica blesku
• Asistenčný lúč automatického zaostrenia

Detailné vlastnosti:
Univerzálny blesk s profesionálnym dizajnom:
Blesk Fujifilm EF-42 je jedným z najuniverzálnejších externých systémových bleskov v rámci rodiny bleskov Fujifilm EF. Váži len 261g (bez batérií) a vďaka jeho profesoinálnemu dizajnu si svoje miesto nájde v mnohých taškách na príslušenstvo.

Vysokovýkonný blesk:
Externý blesk Fujifilm EF-42 ponúka dostatočný výkon pre väčšinu fotografických situácií. Jeho smerné číslo 42 (pri ISO100) je dostatočné aj pre fotografovanie na väčšiu vzdialenosť. Blesk je kompatibilný s meranie TTL kde s kompatibilnými fotoaparátmi rady FinePix X zabezpečuje presnú expozíciu vo všetkých situáciách, dokonca aj pri technikách odrazu svetla od steny, alebo stropu k čomu slúži polohovateľná otočná a výklopná hlavica.

Výklopná zoomovcia záblesková hlavica blesku so vstavanou rozptylkou
Blesk je vybavený výklopnou zoomovaciou zábleskovou hlavicou, ktorá umožňuje smerovať svetlo z blesku tam kde je to potrebné. To sa využíva najmä pre zmäkčenie svetla odrazom od steny, prípadne stropu pre dosiahnutie jemného osvetlenia bez rušivých tieňov. Výklopná záblesková hlavica je vybavená praktickou výsuvnou rozptylkou pre pokrytie až 14mm ohniskových vzdialeností a motorickým zoomovacím mechanizmom, ktorý umožňuje nastaviť hlavicu alternatívne na pokrytie záberu objektívov s 24mm až 105mm ohniskovou vzdialenosťou. Fujifilm EF-42 tak zabezpečí optimálne osvetlenie plochy, ktorá zodpovedá uhlu záberu objektívov so spomenutou ohniskovou vzdialenosťou.

Externý blesk s jednoduchou obsluhou:
Blesk Fujifilm EF-42 je možné aktivovať aj na diaľku pomocou kompatibilného fotoaparátu, alebo iným externým bleskom z radu Fujifilm EF-42 s funkciou Master. Blesk sa rovnako jednoducho používa aj v režime mimo fotoaparátu ako aj po osadení do jeho pätice, vďaka čomu sa vám otvára nespočetný počet príležitostí na kreatívne osvetlenie scény.

Kreatívne osvetlenie a efekty:
Blesk Fujifilm EF-42 Vám otvára dvere do sveta neobmedzených možností tvorivého nasvecovania, vďaka jeho funkcii bezdrôtového odpaľovania. Ako podriadený blesk dokáže prijímať riadiace signály od riadiaceho blesku v interiéri na vzdialenosť až 10 metrov a bezdrôtovo sa synchronizovane odpáliť v skupine až troch ďalších bleskov, ktoré sú nastavené v režime Salve.

Rýchle, diskrétne a plne automatické fotografovanie s bleskom:
Ak chcete rýchlo a diskrétne fotografovať v režime kontinuálneho fotografovania, blesk Fujifilm EF-42 je na túto úlohu tým pravým pomocníkom. Cyklus znovunabitia blesku je mimoriadne rýchly a samotné nabíjanie blesku je takmer bezhlučné. Príprava na ďalší záber potrvá iba 3 sekundy. Jeho Hot-shoe pätica obsahuje klasický X synchro kontakt ako aj všetky kontakty pre prenos informácií TTL, takže blesk je plne kompatibilný so štandarným TTL meraním automatizovaných bleskov. Týmto je zabezpečená plne automatická presná expozícia blesku za každých okolností.

Špecifikácia Fujifilm EF-42 TTL Blesk, Čierny

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod