Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Fujifilm EF-20 TTL blesk pre HS20,30,X100,X10

Fujifilm EF-20 je výborný kompaktný systémový blesk s výklopnou hlavou, ktorý dokonale nasvieti fotografovanú scénu. Blesk napriek svojim malým rozmerom podporuje TTL meranie ale je možné s nám pracovať ako s manuálnym bleskom.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16144597
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
109,00 € 90,83 €
-+

Fujifilm EF-20 TTL blesk pre HS20,30,X100,X10

Fujifilm E-X20 je výborný univerzálny a výkonný externý systémový blesk mimoriadne kompaktných rozmerov z rodiny bleskov Fujifilm EF pracujúcich v režime TTL merania expozície. Je možné ho používať pripojený na Hot-Shoe pätici fotoaparátov Fujifilm FinePix ako aj voľne umiestnený do priestoru a spúšťaný na diaľku v TTL režime ako podriadenú zábleskovú jednotku. Tento šikovný univerzálny blesk v spolupráci s ostatnými bleskami zoradenými do skupín, rozšíri vaše možnosti v oblasti kreatívneho nasvietenia fotografovanej scény. Je vybavený výklopnou hlavou s pomerne slušným výkonom so smerným číslom 20 (pri ISO100), čo stačí na pokrytie záberu objektívov s 23mm ohniskovou vzdialenosťou. Ak by to však nestačilo, tak pre tieto prípady je vybavený rozptylkou vďaka, ktorej pokryje uhol záberu snímaný objektívmi s 17mm ohniskovou vzdialenosťou.

Prednosti blesku Fujifilm EF-20:
• Dokonalé nasvietenie portrétnych a interiérových záberov
• Výkonný blesk a mimoriadna kompaktnosť konštrukcie
• Smerné číslo blesku je výborných 20 (pri ISO100)
• Výklopná záblesková hlava vybavená širokouhlou rozptylkou pre až 17mm objektívy
• Možnosť vytvárať kreatívne svetelné efekty
• Možnosť použitia so fotoaparátmi Fujifilm FinePix rady X
• Rýchle, diskrétne a plne automatické fotografovanie s bleskom
• Napájanie dvojicou bežne dostupných batérií typu AA
• Rýchle a tiché znovu nabitie blesku pre ďalší záblesk
• Kovová pätica blesku

Detailné vlastnosti:
Univerzálny blesk s profesionálnym dizajnom:
Blesk Fujifilm EF-20 je jedným z najmenších externých systémových bleskov v rámci rodiny bleskov Fujifilm EF. Váži len 100g (bez batérií) a vďaka jeho prepracovanému kompaktnému dizajnu si svoje miesto nájde v mnohých taškách na príslušenstvo.

Výkonný blesk:
Externý blesk Fujifilm EF-20 ponúka dostatočný výkon pre väčšinu fotografických situácií. Jeho smerné číslo 20 (pri ISO100) čo je dostatočné aj pre fotografovanie na väčšiu vzdialenosť. Blesk je kompatibilný s meranie TTL kde s kompatibilnými fotoaparátmi rady FinePix X zabezpečuje presnú expozíciu vo všetkých situáciách.

Výklopná záblesková hlavica blesku so vstavanou rozptylkou
Výklopná záblesková hlava blesku je vybavená praktickou výsuvnou rozptylkou pre pokrytie až 20mm ohniskových vzdialeností. Fujifilm EF-20 tak zabezpečí optimálne osvetlenie plochy, ktorá zodpovedá uhlu záberu objektívov s 20mm ohniskovou vzdialenosťou. Záblesková hlava sa dá vyklopiť smerom hore až o 90°.

Rýchle, diskrétne a plne automatické fotografovanie s bleskom:
Ak chcete rýchlo a diskrétne fotografovať v režime kontinuálneho fotografovania, blesk Fujifilm EF-20 je na túto úlohu tým pravým pomocníkom. Cyklus znovunabitia blesku je mimoriadne rýchly a samotné nabíjanie blesku je takmer bezhlučné. Príprava na ďalší záber potrvá iba 3 sekundy. Jeho Hot-shoe pätica obsahuje klasický X synchro kontakt ako aj všetky kontakty pre prenos informácií TTL, takže blesk je plne kompatibilný so štandarným TTL meraním automatizovaných bleskov. Týmto je zabezpečená plne automatická presná expozícia blesku za každých okolností.


Obsah balenia externého blesku Fujifilm EF-20:
Blesk: Fujifilm EF-20
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Fujifilm EF-20 TTL blesk pre HS20,30,X100,X10

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 109,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod