Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

DOD LS430W Autokamera s GPS

DOD LS430W je špičkovo vybavená autokamera vybavená GPS, ktorá je určená na zaznamenávanie bezpečnostného videozáznamu vašej jazdy. Okrem toho dokáže kamera trakovať vašu jazdu pomocou vstavanej GPS jednotke a má mnoho ďalších funkcií.
Výrobca:
DOD
Obj. čislo:
55-012
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
249,00 € 207,50 €
-+

DOD LS430W Autokamera s GPS

DOD LS430W je najnovším a zatiaľ aj nejdokonalejším modelom autokamery z ponuky firmy DOD. DOD LS430W predstavuje špičku na trhu kamier do auta. Samozrejmosťou je videozáznam vo Full HD rozlíšení pri 30 snímkoch za sekundu s výborným algoritmom kompresie, ktorý vám umožní si niektoré pasáže z vašich ciest uchovať pre potreby vášho vlastného road-movie. Širokouhý objektív kamery vybavený sklenenou optikou zaznamenáva v až 140° uhle záberu bez väčšieho optického skreslenia a bez efektu rybieho oka, čo úplne postačuje na záznam diania v prednej polosfére auta. Kmera je v zadnej časti vybavená širokouhlým 2,7“ TFT LCD displejom s pomerom strán 16:9, ktorý slúži na pohodlné prehrávanie videa a nastavovanie kamery. Samotné nahrávanie kamery sa spúšťa automaticky pri naštartovaní auta (dodávanie elektrickej energie do napájania kamery). Ak máte automobil so stálym prúdom 12V v zástrčke, môžete si aktivovať spúšťanie nahrávanie pri detekcii pohybu vozidla. Autokamera disponuje technológiou WDR (Wide Dynamic Range), ktorá v reálnom čase pred uložením záznamu, nahraté video spracováva pomocou procesora spracovania obrazu TioTech A8 tak aby sa dosiahol čo najvyšší dynamický rozsah videa pri akomkoľvek osvetlení. Kamerka je vybavená GPS loggerom pre neustále zaznamenávanie vašej pozície, ale aj rýchlosti a smeru jazdy. Dokáže vás upozorniť na prekročenie rýchlosti ( dá sa vypnúť). G-senzor kamery zachytáva prudké zmeny smeru jazdy, alebo prudké brzdenie či náraz. V takom prípade G-senzor automaticky spustí ochranu súborov pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu a kamerka tak bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory na Micro SDHC karte. DOD LS430W tak slúži aj ako čierna skrinka auta. Citlivosť G senzora si môžete nastaviť v menu kamery. DOD LS430W nahráva video vo formáte MOV a ukladá ho na micro SD kartu až do kapacity 32GB. V menu si môžete nastaviť časové slučky, po ktorých kamera súbor uzavrie a začne novým. Je to výhodné nielen preto, že kamera potom inteligentne staré zábery prepisuje, ale aj pre to, ak si chcete z peknej cesty niektoré zábery uchovať. Jednoducho si na displeji zobrazíte nahrané videá a označíte video, ktoré si chcete uchovať. Kamera potom aj pri premazávaní nechá váš súbor nedotknutý. Súbory s videom si môžete stiahnuť jednoducho pomocou USB alebo z pamäťovej karty pomocou čítačky kariet. Za výhodu považujeme aj menu kamery, ktoré je k dispozícii aj v českom jazyku. Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru.
Softvér:
Dodávaný softvér je jednoduchý na ovládanie. Importujete video, ktoré môžete prehrávať, zastaviť, pretočiť v oboch smeroch. Na obrazovke vidíte GPS súradnice, záznam G senzora (o preťažení pri prudkom brzdení, otáčaní alebo akcelerácii), rýchlosť vozidla, dátum a čas natáčania videa. V pravej časti si môžete aktivovať pohľad na mapu. V mape vidíte úsek trasy zodpovedajúci časovej slučke a zároveň označenie polohy auta podľa natočeného videa. V hornom pravom roku je pre fajnšmekrov umiestnený aj kompas. Videá možno jednoducho v určitom momente rozstrihať na 30obrázkov - 1s záznamu. Obrázky môžete použiť na zistenie ŠPZ alebo iných detailov a ľahko poslať v prípade potreby mailom.

Výbava autokamery DOD LS430W:
- Power WDR technológia – umožňuje zachytiť bohatú škálu tieňov i svetiel
- GPS logger
- Automatická kalibrácia času
- HUD kompas displej
- HUD zobrazenie rýchlosti
- Smart upozornenie prekročenia rýchlosti
- 6G ostrá sklenená šošovka pre ostrý obraz
- Ochrana heslom
- G-senzor automatického spúšťania ochrany súborov
- SOS funkcia - uzamknutie súborov
- Funkcia automatického zapnutia a nahrávania
- Nahrávanie pri detekcii pohybu
- Nahrávanie v slučke, označenie času a dátumu

Vlastnosti autokamery DOD LS430W:
Snímaný uhol záberu: 140°
Svetelnosť objektívu: f/1.6
Senzor kamery: 1/3“ CMOS
Rozlíšenie kamery: 3MPix
Rozlíšenie zaznamenávaného videa: 1920x1080/30obr./s., 1280x720/60obr./s., 1280x720/30obr./s., 848x480/30obr./s., 640x480/30obr./s.
Video výstup: NSTC/PAL, 1080p, 720p, WVGA, VGA
Rozlíšenie fotografií: 1,3 MPix, VGA, 2 MPix, 3 MPix, 5 MPix, 8 MPix, 10 MPix, 12 MPix
Uzávierka: Elektronická
Časy uzávierky: 1/2 - 1/1000s.
Displej: 2,7“ TFT LCD displej s pomerom strán 16:9
Pamäťové médium: slot na pamäťové karty typu Micro SDHC/MMC karty (až do 32Gb)
Audio: Má vstavaný mikrofón aj reproduktor
Konektory: HDMI:CTS1.2, High Speed USB 2.0, TV out
Napájanie z auta: Napätie 5V, Prúd 1A
Vlastný akumulátor: Li-Ion 500mAh, 3,7V
Teplotné limity použitia: -30°C ~ 80°C
Rozmery (DxŠxV): 112,4 x 65 x 32,8mm
Váha: 97g

Obsah balenia:
1x Full HD autokamera DOD LS430W
1x Autonabíjačka
1x Držiak
1x Rýchloupínacia prísavka
1x USB kábel
1x HDMI kábel
1x Užívateľský manuál
1x 3M samolepiaci držiak

Špecifikácia DOD LS430W Autokamera s GPS

Priemer filtra objektívu37 mm
Maximálne rozlíšenie videaHD
Max. frekvencia snímania Full HD25/30 obr./s
Max. frekvencia snímania 4K24/25/30 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupyMikrofónny vstup XLR

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 249,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod