Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

  • DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
  • Obrázok (6)
  • Obrázok (7)
Obj. čislo: 8504
Najnovší dron DJI Mini 4 Pro je náš doposiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými zobrazovacími funkciami, snímaním prekážok všetkými smermi, funkciou ActiveTrack 360 ° s novým režimom Trace a prenosom videa FHD na vzdialenosť 20 km. Detailné zábery môžete zachytiť vďaka HRD 4K/60 fps a videu 4K/100 fps, zatiaľ čo 10-bit D-Log M a HLG pomáhajú zachytiť ohromujúcu škálu farieb a poskytujú väčšiu flexibilitu pri editácii a zdieľaní. DJI Mini 4 Pro váži menej ako 249 g a bol navrhnutý pre pohodlné používanie na cestách.
Výrobca:
Obj. čislo:
8504
EAN:
6941565969040
999 s DPH 832,50 € bez DPH
25 974 Kč s DPH 21 645 Kč bez DPH
Dostupnosť Info v predajni

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

EASA certifikát
Vyšší snímací výkon

DJI Mini 4 Pro je vybavená 1/1,3palcovým snímačom CMOS s funkciou Dual Native ISO Fusion, clonou f/1,7 a 2,4μm pixelmi 4 v 1, ľahko zachytíte aj složitejšie detaily. [5] Vďaka spomalenému záberu v rozlišení 4K môžete zachytiť akékoľvek aktivity rýchlosťou až 100 fps.

Kvalitné nočné zábery
Vylepšený algoritmus redukcie šumu nočných snímok pri modeli Mini 4 Pro účinne potlačuje šum a umožňuje robiť jasnejšie a kvalitnejšie zábery priamo z kamery.

1,07 bilióna farieb
Zaznamenávajte v 10-bit D-Log M a zachyťte viac ako bilión farieb. Prirodzené farebné gradácie a jemné detaily v celom spektre znamenajú, že Mini 4 Pro umožňuje postprodukciu a tvorivú editáciu na profesionálnej úrovni.

Dynamické zábery na akejkoľvek platforme
Bez ohľadu na to, kam chcete svoj obsah publikovať, HLG vďaka vysokému dynamickému rozsahu zaručuje, že farby a jas zostanú prirodzené a realistické bez nutnosti úprav alebo konverzie formátu.

RAW-Some Photos
Často rozhodujú maličkosti. Zachovajte každý drobný detail vďaka 48MP RAW a novej generácii SmartPhoto, ktorá kombinuje HDR zobrazovanie, rozpoznávanie scén a mnoho ďalších funkcií.

Viac možností snímania
True Vertical Shooting

Umožňuje vertikálne nahrávanie optimalizované pre sociálne siete a prehrávanie v smartfóne.

Veľký uhol náklonu
Dosiahnite mimoriadne plynulý pohyb kamerou s maximálnym uhlom náklonu 60°.

Digitálny zoom
Fotografie môžete zhotovovať s až dvojnásobným zoomom a videa s až štvornásobným zoomom.

Zdokonalené lety
Bezpečný let

Vďaka snímaniu prekážok všetkými smermi je DJI Mini 4 Pro veľmi bezpečný. Štyri širokouhlé kamerové senzory a dvojica senzorov spodného kamerového systému detekujú prekážky zo všetkých uhlov. Pokročilý asistenčný systém pre pilotov (APAS) zaisťuje ešte väčšiu bezpečnosť tým, že umožňuje automatické zabrzdenie a vyhýbanie sa prekážkam počas letu.

Dlhší let
V Európe má Mini 4 Pro certifikáciu C0. So štandardnou batériou Intelligent Flight Battery je možné dosiahnuť až 34 minút letu.

Prenos videa na vzdialenosť 10 km (špecifikácie udané výrobcom sa môžu líšiť v oblasti krajín)
Mini 4 Pro je vybavený prenosom videa DJI O4. Užite si veľmi citlivé ovládanie
a plynulé živé prenosy v rozlišení FHD 1080p/60fps na vzdialenosť až 10 km.

Plnohodnotné funkcie
Waypoint Flight

Vďaka funkcii Waypoint Flight umožňujúcej presné opakovanie trasy môžete bez námahy zvýšiť efektivitu snímania.

Cruise Control
Vďaka funkcii Cruise Control nemusíte pri rokoch na dlhú vzdialenosť neustále pohybovať ovládacími páčkami a taktiež dochádza k zníženiu chvenia kamery vďaka plynulejšiemu pohybu kamerou.

Pokročilý RTH
Mini 4 Pro dokáže automaticky naplánovať bezpečnú letovú trasu späť do východiskového bodu a ľahko sa vyhnúť prekážkam. Funkcia trasy AR RTH navyše uľahčuje istejšie ovládanie pri rokoch späť.

Dotyk kinematografie
DJI Mini 4 Pro ponúka tri spôsoby, ako môžete ľahko urobiť snímky, ktoré potrebujete: Spotlight, Point of Interest a novú revolučnú funkciu ActiveTrack 360° s vylepšenými možnosťami sledovania objektu. Prejdením prstom po trase na rozhraní sledovacieho kolečka môžete vytvárať plynulé filmové zábery. Vďaka funkcii snímania prekážok všetkými smermi je vyhýbanie sa prekážkam a dosiahnutie plynulejšieho a stabilnejšieho snímania pre dosiahnutie výsledkov na profesionálnej úrovni prekvapivo jednoduché.

Úprava cez aplikáciu LightCut
LightCut podporuje bezdrôtové pripojenie a inteligentné rozpoznávanie kompozície a letových tras, takže môžete rýchlo strihať a vytvárať poutavé videa jediným dotykom. Prelínaním importovaných záberov z ActiveTrack, MasterShots a QuickShots aplikácia automaticky priraďuje zvukové efekty a exkluzívne šablóny pre rýchlu a kvalitnú tvorbu videí. Počas procesu strihu navyše nie je nutné sťahovať zábery, čo vám ušetrí miesto v úložisku vášho smartfónu.


One-Tap Editing - na identifikáciu typov obsahu a tém využíva technológiu umelej inteligencie a potom vyberá najzaujímavejšie momenty s plynulým pohybom kamery a výnimočnou kompozíciou, aby vzniklo filmové video. Môžete tiež ľahko vytvárať majstrovské diela pomocou prispôsobených možností nastavenia funkcií ActiveTrack, MasterShots a QuickShots a užívať si efektívne snímanie a úpravy naraz.
Inteligentné zvukové efekty - Generuje pohlcujúce zvukové efekty na základe obsahu videa v reálnom čase, čím oživí vašu leteckú tvorbu a zmení ju z "tiché" na "živú". Generuje pohlcujúce zvukové efekty na základe obsahu videa v reálnom čase, čím oživí vašu leteckú tvorbu a zmení ju z "tiché" na "živou".
Nespočet šablón leteckých záberov - ponúka rozsiahle šablóny leteckých záberov vrátane prírody, mestskej krajiny, tilt-shift efektu a ďalších. Importujte svoje letecké zábery a vytvárajte úžasné videa s minimálnym úsilím


MasterShots
Poskytuje dynamické šablóny pre pohyby kamerou prispôsobené pre portrétne snímky, zábery zblízka a z veľkej vzdialenosti.

QuickShots
Nabízí režimy Drónia, Circle, Helix, Rocket, boomerang a Asteroid

Hyperlapse
Ponúka režimy Free, Waypoint, Circle a Course Lock s neobmedzenou dobou snímania a podporuje aj vytváranie kompozície počas snímania.

Panoráma
Podporuje 180 °, Wide, Vertical a Sphere panoramatické snímanie.

QuickTransfer
Rýchly prenos fotografií a videí do smartfónu bez nutnosti prepojenia s diaľkovým ovládačom. Vaše výtvory budú okamžite pripravené na zdiielanie.

Obsah balenia:
1x DJI Mini 4 Pro
1x DJI RC 2
1x DJI Mini 4 Pre Intelligent Flight Battery
6x DJI Mini 4 Pro/DJI Mini 3 Pre vrtule (pár) vrátane skrutiek
1x Skrutkovač
1x DJI Mini 4 Pre Gimbal Protector
1x DJI Mini 4 Pro Propeller Holder
1x Dokumenty (stručný sprievodca a Bezpečnostné pokyny)
1x Kabel Type-C na Type-C PD