DJI Mavic Air - Flame Red, Červený - DJIM0254R

DJI Mavic Air je mimoriadne kompaktný špičkový 4K dron, ktorý vychádza z obľúbených dronov rady Mavic. Vyniká 3-osím stabilizačným gimbalom, kvalitným 4K (100Mb/s) záznamom, 21min výdržou letu, skladacou konštrukciou, autonómnou navigáciou a veľkou paletou skvelých funkcií.
Výrobca:
DJI
Obj. čislo:
DJIMAR
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
849,00 € 707,50 €

DJI Mavic Air - Flame Red, Červený - DJIM0254R

DJI Mavic Air je špičkovo vybavený 4K dron vychádzajúci z úspešnej a obľúbenej rady DJI Mavic. Dron je vybavený veľmi účinným 3-osím stabilizačným gimbalom v ktorom je uchytená 12,33MPix videokamera s CMOS snímačom veľkosti 1/2,3“. Tá dokáže zaznamenávať veľmi kvalitné videozáznamy v rozlíšení až 4K (3840x2160/30p) pri dátovom toku až 100Mb/s, alebo Full HD (1920x1080/120p) pri dátovom toku až 100Mb/s a statické zábery s rozlíšením až 12,33MPix (4056x3040Pix pri pomere strán 4:3). Videozábery a fotografie sa ukladajú do vstavaného dátového úložiska s kapacitou 8GB, ktorú je možné vďaka slotu na pamäťové karty microSDmicroSDHC/microSDCX rozšíriť až o 128GB. Vďaka bohatej senzorovej výbave zastúpenej prijímačom signálu satelitnej navigácie GPS/GLONASS a senzorovému systému FlightAutonomy 2.0 je dron schopný vykonávať vysoko autonómne riadený let. Samozrejmosťou je automatické pristátie v mieste vzletu, ale okrem neho zvládne dron v tzv. „selfie“ letových režimoch (QuickShots) aj let po vopred naprogramovanej dráhe pri ktorom ste pre jeho kameru stredobodom nasnímaných videozáberov. Medzi tieto režimy patria režimy Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid a Boomerang. Špeciálnou verziou je potom režim ActiveTrack v ktorom vás dron sleduje a natáča pri vašich outdoor aktivitách.

Kľúčové vlastnosti dronu DJI Mavic Air:
- Výkonná 4K kamera s 12,33MPix CMOS snímačom veľkosti 1/2,3“ umožňujúca zaznamenávať videá 4K (3840x2160/30p, 100Mb/s), Full HD (1920x1080/120p, 100Mb/s) a statické 12,33MPix zábery
- Funkcia Sphere Panoramas pre sférické 32MPix panoramatické zábery automaticky skladané z 25 fotografií.
- 3 osí stabilizačný Gimbal pre čistý a jasný stabilizovaný obraz bez trasenia
- Autonómny navigačný systém pozostávajúci z GPS/GLONASS príjmača a z vizuálneho navigačného systému Vision Position-Based Navigation
- 8GB vstavané dátové úložisko rozšíriteľné až o 128GB vďaka slotu na pamäťové karty microSD/microSDHC/microSDXC
- Asistenčný senzorový systém FlightAutonomy 2.0 slúžiaci pre včasné odhaľovanie prekážok v dráhe letu a pre bezpečné vyhýbanie sa im
- Režim automatického sledovania objektu/osoby ActiveTrack
- „Selfie“ režimy Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid a Boomerang
- Maximálna letová rýchlosť až 68,4km/h, maximálny dostup 5000mnm a maximálny dolet 10km pri cestovnej rýchlosti 25km/h
- Nové akumulátory DJI Mavic Air Inteligent Flight Battery umožňujú dronu na jedno nabitie lietať až 21min
- Vďaka premyslenej skladacej konštrukcii je dron v prepravnej konfigurácii mimoriadne kompaktný
- Bohaté príslušenstvo

DJI Mavic Air je vybavený úplne novou DJI Mavic Air Inteligent Flight Battery, ktorá mu na jedno nabitie umožní vydržať vo vzduchu až 21min (pri bezvetrí). Dron dokáže vystúpať až do výšky 5000mnm a jeho dolet je maximálne 10km, pričom vzhľadom na dosah rádiového ovládania sa od riadiacej konzoly môže vzdialiť najviac na 4km. Pre diaľkové riadenie dronu môžete využiť s dronom dodávaný diaľkový ovládač DJI Mavic Air Remote Controller s ktorým môžete ovládať dron až na vzdialenosť maximálnu 4000m (FCC). Diaľkový ovládač má skladacie opierky pre smartfón do veľkosti 160mm a hrúbky 6,5-8,5mm, ktorý po pripojení k diaľkovému ovládaču slúži pre zobrazenie obrazu prenášaného z palubnej kamery. Komunikácia a prenos dát medzi ovládačom a dronom pracuje na frekvenciách 2400-2483GHz/5725-5850GHz. Pre ovládanie dronu je možné využiť aj špeciálne samostatne predávané okuliare, ktoré zobrazujú obraz prenášaný z palubnej kamery s opozdením 170-240ms. Okrem spomenutých dvoch možností je možné tiež využiť pre ovládanie dronu aplikáciu DJI GO 4, ktorú si môžete stiahnuť pre iOS aj Android zariadenia (smartfóny/tablety). Po spárovaní dronu a smartfónu/tabletu, môžete prostredníctvom tejto aplikácie sledovať obraz z palubnej kamery a ovládať dron do vzdialenosti 80m a výšky 50m. To čo je však na tomto drone najzaujímavejšie je jeho mimoriadne kompaktná skladacia konštrukcia, ktorú zdedil po predchodcoch z rady Mavic. Po zložení do prepravnej konfigurácie by sa tento minidron zmestil do krabičky s rozmermi 168x83x49mm čo je veľkosť krabičky od bežného 5“ smartfónu.

Vlastnosti dronu DJI Mavic Air podrobne:
V troch osiach stabilizovaný gimbal nesúci palubnú kameru:
DJI Mavic Air je najmenší a najskladnejší dron v akom bol použitý v troch osiach stabilizovaný mechanický Gimbal stabilizátor pre stabilizované uchytenie palubnej 4K videokamery. Vďaka trojuholníkovej sústave kompenzátorov troj-osého stabilizačného systému sa podarilo stlmiť účinky uhlových vibrácií na maximálnu odchylku iba 0,005° čo vo videozázname prakticky nie je možné pozorovať.

32MPix Sférické panorámy:
DJI Mavic Air dokáže okrem klasických horizontálnych či vertikálnych panoramatických fotografií a 180° fotografií dokáže tento skvelý dron vytvárať v automatickom režime 32MPix 360° sférické panorámy. Pri zvolení tejto funkcie, dron pri vznášaní sa nad jedným miestom systematicky zhotoví v priebehu 8 sekúnd 25 fotografií svojho okolia a automaticky ich spojí do jednej sférickej panorámy.

4K video s dátovým tokom 100Mb/s:
DJI Mavic Air sa môže pochváliť možnosťou zaznamenávať UHD video v špičkovej obrazovej kvalite. K dispozícii máte 4K (3840x2160/30p) pri dátovom toku až 100Mb/s.

Slow-Motion video:
Okrem úžasných a detailných UHD videí môžete s DJI Mavic Air nahrávať svoje dobrodružstvá aj vysokorýchlostným Full HD videozáznamom (1920x1080/120p) s dátovým tokom až 100Mb/s. Vďaka snímkovacej frekvencii 120 obrázkov za sekundu tak môžete vytvárať úžasné spomalené zábery s až 4x pomalším plynutím času.

HDR fotografie:
Dron je vybavený možnosťou snímať v režime vysokého dynamického rozsahu (HDR) pre rozšírené snímanie v svetelne kontrastných záberoch (kde prevládajú v obraze hlboké tiene a tiež aj presvetlené miesta). Nové inteligentné HDR algoritmy Vám pomôžu dosiahnuť správnu expozíciu aj v náročných svetelných podmienkach. Presvetlené a tmavé oblasti sú zachytávané s prirodzenejšími prechodmi medzi týmito expozičnými protipólmi, zatiaľ čo DSP akcelerácia umožňuje efektívnejší záznam

12,33MPix fotografie a 8GB vstavaná pamäť:
Palubná kamera dronu DJI Mavic Air je vybavená 12,33MPix CMOS snímačom veľkosti 1/2.3“, ktorý dokáže zaznamenávať v kooperácii s 24mm objektívom (ekvivalent 35mm formátu) so svetelnosťou f/2.8 špičkové fotografie a videozáznamy s prvotriednou obrazovou kvalitou. Dron je tiež vybavený vstavaným dátovým úložiskom s kapacitou 8GB a slotom pre pamäťové karty typu microSD/microSDHC/microSDXC pre ukaladanie fotografií a videozáznamov priamo v drone. Pre ich export do externého dátového zariadenia (PC/tabletu) je vybavený rýchlym konektorom USB 3.0 Type-C.

Geometrická Elegancia rozložiteľnej 3D konštrukcie:
Konštrukcia DJI Mavic Air je precízne geometricky navrhnutá tak, aby ramená s motormi a vrtuľami presne lícovali k telu dronu v prepravnej konfigurácii a vytvorili tak jeden celok, ktorý je mimoriadne kompaktný a ľahko prenosný. Veľkosť dronu v tejto konfigurácii je tak malá že by sa pokojne zmestil do krabice od smartfónu s 6“ displejom. Po preklopení ramien do letovej konfigurácie, tieto zapadnú do presnej polohy pre požadovanú aerodynamickú geometriu. Konzoly z horčíkovej zliatiny držia sedem palubných kamier, pričom zadné vetracie otvory účinne odvádzajú teplo z priestoru s elektronikou. Hlavná palubná kamera je zapustená hlbšie do tela dronu, čo jej poskytuje zvýšenú pasívnu ochranu.

Kompaktná skladacia konzola diaľkového ovládania:
Konzola diaľkového ovládania je rovnako ako dron navrhnutá s kompaktným skladacím dizajnom. Napriek svojej rozkladacej konštrukcie sa podarilo navrhnúť výborný ergonomický dizajn, ktorý využíva dvojicu vyklápacích ramien pre uchytenie vášho smartfónu, ktorého displej po prepojení s konzolou zobrazuje prenos obrazu z hlavnej palubnej kamery. Kompaktnosť konštrukcie v prepravnej konfigurácii podporujú aj skladacie antény a ovládacie páčky, ktoré sa dajú odskrutkovať a uložiť do pre ne určených otvorov na spodku konzoly diaľkového ovládania. Konzola diaľkového ovládania s dronom komunikuje na komunikačných a prenosových rádiových frekvenciách 2400 – 2483GHz / 5725 – 5850GHz a to až do vzdialenosti 4km. Pre prepojenie s smartfónom sú k dispozícii USB konektory Lightning, Micro USB (Type-B) a USB Type-C. Maximálna veľkosť smartfónu, ktorý dokážete na konzolu uchytiť je 160mm x 8,5mm (výška x hrúbka).

Automatické režimy sledovania: ActiveTrack:
V automatickom režime sledovania ActiveTrack dokáže dron rozpoznať až 16 voliteľných osôb/predmetov súčasne, pričom vám umožní vybrať si z nich konkrétny predmet sledovania. S funkciou ActiveTrack dokáže dron s mimoriadnou presnosťou sledovať zvolený cieľ aj keď beží, skáče alebo jazdí na bicykli.

Automatické režimy sledovania: QuickShots:
V režime QuickShots si môžete vybrať z režimov Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid a Boomerang. Všetky sa aktivujú jednoduchým označením cieľa a potom sa už nemusíte o nič starať. Dron začne sám lietať po vopred nadefinovanej dráhe a jeho palubná kamera zhotový automaticky famózne a efektné zábery. A vďaka mobilnej aplikácii DJI GO 4 môžete navyše tieto úchvatné videá okamžite zdieľať na sociálnych sieťach so svojimi kamarátmi.

Automatické režimy sledovania: SmartCapture:
SmartCapture je veľmi jednoduchou funkciou, vďaka ktorej nepotrebujete ma ovládanie dronu konzolu diaľkového ovládania. Stačí ak dron začnete ovládať preddefinovanými gestami rúk. Takto ovládaný dron dokáže fotografovať, natáčať videá, alebo lietať okolo vás podľa vašich pokynov.

Automatické režimy sledovania: TapFly:
Pomocou funkcie TapFly môžete poslať dron prostredníctvom aplikácie DJI GO 4 tam kam vás to napadne. Stačí ak si v aplikácii DJI GO 4 vyberiete položku TapFly. Potom už stačí iba poklepať na obrazovke smartfónu zobrazujúcej obrazový prenos z hlavnej palubnej kamery na miesto kam chcete poslať dron a on sa tam hneď vyberie. Funkcia TapFly funguje v režimoch Forward, Backward, Free a Coordinate, pričom môžete upraviť rýchlosť letu tak aby vyhovovala vaším potrebám.

FlightAutonomy 2.0:
Použité pokročilé technológie vizuálnej inerciálnej odometrie (VIO) senzorického systému FlightAutonomy 2.0 pozostávajú z hlavnej palubnej gimbalom stabilizovanej kamery, infračerveného snímača pre spodnú polosféru, dvojice kamier pre prednú a dvojice kamier pre zadnú polosféru. Okrem senzorov pozostáva tento systém aj vyhodnocovacou jednotkou IMU a skupinou výpočtových jadier. Tento systém zo svojej senzorickej výbavy zhromažďuje informácie o okolitom prostredí, ktoré sú spracované vyhodnocovacou jednotkou pre čo najlepšiu orientáciu letiaceho dronu v priestore. Systém Flight autonomy 2.0 tak predstavuje pokročilý systém pilotnej asistencie (APAS), ktorý vám umožní bezstarostne lietať s dronom bez obavy zo zrážky dronu s prekážkami v dráhe letu.

Vizuálna inerciálna odometria (VIO):
Kombinácia technológie VIO a nového algoritmu určovania polohy zdvojnásobila presnosť priestorovej orientácie dronu v prostredí. Technológia VIO vypočítava presnú polohu dronu v priestore a v reálnom čase, k čomu využíva a vyhodnocuje údaje z rýchlosti letu, smeru letu, infračeveného senzoru spodnej polosféry a z vizuálnych snímačov po obvode dronu. Pracovný dosah systému VIO je od 0,5 až do 30m. Vďaka tejto technológii sa DJI Mavic Air pohybuje presnejšie v interiéri a pri jemnom pohybe joesticku konzoly diaľkového ovládania lepšie reaguje na zložité prostredie.

3D mapovanie budov:
DJI Mavic Air je vybavený pokročilým snímaním vie nepretržite kde presne sa nachádza. Spracovaním údajov zo siedmych kamier na prednej, zadnej a spodnej strane dronu spolu s pokročilými infračervenými snímačmi a IMU si DJI Mavic Air vytvorí 3D mapu okolitého prostredia čo výrazne zlepšuje celkovú bezpečnosť letov a orientáciu v priestore.

Pokročilé systémy pilotnej asistencie (APAS):
APAS, alebo tiež Advanced Pilot Asistence System je pokročilý systém pilotnej asistencie, ktorý je výsledkom rozsiahleho výskumu výpočtu letovej dráhy vyvinutý spoločnosťou DJI. Pilot dronu tak bezstarostne určí smer letu a APAS naplánuje vhodnú letovú trasu daným smerom tak aby sa vyhol všetkým prekážkam.

Viacnásobná ochrana signálu proti rušeniu:
Okrem dvojnásobne zálohovaného IMU má FlightAutonomy 2.0 viac zálohových modulov pre zvýšenie úrovne bezpečnosti dronu. Komps Vision pomôže navigačnému systému odhadnúť smer letu, v prípade keď je kompas z GPS navigácie rušená. Aj v prípade že by fungoval iba jedna z kamier senzorického systému prednej, zadnej a spodnej polosféry, bude dron bez problémov pokračovať v lete. DJI Mavic Air má dve sady algoritmov fúzie dát zo senzorov, ktoré sú založené na dvoch nezávislých hardvérových platformách. Ak by nastala chyba v jednej sade algoritmov, tak váš dron sa automaticky prepne na druhý pár algoritmov.

Spoľahlivý návrat domov vďaka funkcii Return To Home (RTH):
Vďaka funkcii Return To Home (RTH) – návrat domov pristane váš DJI Mavic Air presne v mieste z ktorého štartoval, pričom zvolí najbezpečnejšiu trasu. Dron si počas letu zaznamenáva dráhu letu v reálnom čase a keď dôjde k strate riadiaceho signálu, automaticky sa otočí naspäť a zvolí si návrat do dosahu riadiaceho signálu, pričom sa cestou vyhne akejkoľvek prekážke na trase. Pri pristávaní dron porovnáva obraz zachytený v reálnom čase spodnými kamerami s obrazom zachyteným a uloženým pri štarte, čím dosiahne tak výnimočnú presnosť pristátia. V prípade že dron pri automatickom pristávaní zistí v mieste pristátia prekážky, alebo prítomnosť vodnej hladiny, tak pristávanie preruší a ostane v móde automatického vznášania sa nad miestom pristátia.Špecifikácie dronu DJI Mavic Air:
Fyzické parametre:
Rozmery dronu v prepravnej konfigurácii (D x Š x V): 168 x 83 x 49mm
Rozmery dronu v letovej konfigurácii (D x Š x V): 168 x 184 x 64mm
Dĺžka dronu po uhlopriečke v letovej konfigurácii: 213mm
Vzletová hmotnosť dronu: 430g
Rozsah pracovných teplôt: 0° - 40°C
Veľkosť vstavaného úložiska dát: 8GB

Letové parametre:
Maximálna rýchlosť letu (pri bezvetrí a v malej výške): 68,4km/h (S-mód), 28,8km/h (P-mód, Wi-Fi mód)
Maximálna rýchlosť stúpania: 4m/s (S-mód), 2m/s (P-mód a Wi-Fi mód)
Maximálna rýchlosť klesania: 3m/s (S-mód), 1,5m/s (P-mód), 1m/s (Wi-Fi mód)
Maximálny dostup: 5000m
Maximálna doba letu (pri bezvetrí): 21min (pri cestovnej rýchlosti 25km/h)
Maximálna doba vznášania sa na mieste (pri bezvetrí): 20min
Maximálny dolet (pri bezvetrí): 10km
Maximálna rýchlosť vetra v ktorej je dron ešte ovládateľný: 29-38km/h
Maximálny uhol naklopenia: 35° (S-mód), 15° (P-mód)
Maximálna rýchlosť otáčania: 250°/s (S-mód, P-mód)

Navigácia>
Príjmač satelitnej navigácie: GPS aj GLONASS systém
Presnosť držania vertikálnej polohy pri vznášaní sa na mieste v režime Vision Positioning: +/- 0,1m
Presnosť držania vertikálnej polohy pri vznášaní sa na mieste v režime GPS Positioning: +/- 0,5m
Presnosť držania horizontálnej polohy pri vznášaní sa na mieste v režime Vision Positioning: +/- 0,1m
Presnosť držania horizontálnej polohy pri vznášaní sa na mieste v režime GPS Positioning: +/- 1,5m

Palubná kamera:
Typ snímača: 1/2,3“ CMOS
Efektívne rozlíšenie snímača: 12,33MPix
Uhol záberu objektívu: 85°
Ohnisková vzdialenosť: 24mm (ekvivalent 35mm formátu)
Clona: f/2.8
Zaostrovacia vzdialenosť/hĺbka ostrosti: 0,5m až nekonečno
Rozsah citlivosti ISO pri videu: ISO100 – ISO1600 (auto aj manual)
Rozsah citlivosti ISO pri fotografovaní: ISO100 – ISO1600 (auto), ISO100 - ISO3200 (manual)
Rozsah časov elektronickej uzávierky: 8sec – 1/8000sec
Rozlíšenie fotografií: 4056 x 3040 Pix (12,33MPix) pri formáte 4:3, 4056 x 2280 Pix (9,25MPix) pri formáte 16:9
Fotografické režimy: Jednosnímkový režim, HDR režim, Režim sériového fotografovania (3/5/7 obr.), Automatický expozičný bracketing (AEB): 3/5 obrázkový s 0,7EV krokom, Intervalový režim: 2/3/5/7/10/15/20/30/60s
Video rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160/24p/25p/30p); 2,7K (2704x1520/24p/25p/30p/48p/50p/60p); FHD (1920x1080/24p/25p/30p/48p/50p/60p/120p); HD (1280x720/24p/25p/30p/48p/50p/60p/120p)
Maximálny bitrate pri videu: 100Mb/s
Formát záznamu fotografií: JPEG, DNG (RAW)
Formát záznamu videa: MP4, MOV (H.264/MPEG-4 AVC)
Formát pamäťovej karty: FAT32
Pracovná teplota: 0 až 40°C

Gimbal:
Fyzický mechanický rozsah gimbalu: Naklápanie v rozsahu -100° až +22°, otáčanie v horizontálnej rovine +/- 30° od pozdĺžnej osi a stáčanie +/-12° v rovine kolmej na optickú os kamery
Pracovný rozsah naklápania gimbalu: základný -90° až 0° a rozšírený -90° až +17°
Počet stabilizovaných osí: 3 osí (naklápanie, otáčanie, stáčanie)
Maximálna rýchlosť otáčania gimbalu: 120°/s
Rozsah stabilizácie pre otáčanie: 0° / 90° (horizontálne / vertikálne)
Maximálny rozsah uhlovej vibrácie: +/- 0,005°

Prenos obrazu:
Systém videoprenosu: Vylepšené Wi-Fi spojenie
Meno: DJI GO 4
Kvalita živého náhľadu: Bezdrôtový ovládač (1280x720/30p), Tablet/smartfón (1280x720/30p), 3D okuliare DJI Goggles (1280x720/30p)
Oneskorenie obrazu (závisí na podmienkach prostredia a použitom zariadení): 170-240ms
Požadovaný operačný systém: iOS v9.0 alebo novšia, Android v4.4 alebo novšia

Senzorový systém:
Dopredný senzorový systém:
Rozsah presného merania automatického protikolízneho systému: 0,5 – 12m
Detekčný rozsah automatického protikolízneho systému: 0,5 – 24m
Letová rýchlosť pri ktorej je automatický senzorový protikolízny systém ešte efektívny: do 8m/s
Uhol záberu automatického protikolízneho systému: 50° v horizontálnej rovine a +/-19° vo vertikálnej
Podmienky prevádzkového prostredia: Detekuje povrch s jasným vzorom a primeraným osvetlením (> 15lux)
Zadný senzorový systém:
Rozsah presného merania automatického protikolízneho systému: 0,5 – 10m
Detekčný rozsah automatického protikolízneho systému: 0,5 – 20m
Letová rýchlosť pri ktorej je automatický senzorový protikolízny systém ešte efektívny: do 8m/s
Uhol záberu automatického protikolízneho systému: 50° v horizontálnej rovine a +/-19° vo vertikálnej
Podmienky prevádzkového prostredia: Detekuje povrch s jasným vzorom a primeraným osvetlením (> 15lux)
Spodný senzorový systém:
Rozsah presného merania výšky: 0,1 – 8m
Operačný rozsah: 0,5 – 30m
Podmienky prevádzkového prostredia: Detekuje povrch s jasným vzorom, primeraným osvetlením (> 15lux) a difúznou odrazivosťou 20%

Rádiový ovládač:
Komunikačné frekvencie: 2400 – 2483GHz / 5725 – 5850GHz
Maximálny dosah rádiového ovládania pri frekvencii 2400 – 2483GHz: FCC 4km, CE/SRRC/MIC 2km
Maximálny dosah rádiového ovládania pri frekvencii 5725 – 5850GHz: FCC 4km, CE 0,5km, SRRC 2km
Vysielací výkon (EIRP) pri frekvencii 2400 – 2483GHz: FCC do 26dBm, CE/SRRC/MIC do 18dBm
Vysielací výkon (EIRP) pri frekvencii 5725 – 5850GHz: FCC do 30dBm, CE do 14dBm, SRRC do 26dBm
Kapacita batérie rádiového ovládača: 2970mAh
Prevádzkový prúd: 1400mA/3,7V (Android), 750mA/3,7V (iOS)
Držiakom podporovaná maximálna dĺžka smartfónu/tabletu: 160mm
Držiakom podporovaná maximálna hrúbka smartfónu/tabletu: 6,5-8,5mm
Držiakom podporované USB porty: Lightning, Micro USB (Type-B), USB Type-C

Prenosné ovládacie zariadenie:
Komunikačné frekvencie: 2,400 – 2483GHz / 5725 – 5850GHz
Maximálna dosah vysielania: 80m do diaľky, 50m do výšky

Podporované SD karty:
Typ požadovanej pamäťovej karty: microSD/microSDHC/microSDXC Class 10, UHS-I
Doporučované pamäťové karty:

16GB:
SanDisk microSDHC Extreme 16GB Class 10, UHS-I U1 - R: 45MB/s, W: 45MB/s + Adaptér
Kingston 16GB SDHC-I SDCAC

32GB:
SanDisk microSDHC Extreme PLUS 32GB Class 10, UHS-I U3 V30 - R: 95MB/s, W:90MB/s + Adaptér
SanDisk microSDHC Extreme 32GB Class 10, UHS-I U3 V30 A1 - R: 100MB/s, W: 60MB/s + Adaptér

64GB:
SanDisk microSDXC Extreme 64GB Class 10, UHS-I U3 V30 - R: 90MB/s, W: 60MB/s + Adaptér
SanDisk microSDXC Extreme 64GB Class 10, UHS-I U3 V30, A1 - R: 100MB/s, W: 60MB/s +Adaptér
SanDisk microSDXC Extreme PLUS 64GB Class 10, UHS-I U3 V30 - R: 95MB/s, W:90MB/s + Adaptér
SanDisk microSDXC Extreme PLUS 64GB Class 10, UHS-I U3 V30, A1 - R: 100MB/s, W: 90MB/s +Adaptér

128GB:
SanDisk microSDXC Extreme 128GB Class 10, UHS-I U3 V30, A1 - R: 100MB/s, W: 90MB/s Adaptér
SanDisk microSDXC Extreme PRO 128GB Class 10, UHS-I U3 V30, A1 - R: 100MB/s, W: 90MB/s +Adaptér

Nabíjačka:
Požadované parametre el. siete: 100-240V, 50/60Hz, 1,4A
Nabíjací prúd: 3,79A (Hlavný konektor), 2A (USB konektor)
Nabíjacie napätie: 13,2V (Hlavný konektor), 5V (USB konektor)
Menovitý výkon: 50W

Akumulátor DJI Mavic Air Inteligent Flight Battery:
Typ batérie: Lithium-Ion Polymer (LiPo3S)
Kapacita: 2375mAh
Pracovné napätie: 11,55V
Maximálne nabíjacie napätie: 13,2V
Kapacita energie: 27,43Wh
Maximálny výkon: 60W
Rozsah pracovných teplôt: 5° - 40°C


Obsah balenia:
Dron: 1x DJI Mavic Air (Arctic White)
Diaľkový ovládač: 1x DJI Mavic Air Remote Controller
Nabíjačka: 1x DJI Mavic Air Battery Charger
Napájací kábel: 1x DJI Power Cable
Akumulátor: 1x DJI Mavic Air Inteligent Flight Battery (2375mAh, 13,2V, 27,43Wh)
Vrtule: 3x DJI Mavic Quick Release Filding Propellers (3 páry vrtúľ)
Sada na ochranu vrtúľ: 1x DJI Propeler Protector
Chránič gimbalu: 1x DJI Gimbal Protector
Pamäťová karta: 1x 16GB MicroSD card
Kábel na pripojenie smartfónu: 1x DJI RC Lightning Cable
Kábel na pripojenie smartfónu: 1x DJI RC USB Type-C Cable
Kábel na pripojenie smartfónu: 1x DJI RC Micro-USB Cable
Kábel pre komunikáciu: 1x DJI Comunication Cable
USB adaptér: 1x DJI USB Adapter
Chránička RC kábla – veľká: 1x DJI RC Cable Slider Large
Chránička RC kábla – malá: 2x DJI RC Cable Slider Small
Prepravné puzdro: 1x DJI Carrying Case
Dokumentácia: Návody a záručný list

Špecifikácia DJI Mavic Air - Flame Red, Červený - DJIM0254R

Priemer filtra objektívu43 mm
Maximálne rozlíšenie videa4K
Max. frekvencia snímania Full HD100/120 obr./s
Max. frekvencia snímania 4K24/25/30 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupymini USB

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 849,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod