Canon Zoemini S2 - tmavo tyrkysová

Canon Zoemini S2 je najnovší prírastok do rodiny instantných fotoaparátov pre tých, ktorí chcú fotografovať, upravovať a tlačiť snímky nech sú kdekoľvek. Nový inovatívny fotoaparát s tlačiarňou nadväzuje na svojho predchodcu Canon Zoemini S. Umožňuje pridávať okraje a upravovať snímky pomocou filtrov, voliť z rôznych fotografických režimov a ukladať tie najlepšie snímky do poradovníka na neskoršiu tlač – všetko v jednom prístroji.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
4519C008
Dostupnosť tovaru:
Info v predajni
169,00 € 139,00 140,83 € 115,83 €
-+
Akcia -18%

Canon Zoemini S2 - tmavo tyrkysová

Dajte priestor kreativite s aplikáciou Canon Mini Print
Canon Zoemini S2 je ideálny nástroj pre všetkých kreatívnych, výtvarne a remeselne zameraných používateľov. V spolupráci s aplikáciou Canon Mini Print App v mobilnom zariadení pripojenom cez Bluetooth umožňuje vyrábať zábavné výtvory od koláží a kruhových snímok, až po vpisovanie textu a tlač predpripravených alebo vlastných samolepiek. Perfekcionisti môžu pomocou živého náhľadu v aplikácii Canon Mini Print upravovať pózy a uistiť sa, že v zábere sú všetci kamaráti či celá rodina.

Fotografujte, tlačte, lepte
Kreatívne možnosti zariadenia Canon Zoemini S2 rozširuje kombinovaná funkcionalita 2-v-1, vďaka ktorej môžu používatelia fotografovať, upravovať a tlačiť snímky kdekoľvek. S využitím vstavaného zrkadla a kruhového blesku môžu zhotovovať štýlové autoportréty a novými tlačidlami Effects a Frames upravovať pomocou filtrov farebné podanie a pridávať rámčeky. K optimálnemu nastaveniu pri fotografovaní slúžia režimy portrét, vonku a autoportrét, medzi ktorými je možné prepínať posuvným ovládačom na hornej strane. Tlačiť snímky je možné v rôznych formátoch na samolepiaci fotografický papier Zink ™ zo zásobníka na 10 listov a vyzdobiť si čokoľvek od notebooku cez steny spálne až po denník.

Kompaktný dizajn
Canon Zoemini S2 je vďaka svojmu kompaktnému prevedeniu a hmotnosti len 188 gramov vynikajúci fotoaparát do vrecka ako spoločník na dovolenku. Ak sa stane, že pred cestou zabudnete doplniť zásobník papiera, môžete napriek tomu fotografovať a ukladať snímky na pamäťovú kartu MicroSD, odkiaľ ich vytlačíte neskôr. Pri synchronizácii so smartfónom sa snímka automaticky ukladá aj s údajom o dátume a čase. Tlačový front je predĺžený oproti predchádzajúcemu modelu, čím sa skracuje nutná doba čakania, odstraňuje nutnosť častého dopĺňania papiera a batéria vydrží tlač až 25 fotografií.


Hlavné funkcie a vlastnosti Zoemini S2:
• Farebné filtre pre živé alebo retro podanie a možnosť čiernobielej tlače
• Automatické vyváženie bielej a úprava expozície
• Tlač bez okrajov alebo s bielymi okrajmi
• Možnosť tlačiť nielen na obdĺžnikový formát, ale aj na kruhový s papierom Zink ™ ZP-Circle Photo Paper
• Kompatibilný s Bluetooth 5.0

Špecifikácia produktu:
• Napájanie – dobíjací lítium-polymérový akumulátor (700 mAh)
• Farby tela – zlato ružová, perleťová biela, tmavo tyrkysová
• Rozmery tela (Š x V x H) – 121 x 80,3 x 22,4 mm
• Hmotnosť – 188 g

Aplikácia Canon Mini Print:
•    Vyžaduje pripojenie instantného fotoaparátu prostredníctvom Bluetooth k mobilnému zariadeniu s aplikáciou Canon Mini Print App, ktorá je k dispozícii zdarma v obchodoch App Store a Google Play
•    Kompatibilné operačné systémy: iOS 9.0 a novšie, Android 4.4 a novšie
•    Podporované jazyky: angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, arabčina, portugalčina, holandčina, nórčina, dánčina, fínčina, švédčina, estónčina, lotyština, litovčina, gréčtina, Čeština, maďarčina, poľština, turečtina, slovinčina, rumunčina, bulharčina, chorvátčina, ruština, kirgizština, kazaština, arménčina, ukrajinčina, hebrejčina

Špecifikácia Canon Zoemini S2 - tmavo tyrkysová

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 139,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod