Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Canon Selphy CP1300 Čierna

S priestorovo úsporným dizajnom vhodným do každej domácnosti je tlačiareň SELPHY CP1300 pohodlným nástrojom na tvorbu trvácnych výtlačkov z vašich digitálnych fotografií.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
2234C002
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
139,00 € 129,00 € 115,83 € 107,50 €
-+
Akcia -7%

Canon Selphy CP1300 Čierna

S priestorovo úsporným dizajnom vhodným do každej domácnosti je tlačiareň SELPHY CP1300 pohodlným nástrojom na tvorbu trvácnych výtlačkov z vašich digitálnych fotografií. Vložte svoju kartu, stlačte tlačidlo tlače a po menej ako 1 minúte je výtlačok na svete.

Vlastnosti:
- Štýlová a kompaktná tlačiareň fotografií
- 6,2 cm (2,5-palcový) sklopný displej LCD
- Výtlačky za menej ako 1 minútu
- Rozsah veľkostí tlače
- Automatická korekcia efektu červených očí
- Tlačte z pamäťovej karty, fotoaparátu a kľúča USB
- 100-ročné výtlačky
- Rozvrhnutie ID fotografií
- Voliteľná batéria
- Softvér s hlasovým navádzaním


Extrémne kompaktná cenovo dostupná tlačiareň fotografií
Tlačiareň SELPHY CP1300 je určená do modernej domácnosti nielen že prichádza s bohatou ponukou funkcií - vašu pozornosť si získa aj atraktívnym vzhľadom v dvoch dostupných farbách. Svoje miesto si nájde kdekoľvek vo vašej domácnosti.

6,2 cm (2,5-palcový) sklopný displej LCD
Sklopný displej v záujme lepšieho prehliadania a obsluhy nájdete priamo uprostred obslužnej časti tlačiarne SELPHY CP1300. Vďaka podpore 8 jazykov je možné snímky jednoducho prehliadať a tlačiť jediným stlačením tlačidla.

Výtlačky za menej ako 1 minútu
SELPHY CP1300 využíva technológiu sublimácie farbiva na dosahovanie úžasnej hĺbky a gradácie farieb, vďaka čomu je možné produkovať výtlačky v kvalite fotoštúdia bez zdržaní a čakania. Výtlačok vo formáte pohľadnice je napríklad možné vytvoriť za približne 47 sekúnd.

Rozsah veľkostí tlače
Tlačiareň SELPHY CP1300 dokáže bleskurýchle vytvárať výtlačky vo formáte pohľadnice (148 x 100 mm), L (119 x 89 mm) a kreditnej karty (86 x 54 mm).

Tlačte z pamäťovej karty, fotoaparátu a kľúča USB
Tlačte rýchlo buď pripojením fotoaparátu priamo k tlačiarni alebo vložením pamäťovej karty do jedného z 3 dostupných slotov. Tlačiareň SELPHY CP1300 tiež podporuje tlač z pamäťových kľúčov USB, čím používateľovi poskytuje ešte väčšiu flexibilitu.

100-ročné výtlačky
Trvácne výtlačky sa stávajú realitou vďaka špeciálnej ochrannej povrchovej vrstve, ktorá ich chráni pred ošplechnutím, obliatím a vyblednutím a pri odložení do albumu si výtlačok zachová svoje vlastnosti po dobu 100 rokov.

ID fotografií a náhodné rozvrhnutie
Aby bol zoznam dostupných možností ešte širší, používatelia majú možnosť tlače ID fotografií v rozličných veľkostiach na jeden hárok papiera. Tlač v náhodnom poradí usporiada výber snímok na plochu v záujme dosiahnutia zaujímavého a kreatívneho rozvrhnutia.

Špecifikácia Canon Selphy CP1300 Čierna

Recenzie Canon Selphy CP1300 Čierna

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Veľká spokojnosť

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 129,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod