Canon RF 24-70mm f/2.8L IS USM - Cashback 150 €

Cashback 150 €

Ak si teraz zakúpite tento produkt Canon, získate po zaregistrovaní späť 150 Eur. Akcia platí od 17.4. do 31.8.2023. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Canon Cashback.
Objektív RF 24-70mm F2.8L IS USM je dôkazom dlhodobého úsilia spoločnosti Canon o špičkovú optickú kvalitu založenéj na priekopníckom bajonete RF, ktorý umožňuje nové spôsoby konštrukcie objektívov a využitie potenciálu optických prvkov. Objektív RF 24-70mm F2.8L IS USM disponuje 3 členmi s veľmi nízkym rozptylom (UD) a 3 asférickými členmi z liateho skla. Optická konštrukcia objektívu koriguje aberácie, skreslenie a astigmatizmus a umožňuje v celom rozsahu ohniskových vzdialeností robiť vysoko kontrastné, rovnomerne ostré snímky.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3680C005
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 749 2 290,83 €
-+

Canon RF 24-70mm f/2.8L IS USM - Cashback 150 €

Objektív má vysokú konštantnú svetelnosť f/2.8, takže umožňuje fotografovanie za zlých svetelných podmienok, napríklad za súmraku alebo v interiéri, ale aj precízne pracovať s hĺbkou ostrosti. Vďaka vysokej svetelnosti s ním možno fotografovať s kratším časom aj pri nízkej úrovni osvetlenia a dosiahnuť dokonale ostré snímky. Fotograf tak získava kreatívnu slobodu v rôznych fotografických situáciách.

RF 24-70mm F2.8L IS USM je univerzálny, mnohostranný štandardný zoom pre profesionálnych fotografov, ktorí potrebujú krajinársky a portrétny objektív pre fotografovanie na cestách. Je ideálny pre portrétnu fotografiu vďaka pôsobivému rozostreniu pozadia, charakteristickému pre objektívy s vysokou svetelnosťou. Pri týchto ohniskových vzdialenostiach fotografovaný objekt pôsobivo vystupuje na mäkkom pozadí, čo dodáva snímkam na podmanivosti. 

Profesionálne sklo pre špičkovú kvalitu fotografií a videa
Nový objektív je prvý širokouhlý objektív série L vybavené stabilizátorom obrazu založeným na inovatívnej technológii spoločnosti Canon, ktorá sa prvýkrát objavila v objektívoch série EF a umožňuje posun až o päť expozičných hodnôt. Fotografi a kameramani teda nemusia mať obavy z rozostrenia obrazu spôsobeného chvením fotoaparátu. Systém stabilizácie obrazu s duálnou detekciou a kombinovaný systém stabilizácie zlepšujú schopnosť objektívu detekovať chvenie a automaticky rozpoznať, kedy je prístroj umiestnený na statíve a stabilizáciu v takom prípade vypnúť. Profesionálni fotografi sa tak môžu spoľahnúť na to, že ich snímky budú dokonale ostré za všetkých okolností.

RF 24-70mm F2.8L IS USM je svetelný objektív Canon vybavený technológiou Nano USM. 
Motorový systém automatického ostrenia Nano USM bol prvýkrát predstavený v objektíve EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM. Vyznačuje sa vysokou rýchlosťou ostrenia pri fotografovaní a hladkým, takmer nehlučným chodom pri zázname videa. Tým, že sa v zázname neobjavujú rušivé zvuky ostrenia.
Objektív RF 24-70mm F2.8L IS USM je rovnako ako RF 24-105mm F4L IS USM vybavený systémom pre potlačenie efektu zmeny ohniskovej vzdialenosti pri ostrení – výsledkom je prirodzený dojem pri ostrení počas filmovania.


Profesionálne ovládanie všetkých modelov ako u rady L
RF 24-70mm F2.8L IS USM je okrem plne manuálneho ostriaceho prstenca vybavený programovateľným ovládacím prstencom, ktorému možno priradiť funkciu clony, času, citlivosti alebo kompenzácie expozície. Používateľ si tak môže objektív prispôsobiť úplne podľa svojich preferencií. Nový objektív je maximálne odolný a ľahko ovládateľný, ako sa očakáva od rady L. 
Disponuje zvýšenou odolnosťou proti prachu a vlhkosti a má na prednom a zadnom optickom člene nanesený fluoridový povlak odpudzujúci mastnotu a vodu.


Hlavné vlastnosti objektívu RF 15-35mm F2.8L IS USM:
•    Vysoko kvalitný ultra-širokouhlý objektív
•    Rozsah ohniskových vzdialeností 15-35 mm je vhodný pre fotografovanie krajiny alebo architektúry.
•    Konštantná vysoká svetelnosť f/2.8 je ideálny pre fotografovanie za zlých svetelných podmienok
•    3 asférické členy a 2 členy s veľmi nízkym rozptylom (UD) zabezpečujú maximálne rozlíšenie na celej ploche záberu – stabilizácia obrazu až o päť expozičných hodnôt umožňuje fotografovanie bez opory aj pri dlhých časoch
•    Motor Nano USM zabezpečuje rýchle, plynulé a tiché zaostrovanie ideálne pre natáčanie videa
•    Ovládací prstenec umožňuje priame nastavenie času, clony alebo citlivosti
•    Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť 0,28 m pri zväčšení 0,22 x
•    Nano štruktúrovaná povrchová úprava SWC a antireflexná úprava ASC (Air Sphere Coating) predchádza odleskom a duchom, ktoré zhoršujú kvalitu snímky

Hlavné vlastnosti objektívu RF 24-70mm F2.8L IS USM:
•    Najčastejšie používaný rozsah ohnísk 24-70 mm pre krajinársku, portrétnu a cestovateľskú fotografiu
•    Konštantná svetelnosť f/2.8 v celom rozsahu ideálna pre fotografovanie pri nízkej úrovni osvetlenia alebo pre prácu s hĺbkou ostrosti
•    Motor Nano USM zabezpečuje rýchle, plynulé a tiché zaostrovanie ideálne pre natáčanie videa
•    Stabilizácia obrazu až o päť expozičných hodnôt (podľa testov CIPA) je ideálna pre fotografovanie z ruky a natáčanie videa
•    3 asférické členy a 3 členy s veľmi nízkym rozptylom (UD) zabezpečujú maximálne rozlíšenie na celej ploche snímky
•    Ovládací prstenec umožňuje priame nastavenie času, clony alebo citlivosti
•    Antireflexná povrchová úprava ASC (Air Sphere Coating) predchádza odleskom a duchom, ktoré zhoršujú kvalitu snímky
 

Špecifikácia Canon RF 24-70mm f/2.8L IS USM - Cashback 150 €

Recenzie Canon RF 24-70mm f/2.8L IS USM - Cashback 150 €

100%

4 recenzií užívateľov

4x

0x

0x

0x

0x

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

  • Prima sklicko

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

  • Ostrý
    Rýchle ostrenie
    Ľahká a pevná konštrukcia

    Drahý

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 749 €

Upozorni ma keď cena klesne pod