Canon RF 135mm f1.8 L IS USM - Cashback 150 €

Cashback 150 €

Ak si teraz zakúpite tento produkt Canon, získate po zaregistrovaní späť 150 Eur. Akcia platí od 17.4. do 31.8.2023. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Canon Cashback.
Objektív RF 135mm F1.8L IS USM je nástupca populárneho modelu Canon EF 135mm f/2 L USM. Vďaka kombinácii vysokej svetelnosti f/1.8, 9-amelovej clony a ohniskovej vzdialenosti 135 mm dosahuje vynikajúce výsledky pri portrétnej fotografii, kde vytvára nádherný bokeh a zároveň komprimuje rysy fotografovanej osoby, takže výsledok pôsobí lichotivejšie.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
5776C005
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 699 2 249,17 €
-+

Canon RF 135mm f1.8 L IS USM - Cashback 150 €

BRATISLAVA, 2. novembra 2022 – Spoločnosť Canon Europe uvádza na trh teleobjektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou RF 135mm F1.8 L IS USM, ideálny na fotografovanie portrétov pri slabom osvetlení. Vďaka vysokej svetelnosti f/1.8 a vstavanému optickému stabilizátoru obrazu dokáže objektív RF 135mm F1.8 L IS USM zachytiť ostrý obraz s rozostreným pozadím, pričom dlhšia ohnisková vzdialenosť prispieva k dokonalejšiemu podaniu pri portrétoch.

 

Staňte sa majstrom hĺbky poľa

Prejavte sa a snímajte s doširoka otvoreným objektívom, ktorý inšpiruje. Objektív RF 135 mm F1.8L IS USM vás nabáda pozerať za hranice toho, čo je bežné, a zachytiť dokonale ostré detaily. Vďaka technológii RF s precíznou optikou, zlepšenej stabilizácii obrazu a kvalite vyhotovenia série L dokážete čokoľvek – takže sa môžete stať majstrom hĺbky poľa.

Fotografujte výnimočné portréty s objektívom RF 135mm F1.8 L IS USM

Objektív RF 135mm F1.8L IS USM je nástupca populárneho modelu Canon EF 135mm f/2 L USM. Vďaka kombinácii vysokej svetelnosti f/1.8, 9-amelovej clony a ohniskovej vzdialenosti 135 mm dosahuje vynikajúce výsledky pri portrétnej fotografii, kde vytvára nádherný bokeh a zároveň komprimuje rysy fotografovanej osoby, takže výsledok pôsobí lichotivejšie. Zároveň pomáha vytvoriť príjemnejšie a uvoľnenejšie prostredie pri fotografovaní vďaka väčšej vzdialenosti medzi portrétovanou osobou a fotografom, a teda zhotovovať prirodzene pôsobiace snímky, či už samotné tváre alebo celé postavy. Objektív RF 135 mm F1.8 L IS USM je ideálny aj pre fotografovanie zblízka, ostriť dokáže už od 0,7 m so zväčšením 0,26x. Objektív je tiež vybavený optickou stabilizáciou obrazu až o 5,5 expozičných hodnôt, ktorej účinok sa zvyšuje až na 8 hodnôt pri koordinovanej stabilizácii[1], čo je ideálne pre fotografovanie pri nízkej hladine osvetlenia alebo z ruky.

Rovnako ako všetky ostatné modely radu Canon RF poskytuje aj objektív RF 135mm F1.8 L IS USM výnimočnú obrazovú kvalitu v celej ploche snímky. Pokročilý optický dizajn obsahuje troch členov s veľmi nízkym rozptylom (UD), ktoré zaisťujú vysoké rozlíšenie a verné podanie farieb a potláčajú chromatické aberácie. Poťahy šošoviek ASC a Super Spectra minimalizujú výskyt závoja a odleskov a fluoridový povlak odpudzuje nečistoty, aby bola každá snímka ostrá.

Objektív RF 135mm F1.8 L IS USM sa veľmi ľahko ovláda a uľahčuje fotografom prácu v náročných stresových situáciách, ako sú svadby alebo živé športové udalosti. Motor Nano USM umožňuje rýchle a tiché automatické ostrenie, ktoré v spojení s funkciou Eye AF zaisťuje presné zaostrenie na oko fotografovanej osoby, takže sa fotograf môže sústrediť na kompozíciu. Obzvlášť užitočné je to pri fotografovaní s malou hĺbkou ostrosti. RF 135 mm F1,8L IS USM je vôbec prvý objektív spoločnosti Canon, okrem superteleobjektívov, ktorý je vybavený dvoma programovateľnými tlačidlami, ktoré je možné použiť na zastavenie automatického ostrenia alebo inej funkcie. Ovládací prstenec je možné tiež prispôsobiť na nastavovanie rôznych hodnôt z objektívu, vrátane času, clony a citlivosti. Tesnenia proti prachu a vode okolo bajonetu objektívu zaisťujú spoľahlivosť za všetkých podmienok.

 

Hlavné funkcie a vlastnosti objektívu RF 135mm F1.8 L IS USM:

  • Kruhová 9-amelová clona f/1,8
  • Ohnisková vzdialenosť 135 mm
  • Stabilizácia o 5,5 expozičných hodnôt (8 pri použití s IBIS)
  • Pokročilý optický dizajn s tromi prvkami s nízkym rozptylom (UD) a poťahmi šošoviek ASC a Super Spectra
  • Motor Nano USM zabezpečuje rýchle a tiché automatické zaostrovanie

Špecifikácia Canon RF 135mm f1.8 L IS USM - Cashback 150 €

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 699 €

Upozorni ma keď cena klesne pod