Predajňa je otvorená.

Canon PowerShot G5 X Mark II + Cashback 90 €

Odmena za váš nákup => až 90 € späť!

Ak si kúpite v období 15. 4. 2021- 31. 8. 2021 tento produkt Canon, získate po zaregistrovaní späť 90 Eur. Viac info nájdete na Canon Cashback.
PowerShot G5 X Mark II stavia na kvalite doterajšej ponuky spoločnosti Canon. Je vybavený objektívom s päťnásobným zoomom so svetelnosťou f/1,8-2,8 a vysúvacím elektronickým hľadáčikom (EVF). Dokonale poslúži zapáleným fotoamatérom, ktorí potrebujú ľahký cestovný fotoaparát.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3070C002
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
889,00 740,83 €
-+

Canon PowerShot G5 X Mark II + Cashback 90 €

Fotoaparát PowerShot G5 X Mark II je vybavený špičkovým objektívom s päťnásobným transfokátorom, ktorý zabezpečuje mimoriadne kvalitný obraz, aký očakávajú pokročilí fotografi od sekundárneho fotoaparátu. Spoločnosť Canon pri jeho konštrukcii využila svoje dlhoročné skúsenosti s vývojom optických prvkov. Vďaka vynikajúcej svetelnosti  f/1,8-2,8 je tento model ideálny pre fotografovanie za zhoršených svetelných podmienok ako sú mestské zábery po súmraku, ktoré budú pri kratšej expozícii jasnejšie a prekreslenejšie aj na dlhšom ohnisku.
PowerShot G5 X Mark II má hmotnosť iba 340 gramov.

PowerShot G5 X Mark II stavia na kvalite doterajšej ponuky spoločnosti Canon. Je vybavený objektívom s päťnásobným zoomom so svetelnosťou f/1,8-2,8 a vysúvacím elektronickým hľadáčikom (EVF). Dokonale poslúži zapáleným fotoamatérom, ktorí potrebujú ľahký cestovný fotoaparát. 

Automatické režimy a manuálne ovládanie podporujú kreatívne vyjadrenie
Pokročilým fotoamatérom aj vlogerom ponúka kompaktný prístroj PowerShot G5 X Mark II aj automatický a manuálny režim pre úplnú kontrolu nad tvorivým vyjadrením. Ovládanie nového modelu je inšpirované špičkovými fotoaparátmi Canon EOS a zžijete sa s ním hneď v prvom okamihu. Kontrola nad prístrojom a možnosť personalizácie zodpovedajúce zrkadlovkám umožňujú používateľom priebežne zdokonaľovať svoje technické schopnosti. 
Otočný prstenec poskytuje okamžitý prístup k najdôležitejším nastaveniam, čo urýchľuje a uľahčuje ovládanie. 
PowerShot G5 X Mark II má v rohu umiestnený výsuvný elektronický hľadáčik (EVF) s displejom OLED s rozlíšením 2,36 milióna bodov a 100% pokrytím zorného poľa, ktorý uľahčuje komponovanie snímok. Výklopný zadný displej umožňuje jednoducho fotografovať pod rôznymi uhlami. 

PowerShot G5 X Mark II je vybavený vysoko presným systémom automatického ostrenia. Užitočná je aj funkcia AF + MF, ktorá umožňuje jemne doostriť aj po automatickom zaostrení. Vstavaný ND filter sľubuje pôsobivé snímky so živými farbami aj pri fotografovaní za jasného svetla.

Aby vám nikdy neunikol zaujímavý moment,  prístroj disponuje rýchlym automatickým zaostrovaním a mimoriadne rýchlym sériovým snímaním 20 sn./s v priebežnom režime. Fotoaparát umožňuje sériové snímanie rýchlosťou 30 sn./s so záznamom do formátu RAW. Vďaka týmto jedinečným schopnostiam je fotoaparát ideálnou voľbou pre cestovateľov a vlogerov, ktorí potrebujú ľahký a spoľahlivý fotoaparát.

4K video uchová kvalitu aj do budúcna
Používatelia fotoaparátu môžu aj za chôdze v teréne alebo za jazdy natáčať stabilné, neroztrasené videá vďaka vstavanej digitálnej stabilizácii obrazu. Funkcia HDR videa minimalizuje stratu detailov a zlepšuje dynamický rozsah. Vďaka tomu môžu používatelia zhotovovať prirodzene pôsobiace videá. Nový kompaktný prístroj s podporou videa v rozlíšení 4K poskytuje kvalitu videonahrávok aj statických snímok dostatočnú aj pre budúce využitie a umožňujú vlogerom a fotografom ďalej zdokonaľovať svoje filmárske schopnosti.
Rýchlosť 120 sn./s v režime Full HD umožňuje točiť úplne plynulé spomalené zábery ideálne ako doplňujúci video materiál (tzv. B-roll). Možný je aj záznam vo vertikálnej orientácii určený špeciálne pre sociálne médiá. 
Pre záznam videa je v prípade PowerShot G5 X Mark II k dispozícii automatické nastavenie, ktoré zabezpečuje vyváženú expozíciu a vysokú obrazovú kvalitu – ideálnu pre tých, ktorí ešte len rozvíjajú svoje schopnosti a zdokonaľujú svoj vlastný štýl. Skúsenejší používatelia môžu ovládať expozičný čas, clonu a citlivosť ručne a zdokonaľovať svoju technickú zdatnosť.

Neustále pripojenie
Vďaka kompaktnému prevedeniu a rozšíreným možnostiam pripojenia je nový model dokonalým spoločníkom pre vlogerov a fotografov na cestách. Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi a Bluetooth® používateľom umožňuje zachytávať spontánne momenty a okamžite ich posielať do počítača či telefónu alebo ich publikovať na sociálnych sieťach. 
Pri pripojení ku kompatibilnému smart zariadeniu dokáže prístroj PowerShot G5 X Mark II automaticky získavať údaje o polohe z GPS, čo zjednodušuje proces označovania vytvorených záberov na sociálnych sieťach. Čistý výstup vo formáte HDMI pri oboch prístrojoch slúži na streamovanie nahrávok alebo ich záznamu na externé zariadenie pre zjednodušenie následného spracovania.

Kľúčové funkcie a vlastnosti prístrojov PowerShot G5 X Mark II 
•    Nový vrstvený snímač 20,1 MP typu 1.0 a procesor DIGIC 8
•    Video 4K (bez orezu) alebo vo Full HD 120 sn./s
•    20 sn./s v režime nepretržitého snímania a 30 sn./s v režime RAW Burst
•    Pripojenie Wi-Fi a Bluetooth®
•    Nový objektív f/1,8-2,8 s 5x zoomom
•    Výsuvný elektronický hľadáčik
 

Špecifikácia Canon PowerShot G5 X Mark II + Cashback 90 €

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 889,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod