Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Canon Legria HF G50

Model LEGRIA HF G50 predstavuje vstupnú bránu do sveta 4K videa. Kamera určená k záznamu špeciálnych okamihov vo vyššom rozlíšení je vybavená snímačom typu 1/2,3 s manuálnym ovládaním, špičkovou optikou a výkonným procesorom. Vďaka tomu ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3667C007AA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
999,00 € 832,50 €
-+

Canon Legria HF G50

LEGRIA HF G50
Zachyťte ľahko každý detail ako profesionál
Kamera LEGRIA HF G50 vybavená novým 4K snímačom dokáže zachytiť mimoriadnu úroveň detailu v rozlíšení 4K alebo Full HD s prevzorkovaním na 4K. Je ideálnou pre tých, ktorí sa chcú prvýkrát vydať do sveta 4K videa a znovu prežívať zachytené udalosti vo fantasticky jemnom rozlíšení. LEGRIA HF G50 umožňuje používateľom popustiť uzdu kreativite. Širokouhlý objektív s dvadsaťnásobným zoomom a svetelnosťou f/1,8 – f/2,8 ponúka lepšiu kontrolu nad hĺbkou ostrosti a podáva vynikajúci výkon za zhoršených svetelných podmienok. Výsledkom sú videonahrávky s čistejším a živším obrazom.

Špičkové funkcie umožňujú posúvať hranice tvorivej invencie
Kamery ponúka používateľom funkcie, ktoré uľahčujú umelecké vyjadrenie, vrátane kruhových clôn zaisťujúcich jemný bokeh. LEGRIA HF G50 je vybavená výkonným širokouhlým objektívom s dvadsaťnásobným, respektíve pätnásťnásobným optickým zoomom umožňujúcim maximálne priblíženie scény pri zachovaní vynikajúcej obrazovej kvality. Kamera umožňuje nastavenie rýchlosti ostrenia, vrátane takmer okamžitého plynulého zaostrenia. Možno tak dosiahnuť filmového dojmu alebo naliehavosti "dokumentárnej" snímky. Zrýchlenie a spomalenie prehrávania tejto kamiery dáva videoamatérom možnosť pracovať kreatívne s pohybom a zvýšiť dramatický efekt svojich diel. Okrem toho je LEGRIA HF G50 vybavená technológiou spoločnosti Canon pre pokročilú stabilizáciu obrazu (IS). Neroztrasené, profesionálne vyzerajúce nahrávky zabezpečuje vysoko účinná mechanická stabilizácia optických členov, ktorá kompenzuje pohyb kamery vo vertikálnom a stranovom pohybe. Elektronická stabilizácia navyše inteligentne koriguje náklon.

Uľahčite si život a natáčajte podľa svojho
Vďaka možnosti upraviť nastavenia si môžu používatelia kamery LEGRIA HF G50 prispôsobiť svoj prístroj vlastným preferenciám, čo ocenia najmä tí, ktorí radi filmujú určitým štýlom, či už ide o rodinné zábery alebo záľuby. Vďaka vysoko citlivým a premysleným ovládacím prvkom je obsluha kamiery veľmi jednoduchá, čo je ideálne pre natáčanie bez prípravy.
Prístroj je vybavený profesionálnym kolískovým ovládačom transfokátora, kruhovým voličom, ktorý obmedzuje nutnosť prechádzať viac úrovní užívateľského menu, okružím na objektíve s extrémne ľahkým chodom a piatimi programovateľnými tlačidlami, ktorým možno priradiť ľubovoľné funkcie. Popri tom podporujú úpravu expozície pomocou vstavaného ND filtra – nižšie clonové číslo alebo pomalšia uzávierka.

LEGRIA HF G50 je vybavená kapacitným dotykovým displejom s uhlopriečkou 3" (rozlíšenie 460 000 bodov) a sklopným 0,24" elektronickým hľadáčikom, ktoré používateľovi umožňujú spoľahlivo komponovať záber. Citlivé dotykové displeje kamery LEGRIA HF G50 umožňuje upraviť sledovanie objektu, zaostrenie a expozíciu, zatiaľ čo elektronický hľadáčik je ideálny pre natáčanie v stiesnených priestoroch a za jasného svetla, kedy pomáha dosiahnuť vysoko kvalitných výsledkov. Kamera je vybavená dvoma slotmi na pamäťové karty typu SD a pripravená na duálny záznam.

Širšie možnosti pripojenia, kvalitnejší výstup
Kamera Legria HF G50 umožňuje prehrávať natočený záznam s jemnými detailmi a je ideálna pre domácnosti už vybavené televíznymi prístrojmi s rozlíšením 4K. Pomocou konektora mini-HDMI je možné kameru LEGRIA HF G50 pripojiť priamo k 4K televízoru a jednoducho prehrávať nasnímané nahrávky.

Hlavné vlastnosti videokamery LEGRIA HF G50:
• 20x optický zoom
• Snímač 4K
• Svetelnosť f/1,8 – f/2,8
• Stabilizátor obrazu s dynamickým režimom
• Nastaviteľný kruhový ovládač a tlačidlá

Špecifikácia Canon Legria HF G50

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 999,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod