Canon EOS R10 telo + objektív RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM + MT Adaptér EF-EOS R

Modely EOS R7 a EOS R10 prenášajú do formátu APS-C technológiu inteligentného automatického nastavenia, akou sú vybavené vysoko výkonné plnofomátové modely Canon. EOS R7 a EOS R10 sú dokonale vybavené na jednoduché zachytenie každého okamihu – majú najrýchlejšiu mechanickú uzávierku pre kontinuálne snímanie zo všetkých fotoaparátov APS-C EOS s frekvenciou 15 snímok za sekundu a tiež elektronickú uzávierku s frekvenciou 30 snímok za sekundu.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
5331C038
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 099,00 915,83 €
-+

Canon EOS R10 telo + objektív RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM + MT Adaptér EF-EOS R

Canon EOS R10 je novinka v rodine bezzrkadloviek systému R s 24,2 Mpx snímačom formátu APS-C. Rýchle a presné automatické zaostrovanie, kvalita videa 4K/60p či výklopný, otočný dotykový displej, vytvárajú z R10 dokonalý nástroj na tvorbu kvalitného obsahu kdekoľvek na cestách. Zachytiť ten najlepší záber vám napomáha aj sériové snímaie s rýchlosťou až 23sn./s. Objektív RF-S 18-45 mm f/4.5-6.3 IS STM je ideálny všestranný objektív na každodenné fotografovanie. Vďaka kompaktnému dizajnu a zasúvaciemu mechanizmu je ideálny aj pre cestovanie. Vďaka možnosti ručného zásahu do automatického zaostrenia a vodiacej skrutky typu STM pre plynulé a tiché automatické zaostrovanie pri filmovaní je nevyhnutnou súčasťou výbavy pre každodenné fotografovanie a filmovanie.

EOS R10 – hlavné funkcie a vlastnosti:

  • 24,2-megapixelový snímač formátu APS-C
  • Kontinuálne snímanie 15 sn./s mechanickou uzávierkou, 23 sn./s s elektronickou
  • Automatické ostrenie s hĺbkovým učením a technológiou zdvojených bodov Dual Pixel CMOS AF II
  • Video 4K 60p (s orezom) a prevzorkované z 6K na 4K 30p
  • Digitálna stabilizácia obrazu pri filmovaní


Objektív RF-S 18-45 mm f/4,5-6.3 IS STM – hlavné funkcie a vlastnosti: 

  • Štandardný zoomový objektív RF-S s ohniskovou vzdialenosťou 29-72 mm (po prepočte na kinofilm)
  • Mechanizmus zatiahnutia objektívu pre väčšiu kompaktnosť
  • Optická stabilizácia v objektíve až o 6,5 EV s koordinovaným riadením pri použití s EOS R7
  • Vodiaca skrutka typu STM pre plynulé automatické zaostrovanie pri filmovaní
  • Korekcia skreslenia a minimalizácie chromatickej aberácie

 

Video predstavenie:

Kompaktný a dostupný

Nový rad fotoaparátov APS-C spoločnosti Canon prináša inovatívne funkcie plnoformátových bezzrkadloviek v kompaktnejších a cenovo dostupnejších modeloch, ktoré umožňujú tvorcom obsahu a fotografickým nadšencom venovať sa naplno svojej záľube a dosiahnuť novú úroveň kreativity.

Nový snímač

Novovyvinutý snímač formátu APS-C s rozlíšením 24,2 miliónov bodov použitý vo fotoaparáte EOS R10 ponúka oproti plnoformátovým prístrojom predĺžený dosah pri rovnakom ohnisku s vysokou ostrosťou – ideálne pre športových fotografov a fotografov voľnej prírody, ktorí si potrebujú priblížiť akciu. 

Nízka váha

Fotoaparát EOS R10 s hmotnosťou iba  429g vrátane batérie a pamäťovej karty, ponúkajú fotografom a tvorcom výrazné vylepšenia a možnosť zmenšiť výbavu oproti digitálnym zrkadlovkám s príslušnými objektívmi.

Fotoaparát EOS R10 vychádza v ústrety rastúcej potrebe zhotovovať statické snímky aj videozáznam. Dokáže natáčať video v rozlíšení 4K 60p  alebo 4K 30p, ktoré je prevzorkované z rozlíšenia 6K, čím je dosiahnutá najvyššia možná kvalita obrazu. Fotoaparát dokáže nahrávať jednotlivé videoklipy dlhšie ako 30 minút. Záznam v 4K 60p môže byť až hodinový, čo prináša možnosť pracovať s dlhšími obsahovými formátmi, napríklad točiť rozhovory alebo robiť záznam rôznych akcií

Prispôsobiteľné voliče a otočný LCD displej maximálne uľahčujú ovládanie, krokovanie ostrenia vo fotoaparáte a skladanie hĺbky ostrosti z týchto fotoaparátov robí kreatívne nástroje so širokými možnosťami. 

Vyladiť tvorivú zostavu k dokonalosti pomáhajú nové multifunkčné sánky, ktorými sú fotoaparáty EOS R7 a EOS R10 vybavené ako vôbec prvé modely EOS APS-C. Pomocou tejto pätice je možné pripojiť nové pokročilé príslušenstvo, ktorému zaisťuje napájanie aj vysokorýchlostnú komunikáciu.

Oba modely sú ideálne pre tých, ktorí si budujú popularitu na sociálnych sieťach – podporujú vertikálny záznam videa.

Fotoaparáty EOS R7 a EOS R10 umožňujú používateľom využiť široké spektrum objektívov Canon RF as adaptérmi aj objektívy EF a EF-S, čo uľahčuje prechod z DSLR na bezzrkadlovku.

Špecifikácia Canon EOS R10 telo + objektív RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM + MT Adaptér EF-EOS R

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 099,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod