Hľadáme nového kolegu. Pridaj sa k nám!

Doprava zadarmo pri objednávke nad 100 €

Predajňa

Predajňa

Po-Pia 10:00 - 18:00
02 / 5441 4880

Servis

Servis

Po-Pia 14:00 - 17:00
02 / 5441 4880

Eshop

Eshop

Po-Pia 09:00 - 17:00
0911 645 118

Canon EOS R, Použitý tovar

  • Canon EOS R, Použitý tovar
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
Obj. čislo: 24EX00108e
Stav: A/B
Použitý tovar.
Výrobca:
Obj. čislo:
24EX00108e
Displej
Výklopný otočný dotykový
Bluetooth
Má vstavaný Bluetooth
Wi-Fi
Vstavané Wi-Fi
1 000 s DPH 1 000 € bez DPH
26 000 Kč s DPH 26 000 Kč bez DPH
Dostupnosť Na predajni

Canon EOS R, Použitý tovar

Systém EOS R inovuje existujúci systém EOS a poskytuje bohatšie, detailnejšie výsledky, so skvelou ostrosťou a kvalitou. EOS R je prvým fotoaparátom, ktorý je vybavený RF bajonetom s priemerom 54 mm, vzdialeným 20 mm od snímača a 12 konektormi pre komunikáciu s objektívmi.

Kombinácia vysoko výkonných objektívov radu RF, 35 mm full frame CMOS senzoru s približne 30,3 miliónmi efektívnych pixelov a najnovšieho procesora DIGIC 8, umožňuje EOS R vytvárať najvyššiu kvalitu obrazu. Komunikácia medzi telom fotoaparátu a objektívom RF je na takej úrovni, že dokonca aj režim Digital lens optimizer, ktorý vďaka informáciám prenášaným bajonetom dočisťuje optický výsledok, má minimálny dopad na spomalenie kontinuálneho snímania.


Prostredníctvom najrýchlejšieho systému automatického zaostrovania na svete – len 0,05 sekundy –
a schopnosti súvisle zachytiť pohybujúce sa objekty rýchlo a precízne, s možnosťou až 8 snímok za sekundu v režime kontinuálneho snímania (pevný AF) a 5 snímok za sekundu s AF tracking, ponúka EOS R veľmi konzistentné používateľské rozhranie pre sebavedomých fotografov. EOS R má funkcionalitu "Touch and drag AF", ktorá umožňuje intuitívny výber z 5655 pozícií AF - viac než má akýkoľvek iný fotoaparát
v tejto triede. Keďže je toto zariadenie prvým na svete, ktoré dokáže automaticky zaostrovať v tmavom prostredí až do -6EV, je EOS R optimalizovaný na fotenie v prostredí s nízkym množstvom svetla vďaka pokročilému elektronickému hľadáčiku (Electronic Viewfinder – EVF) s 3,69 miliónmi bodov a poskytuje 100% pokrytie snímanej scény a dáva možnosť vidieť objekty v ich skutočných farbách aj v prostredí takmer absolútnej tmy.

Canon EOS R ponúka možnosť nepočuteľného snímania obrazu vďaka reálne tichej uzávierke a poskytuje tým úplnú diskrétnosť aj v tých najosobnejších fotografických prostrediach, takže je ideálny napríklad pre fotoreportérov či svadobných fotografov.
Canon EOS R je skutočne majstrovským nástrojom pre tvorcov filmov prostredníctvom formátu 4K s plnou kontrolou audio záznamu, vďaka variabilite otočného displeja a pomocníkovi pre manuálne ostrenie – funkcie peaking. Dodatočne môžu tvorcovia filmov použiť 10-bitový výstup cez HDMI a vďaka profilu Canon log môžu snímať záznam v neutrálnom kontraste až do dynamického rozsahu 12 EV krokov pri nastavení ISO 400, čo im umožní následné úpravy v post-processingu, aby sa vyhli aj tým najmenším nuansám vo farebnom detaile, tieňoch a prepáleniach.


Takmer všetko ovládanie na tele Canon EOS R je prispôsobiteľné, čo prináša nový rozmer personalizácie
a používania majiteľom EOS. Dobre známa, ale predsa len vylepšená ergonómia EOS – robustné telo
z hliníkovej zliatiny odolné proti poveternostným vplyvom – dovoľuje používateľom fotiť dlhšiu dobu
a pritom si stále užívať pohodlie gripu a intuitívneho rozhrania. Ako prvý v modelovom rade EOS má Canon EOS R prispôsobiteľnú multifunkčnú lištu, na ktorej si používateľ môže prednastaviť preferované nastavenia, akým je napríklad citlivosť ISO. Pre tých, ktorí sú stále v pohybe, ponúka EOS R Bluetooth konektivitu cez spárovanie s mobilným telefónom a tiež ukladanie GPS polohy pri každej zhotovenej fotografii. Dodatočne možno využiť aj aplikáciu Canon Camera Connect, ktorá ponúka slobodu tvorivému fotografovaniu vďaka možnosti fotenia cez diaľkové ovládanie.

Novo predstaveným používateľským prvkom všetkých RF objektívov je tzv. "Control ring", ktorý umožní rýchle nastavenie clony, rýchlosti uzávierky, ISO či kompenzáciu expozície jednoducho a bez prerušenia koncentrácie na aktuálny záber.

Hlavné vlastnosti fotoaparátu Canon EOS R:

• Vynikajúci optický výkon, nové možnosti konštrukcie objektívov a možnosť tvorivej flexibility
• Pokročilá komunikácia medzi telom zariadenia a objektívmi
• Kompatibilita s existujúcimi EF and EF-S objektívmi a príslušenstvom
• Schopnosť zachytenia záberov v zhoršených svetelných podmienkach

Hlavné vlastnosti fotoaparátu Canon EOS R:
• Možnosť používania s novými výkonnými RF objektívmi, 35 mm full frame CMOS senzor s približne 30,3 milióna efektívnych pixelov a najnovší obrazový proces DIGIC 8
• Svetovo prvý fotoaparát, ktorý dokáže automaticky zaostriť aj v náročných svetelných podmienkach, ako napríklad -6 EV
• Najrýchlejšia možnosť automatického zaostrovania na svete – 0,05 sekundy
• Digital Lens Optimizer
• Touch and Drag AF – výber z 5655 pozíc AF
• Tichá uzávierka
• Formát 4K videa s možnosťou 10-bitového výstupu cey HDM BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ! Adaptér EOS R Mount Adapter EF-EOS R
Štandardný adaptér Mount Adapter EF-EOS R na systém EOS R umožňuje spoľahlivé použitie objektívov EF-S a EF na fotoaparátoch so systémom EOS R. Fotografi, ktoré už vlastnia niekoľko objektívov EF-S alebo EF tak môžu bez obáv investovať do systému EOS R s vedomím, že túto optiku budú môcť naplno využiť.


Stav: A/B
Použitý tovar.

Príslušenstvo:
- kompletné balenie s krabicou + 1 batéria navyše a neorig. dvojnabíjačka na batérieVysvetlenie známkovania stavu použitého tovaru
- Stav A - výborný stav, nenesie žiadne známky požívania, na tovar ešte prebieha záručná doba.
- Stav A/B - výborný stav, nenesie žiadne prípadne iba veľmi malé známky poživania.
- Stav B - dobrý stav, nesie známky požívania, prípadné odreniny a pod.
- Stav C - nesie veľké známky požívania, može sa jednať aj o ulomené časti krytov a pod., prístroj je ale naďalej funkčný.

Parametre

Displej Výklopný otočný dotykový
Bajonet fotoaparátu Canon R
Bluetooth Má vstavaný Bluetooth
GPS modul: Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu Utesnený fotoaparát
Počet megapixelov 30,3
Rýchlosť sekvenčného snímania 8
Stabilizátor obrazu:
Veľkosť snímača:
Wi-Fi Vstavané Wi-Fi