Canon EF 24-70mm f/4.0L IS USM + Virtual Kit Promotion! + CASHBACK 200€

Kúpou tohto produktu v akcii Canon CASHBACK získate z ceny späť až 200€ na svoj účet + voucher na 100GB priestoru na cloudovej službe Canon irista ZDARMA! Nákup je potrebné uskutočniť od 17.5. do 31.7.2017 a zaregistrovať na stránkach canon.sk najneskôr do 31.8.2017. Viac informácií na www.canon.sk
Virtual Kit Promotion: Ak si do 31.05.2017 zakúpite tento objektív spolu s niektorou z vybraných zrkadloviek Canon (EOS 1D X Mk.II, EOS 5DS R, EOS 5DS, EOS 5D Mk.IV, EOS 5D Mk.III, EOS 6D, EOS 7D Mk.II, alebo EOS 80D) a zaregistrujete si oba produkty najneskôr do 30.06.2017 získate od spoločnosti Canon Slovakia až 200€ z nákupu naspäť. Pre viac informácií a registráciu produktov navštívte stránku canon.sk/lens-promo.

Canon EF 24-70mm f/4L IS USMje nový univerzálny transfokátorový štandardný objektív s konštantnou svetelnosťou f/4, ktorý je určený pre Full-Frame a APS-C zrkadlovky a ponúka kompaktné rozmery, nízku hmotnosť, stabilizáciu IS a USM motorček
Výrobca:
Canon
Obj. číslo:
6313B005AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
899,00 € 749,17 €
-+
Akcia

Canon EF 24-70mm f/4.0L IS USM + Virtual Kit Promotion! + CASHBACK 200€

Canon EF 24-70mm f/4L IS USM je novým univerzálny štandardný zoom, ktorý je vhodný pre Full-Frame a APS-C fotoaparáty EOS. Tento nový objektív s konštantnou svetelnosťou f/4 dopĺňa škálu objektívov rady L s takouto svetelnosťou a obohacuje tak širokú ponuku profesionálnych objektov EF. Tento robustný a utesnený univerzálny objektív L-kovej konštrukcie ponúka klasický rozsah ohniskových vzdialeností 24-70 mm, konštantnú sveteľnosť f/4, výkonný optický stabilizátor obrazu IS a rýchly, presný a bezhlučný ultrazvukový zaostrovací motorček USM prstencového typu. Objektív umožňuje zaostrovať v režime makro už od vzdialenosti 38cm (berie sa od roviny snímača) pri zväčšení až 0,7x. Ultrazvukový AF motorček USM prstencového typu prináša rýchle a takmer nehlučné zaostrovanie. Optická sústava objektívu pozostáva z 15-tich šošoviek zoradených do 12-tich skupín a okrem ultra nízko rozptylových šošoviek z UD skla obsahuje aj asféricky tvarované šošovky, ktoré poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu.

Vlastnosti objektívu Canon EF 24-70mm f/4L IS USM:
• Univerzálny rozsah transfokácie
• Režim makro na zväčšenie až 0,7x
• Až štvorkrokový stabilizátor obrazu IS
• Dve asférické a dve UD šošovky objektívu
• Rýchly a tichý ultrazvukový AF motorček USM prstencového typu
• Robustná a utesnená konštrukcia triedy L odolná voči prachu a vlhkosti
• Deväťlamelová clona pre jemné rozostrenie pozadia a dokonalý bokeh

Detailné vlastnosti objektívu Canon EF 24-70mm f/4L IS USM:
Univerzálny rozsah zoomu:
Vďaka univerzálnemu klasickému rozsahu transfokácie si poradíte so širokou paletou najrôznejších objektov fotografovania a to od krajiniek, cez portréty až po dokumentárne zábery. Objektív Canon EF 24-70 mm f/4L IS USM je ideálnym štandardným objektívom pre Full-Frame a APS-C digitálne zrkadlovky EOS značky Canon. Ponúka širokouhlé, štandardné a telefotografické ohniskové vzdialenosti a tiež konštantnú svetelnosť f/4 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.

Režim Makro:
Samostatná poloha zoomu v režime makro umožňuje zaostrenie na krátku vzdialenosť 0,38 m pri ľubovoľnej polohe zoomu a maximálnom pomere reprodukcie 0,7x reálnej veľkosti.

Technológia stabilizátora obrazu IS:
Nový stabilizátor obrazu IS, Vám umožní fotografovať z ruky zábery aj pri slabých svetelných podmienkach, pretože Vám umožní fotografovať s až o 4 expozičné hodnoty dlhšími expozičnými časmi uzávierky, ako sa bežne odporúča pri objektívoch bez stabilizácie. Technológia stabilizátora obrazu (IS) automaticky rozpozná, keď fotograf posúva objektív pri fotografovaní pohybujúcich sa objektov a automaticky stabilizáciu v tomto smere pohybu vypne. Hybridná IS v režime makro rozpozná pohyby uhlového aj posuvného typu.

Špičkový optický dizajn:
Fotografujte zábery s dokonalou kvalitou obrazu v celom rozsahu zoomu. Dva druhy asférických prvkov v kombinácii s prvkami s ultra nízkym rozptylom (UD) účinne potláčajú chromatickú aberáciu. Antireflexné rstvy Super Spectra minimalizujú nežiaduce odlesky a maximalizujú kontrast.

Zdokonalené automatické zaostrovanie:
Využívajte rýchle a takmer nehlučné automatické zaostrovanie vďaka ultrazvukovému motorčeku AF prstencového typu. A vďaka funkcii FTM (Full Time Manual) môžete do procesu automatického zaostrenia kedykoľvek manuálne zasiahnuť bez nutnosti prepínania spôsobu zaostrovania (AF/MF). Týmto spôsobom máte možnosť plnej kontroly nad spôsobom a miestom zaostrenia.

Odolná konštrukcia:
Konštrukcia objektívu je vyrobená z horčíkových zliatin s hliníkom, objektív je vďaka tomu mimoriadne ľahký a odolný voči nárazom. Objektív je utesnený proti prenikaniu prachu a vlhkosti.

Zdokonalený výkon:
Objektív disponuje deväť lamelovou kruhovou clonou, ktorá umožňuje vytvoriť dokonale rozostrenie pozadia (tzv. bokeh), vďaka čomu objekty v popredí jasne a krásne vyniknú.

Špecifikácia Canon EF 24-70mm f/4.0L IS USM + Virtual Kit Promotion! + CASHBACK 200€

Typ objektívu:Základný objektív
Bajonet objektívu:Bajonet Canon EF
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Utesnený objektív
Priemer filtrového závitu:Priemer závitu filtra je 77 mm
Ohnisková vzdialenosť:24 - 70
Svetelnosť objektívu:4
Počet lamiel clony:9 lamiel
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť:38
Najväčší pomer zväčšenia:0,7
Typ zaostrovacieho motorčeka:S ultrazvukovým motorčekom
Stabilizátor obrazu:So systémom stabilizácie obrazu
Slnečná clona:S bajonetovou slnečnou clonou
Hmotnosť objektívu:600

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 899,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod