Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Aputure MC RGB LED svetlo

Aputure MC je prvé filmové svetlo RGBWW spoločnosti Aputure. Toto svetlo má plné ovládanie farieb HSI a rozsah CCT 3200 K - 6500 K, čo poskytuje širokú škálu farebných možností. Je vybavené vstavanými magnetmi a má veľkosť zhruba kreditnej karty, takže ho môžete upevniť kamkoľvek podľa potreby. Svetlo MC je tiež vybavené konektorom USB-C PD a Qi bezdrôtovým nabíjaním, takže bude vždy pripravené na použitie. Je tiež kompatibilné s Aputure technológiou Sidus Mesh, môžete používať aplikáciu Sidus Link a využiť tak všetky možnosti svetla. Vlastnosti: 95% BT.2020 farebné gamutové pokrytie Plná kontrola farieb HSI: CCT / HUE / SAT 400 luxov pri 0,5 metra 0-100% riadenie jasu / 3200 K - 6500 K ovládaniu CCT 9 vstavaných svetelných efektov OLED displej s ovládacím kolieskom Mobilná aplikácia Sidus Link, možnosť ovládania svetiel v mesh sieti o rozpätí až 400 m Až 100 minút pri maximálnom jase (2600mAh batéria) Nabíjanie: Rýchle nabíjanie PD-USB PD + Bezdrôtové nabíjanie vstavané magnety Nabíjacia stanica napájaná cez AC alebo D-Tap
Výrobca:
Aputure
Obj. čislo:
AU00333
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
135,00 € 112,50 €
-+

Aputure MC RGB LED svetlo

MC je prvé svetlo spoločnosti Aputure, ktoré obsahuje plné ovládanie parametrov farieb Hue, Saturation & Intensity (HSI). Vďaka 360 stupňom nastavenie odtieňa (hue) a 100 úrovniam nastavenia nasýtenia (saturation) máte možnosť pohodlne reprodukovať akúkoľvek farbu.

Hviezdna farebná kvalita
Rovnako ako u všetkých svetiel Aputure sa MC pýši farebným podaním: skóre CRI a TLCI 96+ a skóre SSI 84 pre žiarovku a 74 pre denné svetlo. Toho bolo dosiahnuté použitím technológie, ktorá reprodukuje farby lepšie a presnejšie než kedykoľvek predtým: RGBWW.
Na rozdiel od tradičných RGB nie je Aputure MC len svetlo, ktoré sa spolieha na červenej, zelenej a modrej LED. Pridaním ďalších dvoch bielych LED - jednej optimalizované pre žiarovku a druhé pre denné svetlo.

Svetelné režimy HSI / CCT / FX
Aputure MC vám umožní byť flexibilnejší pri natáčaní a poskytne vám viac režimov osvetlenia podľa vašich potrieb. Okrem farebného režimu HSI vám MC umožňuje upraviť biele svetlo v režime CCT alebo použiť vstavané svetelné efekty v režime FX.

Režimy osvetlenia CCT
MC je prvý LED svetlo Aputure, ktoré ponúka jemné ovládanie CCT. Môžete si presne zvoliť akúkoľvek teplotu farieb v rozšírenom dvojfarebnom rozsahu MC medzi 3200 K - 6500 K, v krokoch po 100 K, čo vám umožní prispôsobiť sa akejkoľvek situácii.

Režimy osvetlenia FX
V režime FX môžete na MC prepínať medzi deviatimi prednastavenými svetelnými efektmi, ktoré vám uľahčia prácu. Ak potrebujete väčšiu variabilitu svetelných efektov, aplikácia Sidus Link vám umožní upraviť parametre všetkých efektov.

Akékoľvek miesto. Kedykoľvek.
Ako súčasť radu M mini LED svetiel sa 130gramové MC ľahko zmestí do dlane. Veľkosť MC je len o niečo väčšia ako kreditná karta a hrúbka je len 17 mm. Vstavané magnety a závit 1/4 "-20 umožňujú uchytenie a použitie počas niekoľkých sekúnd. Použite ho ako svetlo na kamere alebo ho skryte tak, aby bolo možné aplikácií nastaviť prisvietenie alebo naopak plné svetlo. Vďaka jeho ľahkému štíhlemu profilu môžete zasunúť niekoľko MC svetiel do fotobrašne alebo vreciek, takže ste vždy pripravení vyraziť.

Ovládanie Sidus Link
Vzhľadom k tomu, že ide o prvé svetlo RGBWW kompatibilné s mobilnou aplikáciou Sidus Link, môžu byť teraz skutočné schopnosti svetla aj aplikácie konečne plne využité.

Sidus Mesh
Technológia Sidus Mesh ™ ovládanie zariadení pomocou mobilnej aplikácie Sidus Link ™, je možno doteraz najpokročilejšou technológiou inteligentného osvetlenia. Proprietárny systém Sidus Mesh ™ umožňuje každému zo svietidiel komunikovať vzájomne medzi sebou a s mobilnou aplikáciou súčasne. Každé ďalšie svietidlo v sieti zvyšuje jej integritu. Vďaka tomu môžete ovládať svetla do vzdialenosti až 400 metrov, bez toho aby ste potrebovali externy router, za predpokladu, že vzdialenosť medzi jednotlivými svietidlami je najviac 80 metrov.


Špecifikácia:
Farebná teplota: 3200 - 6500 K
CRI: 96+
TLCI: 97+
Typ batérie: Lítium-polymérová (3,7 V, 2600 mAh)
Nominálny príkon: 5 W
Pracovná teplota: 0 ° C až 45 ° C
Výdrž batérie:> 2 hod (maximálny jas); > 15 hod (minimálny jas)
Doba nabíjania batérie: 1,5 hod cez USB PD; 2 hod cez USB DC 5 V / 2 A; 3,5 hod cez bezdrôtovú nabíjačku
Rozmery: 93 x 61x 17 mm
Osvetlenie: 1100 lx / 0,3 m, 400 lx / 0,5 m, 100 lx / 1 m

Obsah balenia:
1x Svietidlo MC
1x Silikónový difúzor
2x Ústrižok obojstrannej lepiacej pásky
1x Nabíjací kábel USB type-c
1x Puzdro

Špecifikácia Aputure MC RGB LED svetlo

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 135,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod