Adobe Premiere Elements 2018 WIN CZ

Vaše videá všade s vami. Vďaka rýchlim vobľám pre vytváranie filmov môžu byť naprosto úžasné. Dodajte im štýl so skvelými efektami. Zdielajte ich virtualne na lubovolnej obrazovke. Púštajte si ich na cestách.
Výrobca:
Adobe
Obj. čislo:
AD65282074
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
89,90 € 74,92 €
-+

Adobe Premiere Elements 2018 WIN CZ

*Vyžaduje pripojenie k internetu. Tento produkt môže integrovať určité služby spoločnosti Adobe alebo iných výrobcov poskytovaných online („online služby“) alebo k nim umožňovať prístup. Online služby sú k dispozícii iba pre užívatelov od 13 rokov a vyžadujú súhlas s dalšími podmienkami použitia a online zásadami ochrany osobných údajov společnosti Adobe (dalšie informácie nájdete na adrese www.adobe.com/go/terms_cz). Online služby nie sú dostupné vo všetkých krajinách a jazykoch, môžu vyžadovať registráciu uživateľa a ich poskytovanie môže byť čiastečne nelebo úplne zmenené či ukončené bez predošlého upozornenia. Služby môžu byť zpoplatnené alebo můžou vyžadovať predplatné. Adobe Revel nepodporuje všetky formáty súborov používané aplikáciami Elements.

PREDNOSŤI PRODUKTU

Adobe Premiere Elements 15 poskytuje zábavný a ľahký spôsob prevedenia týchto činností:

• Triedenie – všetky vaše videá sú k dispozícii, keď ich potrebujete. Jednoduché triedenie, označovanie, vyhľadávanie a prehliadanie videí.
• Úpravy – úžasné videá, i keď nemáte žiadne skúsenosti. Vytvárajte rýchle filmy, ako sa vám páči, a dodajte im štýl ako profesionáli. Aplikácia Premiere Elements vás môže viesť alebo prácu urobí za vás.
• Vylepšenie – používajte svoj vlastný štýl so skvelými efektami, prechodami, motívmi, titulkami a pod.
• Zdielanie – zdielajte svoje diela prostredníctvom súkromej webovej galérie pre priateľov a rodinu, aby sa z nich mohli tešiť, nech už budú kdekoľvek. Zdielať môžete i prostredníctvom disku, HDTV, YouTube a Facebooku.*
• Práca na cestách – synchronizujte svoje mobilné videá s aplikáciami Elements a naopak svoje videá v aplikácii Elements s mobilnými zariadeniami a získajte prístup k vzpomienkam, nech ste kdekolvek.*

Špecifikácia Adobe Premiere Elements 2018 WIN CZ

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 89,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod