ZHIYUN Weebill LAB

ZHIYUN WEEBILL LAB - Modulárny revolučný stabilizátor. Natáčanie pomocou stabilizátora nebolo nikdy tak jednoduché ako s novým Zhiyun Weebill Lab. Jeho nízka hmotnosť, revolučný flexibilný dizajn, možnosti zmeny ergonomického úchopu a inteligentný vyvažovací systém poskytujú bezkonkurenčnú užívateľskú skúsenosť. Ako profesionálny filmári, tak aj pokročilí používatelia ocenia rad noviniek a výhod najnovšieho ručného stabilizátora pre systémové fotoaparáty; Zhiyun Weebill Lab.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
C020014E
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
299,00 € 249,17 €

ZHIYUN Weebill LAB

ZHIYUN WEEBILL LAB - Modulárny revolučný stabilizátor.
Natáčanie pomocou stabilizátora nebolo nikdy tak jednoduché ako s novým Zhiyun Weebill Lab. Jeho nízka hmotnosť, revolučný flexibilný dizajn, možnosti zmeny ergonomického úchopu a inteligentný vyvažovací systém poskytujú bezkonkurenčnú užívateľskú skúsenosť.
Ako profesionálny filmári, tak aj pokročilí používatelia ocenia rad noviniek a výhod najnovšieho ručného stabilizátora pre systémové fotoaparáty; Zhiyun Weebill Lab.
 
Modulárna ergonomická konštrukcia
Weebill nie je len malý a výkonný, ale ponúka aj nové spôsoby manipulácie so stabilizátorom, ktoré zvyšujú jeho všestrannosť. Môžete ho držať vo vzpriamenej polohe pred telom pomocou monopodu, ktorý je zakončený trojnožkou. Práve trojnožka sa dá odmontovať a pripevniť zo zhora statívu ako rukoväť, čo vám umožní pohodlne a plynule prejsť do nízkej úrovne bez nutnosti otáčať gimbal hore nohami ako u konkurenčných gimbal. Získate perfektné zábery priamo od zeme pri maximálne zníženej námahe.

Smartphone ako bezdrôtový monitor a ovládač
Weebill Lab umožňuje priame bezdrôtové pripojenie k vášmu smartphonu alebo tabletu a zmení ho na ovládač pre senzor pohybu alebo. Pomocou telefónu môžete gimbal v reálnom čase tiež ovládať, ostriť a nastavovať parametre.
Obraz sa na telefóne premieta v reálnom čase, a preto už nebudete musieť sebou nosiť externý monitor (potrebné zakúpiť držiak pre telefón ako príslušenstvo). Zábery je možné priamo do telefónu dokonca ukladať v rozlíšení 1080p. Fotoaparát a gimbal prepojíte pomocou USB-C a Micro USB káblov.

Najjednoduchší vyváženie na svete - Balance system 2.0 so zámkom všetkých osí
Stabilizátor Weebill Lab je vybavený robustný pogumovanou rukoväťou so vstavaným statívom, čo poskytuje užívateľom vynikajúci komfort a veľkú všestrannosť. Najdôležitejšie je nový systém vyvažovania 2.0, ktorý má zámok samostatne na každej osi. Počas vyvažovanie tak nastavujete vždy len jednu os a ostatné dve necháte zamknuté. Gimbal sa tak nekrúti, neposúva a vybalansovanie je rýchle a jednoduché. Pri prenose stabilizátora sú zámky na nezaplatenie, kedy sa vyváženie v zloženom stave ani nehne.

Dvojitý systém rýchloupínacie doštičky
Vďaka novému vyvažovacímu systému 2.0 a dvojité rýchloupínacie doštičke, kompatibilný s Arca-Swiss a Manfrotto, môžete vykonať rýchle nastavenie gimbalu a uložiť ho do budúcnosti. Perfektné vybavenie pre tvorcov, ktorí sa potrebujú pohybovať, aby mohli začať natáčať kedykoľvek a kdekoľvek bez zbytočného meškania.

Možnosti ostrenie Follow Focus a pomocou smartphonu
Ostriť a zoomovať môžete pomocou externého follow focusu motorom, pohybom postranným kolieskom stabilizátora, ale aj dotykom na obrazovke telefónu.

 Intuitívny OLED displej
Intuitívne rozhranie s OLED displejom, ktorý zobrazuje stav pripojenia, úroveň batérie, režim ovládania a ďalšie parametre fotoaparátu, vám dáva plnú kontrolu nad každým detailom.

Až 10 hodín prevádzky
Vybavený dvoma štandardnými batériami, Weebill Lab zabezpečí až 10 hodín nepretržitého natáčania na jedno nabitie. Stabilizátor tiež umožňuje priame nabíjanie fotoaparátu počas nakrúcania, takže ho kvôli výmene batérií vo fotoaparáte nemusíte prerušiť. 
Režim "Go" pre maximálne uvoľnenie potenciálu
Jediným kliknutím na tlačidlo "Go" je váš fotoaparát pripravený zvládnuť extrémne športové scény. Režim "Go" okamžite uvoľní potenciál všetkých motorov a prispôsobí sa rýchlejším pohybom pri behu alebo pri natáčaní z idúceho automobilu / motocykla, atď. Teraz môžete prechádzať medzi scénami tak rýchlo, ako chcete!

Vysoký výkon v kompaktnom tele
Hoci tento malý gimbal váži menej ako 1 kg, a zložený sa zmestí na veľkosť papiera A4, je schopný manipulovať s fotografickou technikou s hmotnosťou až 3 kg! Je teda vhodný na použitie s najpopulárnejšími zrkadlovkami a bezzrkadlovkami na trhu.

Automatizované pokročilé funkcie
Weebill Lab podporuje rôzne pokročilé funkcie prostredníctvom aplikácie ZY PLAY (k dispozícii pre Android a iPhone) ako je panoráma, rôzne typy časozberných fotografií a videí, atď.

balenie
1 x Weebill LAB stabilizátor
1 x Rukoväť s trojnožkou
1 x USB Type-C kábel
1 x Micro USB kábel
1 x Kábel pre prenos obrazu
1 x Micro USB na USB-C adaptér
1 x Quick Start Guide
1 x Kufrík
1 x Nabíjačka pre 2ks batérií
2 x 18650 lítiové batérie (2600mAh)
1 x Vyvyšujuca podložka pod kameru
1 x Rýchloupínací systém dvoch doštičiek
1 x Puzdro na káble
 

Špecifikácia ZHIYUN Weebill LAB

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 299,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod