ZHIYUN Weebill 2 Pro

Zhiyun vydáva nový upgradovaný Weebill gimbal a úplne nový prenosový modul pre profesionálnu filmovú tvorbu. Weebill S je určený pre bežné zrkadlové kamery a fotoaparáty DSLR.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
117046
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 10 dní
938,00 781,67 €
-+

ZHIYUN Weebill 2 Pro

Gimbal Weebill 2 je určený pre profesionálne bezzrkadlovky a digitálne zrkadlovky, napríklad pre A7III + FE 24-70 mm F2,8 Sony alebo 5D4 + EF 24-70 mm F2,8 Canon.

Na tomto novom modeli nájdete hneď niekoľko nových zaujímavých funkcií, ako je výklopná LCD obrazovka, vylepšená ergonómia, prenos obrazu a silnejšie motory.

Weebill 2 je prvým gimbal, ktorý obsahuje 2,88palcovou výklopnou dotykovú HD obrazovku umožňujúca plné ovládanie. Intuitívne, otočné a vysúvacie rozhranie umožňuje interakciu aj nastavenie parametrov a monitorovanie záznamu niekoľkými kliknutiami pre ničím nerušené natáčanie. Užívatelia majú k dispozícii aj inteligentné funkcie vrátane chytrého sledovania jedným dotykom, časozberná a ovládanie gestami pomocou dotykového displeja, bez toho aby museli použiť aplikáciu ZY Play.

Spoločnosť Zhiyun v novom gimbal tiež predstavuje ** úplne nový čip Infineon a vylepšený algoritmus, vďaka ktorému je gimbal stabilnejší **. Tieto vlastnosti spolu s vylepšeným krútiacim momentom motora a kľúčovým algoritmom pre zvýšenie stability umožňujú, aby Weebill 2 vykonával analýzu komplexných prerušení k presnej detekciu a kompenzáciu nestability v ruke, a to aj za extrémnych podmienok.

Gimbal má klasickú funkciu rukoväte pre zavesenie a jednoduché prenášanie, ktorá užívateľom umožňuje hladko prepnúť do režimu zavesenie bez pridávania akéhokoľvek rozširujúceho príslušenstva alebo zmeny tvaru gimbal. Vynikajúce funkcie rukoväte uľahčuje natáčanie pri veľmi nízkych uhloch a je vhodná pre pohodlné a dlhé hodiny prevádzky.

S novým gimbal predstavuje spoločnosť Zhiyun tiež vizuálne ovládač MasterEye (VC100), ktorý je súčasťou iba sady Weebill Pre Plus Kit. Sofistikované zariadenie eliminuje nutnosť samostatného monitoru, prijímača obrazu a ovládače pohybu.

Pre gimbal Weebill navyše vysielač pre prenos obrazu TransMount umožňuje výstup vo vysokej kvalite až 1080p a 60 sn./s, redukuje čas oneskorenia až na 60 ms a prenosová vzdialenosť môže byť až 150 m.

hlavné vlastnosti

Určený pre profesionálne bezzrkadlovky a digitálne zrkadlovky
Výdrž batérie až 9 hodín, doba nabíjania 1,6 hodiny
Klasická funkcia rukoväte pre zavesenie a jednoduché prenášanie
dotyková obrazovka
Pokročilý prenos obrazu

Obsah balenia:

1 × Stabilizátor Weebill 2
1 × Rukoväť pre zavesenie
1 × Vysielač AI pre prenos obrazu
1 × Motor ostrenia / zoomu
1 × Rýchloupínacia doštička
1 × Statív
1 × Podporná základňa
1 × Podpera objektívu
1 × USB-C kábel
2 × Ovládací kábel fotoaparátu Canon
1 × Ovládací kábel fotoaparátu Panasonic
1 × Ovládací kábel fotoaparátu Sony
1 × Skrutka 1 / 4-20
1 × Prepravné puzdro

1 × Prepravné puzdro

Špecifikácia ZHIYUN Weebill 2 Pro

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 938,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod