Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

ZHIYUN Smooth Q2

Zhiyun Smooth Q2 Malý, ale výkonný - nový motorizovaný stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 obsahuje veľa inteligentných funkcií, ktoré mobilnú filmovú tvorbu posunú na úplne novú úroveň. Vďaka kompaktnému dizajnu bez nutnosti vyvažovania a až 17 hodinám výdrže batérie je toto príslušenstvo ideálnym doplnkom pre vloggerov, YouTuberov a každého kto chce robiť videá smartphonom v tej najvyššej kvalite.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
112555
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
119,00 € 99,17 €
-+

ZHIYUN Smooth Q2

Nový Zhiyun Smooth Q2, motorizovaný trojosí stabilizátor pre múdre telefóny, umožňuje nielen stabilnejšie videozáznamy s plynulejším a profesionálnejším vzhľadom. K tvorbe filmu tiež pridáva veľa kreatívnych možností, a to vďaka špeciálnym efektom, ako je potrebné režim Vortex, Dolly Zoom, Timelapse a sledovanie objektov. Najlepšie zo všetkého - super kompaktný dizajn znamená, že tento gimbal sa vlezie do vrecka a môžete ho mať vždy so sebou!

 Na rozdiel od iných stabilizátorov na trhu nemusíte Smooth Q2 skladať, aby bol malý. S dĺžkou iba 20.4 cm je takmer rovnako veľký ako puzdro na slnečné okuliare alebo plechovka Pepsi, ktoré môžete vložiť do vrecka. Vie tiež stať bez použitia nožičiek statívu.

Motory sú napájané až 4500mAh batériou a konštrukcia bola kompletne prepracovaná tak, aby sa stabilizátor stal malým, bez toho by bol obetovaný výkon.
Smooth Q2 je vhodný aj pre tie najväčšie smartphony prémiových značiek na trhu, vrátane modelov Plus, a to vrátane púzdra.
Smooth Q2 je na rozdiel od produktov iných značiek vyrobený zo zliatiny hliníka, ktorá ponúka vyššiu pevnosť a stabilitu. Rukoväť je potiahnutá mäkkým silikónom pre väčšie pohodlie a menšiu veľkosť stabilizátora ponúka pohodlné uchopenie, ak ho potrebujete držať dlhšiu dobu. Maximálna nosnosť stabilizátora je 260 gramov.
Na mobilných telefónoch so systémom Android a iOS pomocou Bluetooth môžete priamo použiť a ovládať aplikáciu telefónu pre fotografovanie a natáčanie videí bez nutnosti použitia špeciálnej aplikácie.

Smooth Q2 zjednodušil všetky ovládacie prvky na jeden LED indikátor, dve tlačidlá a jeden 5cestný joystick, ktorý je intuitívne a ľahko použiteľný. Bežná závitová skrutka 1/4 "zaisťuje, že je tento stabilizátor kompatibilný s väčšinou doplnkov na trhu.

Jedným tlačidlom môžete prepínať medzi 6 režimami. Okrem režimu Pan Following, Following pre sledovanie vybraného objektu alebo akcie je k dispozícii aj režim Lock pre uzamknutie gimbalu v smere natáčania. 
Dolly zoom ponúka priblíženie alebo oddialenie s dramatickým filmovým efektom. Unikátnou pre túto kategóriu gimbalov je režim Vortex, ktorý dáva tvorcom videa slobodu pri tvorbe 360 ° záberov vo všetkých smeroch okolo vlastnej osi. Novo integrovaný režim POV s plným rozsahom umožňuje 360 ° synchrónny pohyb na troch osiach, čím poskytuje videám pôsobivý efekt. Preskúmajte ľahko použiteľné filmové funkcie ako je časozberná (Timelapse), motion lapse, alebo panoramatické zábery. Nová funkcia vertikálneho fotografovania je všestranná a výhodná pre vlog a živé vysielanie.

Každý detail bol precízne navrhnutý tak, aby bol stabilizátor čo najviac kompaktný a čo je dôležitejšie, ľahko použiteľný. Vďaka inovatívnemu dizajnu sa západkou rýchleho nasadenia uvoľníte a nasadíte smartphone behom sekundy bez nutnosti vyvažovania.
Nastavenie držiaku je možné od 65mm do 85mm.

Nový vylepšený dizajn umožňuje ľahký prechod medzi pohotovostním a spúšťacím režimom pomocou sklopenia a roztiahnutia horizontálneho ramena stabilizátora. Už vás nebavia tradičné portréty? Algoritmus novej generácie vám umožní vstúpiť do nového režimu na výšku spôsobom, ktorý šetrí vaše úsilie.

Výkonný batériový systém ponúka výdrž dobíjacej batérie až 17 hodín nepretržitej prevádzky za normálnych podmienok natáčania. Okrem toho je stabilizátor Smooth Q2 vybavený portom Micro USB, vďaka ktorému môže fungovať aj ako power banka pre nabíjanie vášho mobilného telefónu. Batéria je dokonca vymeniteľná.

Pokročilejšie funkcie možno ľahko využiť pomocou aplikácie ZY Play. Nájdete tu návody, videá, zručnosti a tipy. Aplikácia ZY Play ponúka celý rad funkcií, ako sú intuitívne funkcie úprav a rôzne ručné nastavenie, ako je ISO a rýchlosť uzávierky. S tak výkonným a kreatívnym nástrojom môžete pomocou telefónu dosahovať rovnako kvalitných snímok ako pomocou digitálnych fotoaparátov. Získajte nových priateľov v aplikácii Lightcollector.

Kľúčové vlastnosti:
• Najkompaktnejší a najvýkonnejší gimbal pre múdre telefóny
• 3-osá motorizovaná stabilizácia s kovovým telom
• Videá v horizontálnom i vertikálnom formáte (na výšku) pre videá na Instagrame
• Pre väčšinu telefónov iPhone a Android, vrátane modelov Plus
• Rýchle uvoľnenie pre ľahkú montáž na telefón - bez nutnosti vyvažovania
• Ergonomický joystick pre ovládanie
• Špeciálne funkcie
 

Špecifikácia ZHIYUN Smooth Q2

Recenzie ZHIYUN Smooth Q2

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 119,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod