ZHIYUN Crane-M

Nádherne prepracovaný stabilizátor od ZHIYUN je určený pre všetky dostupné kompaktné kamery s hmotnosťou od 125g do 650g.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
000889
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
459,00 € 382,50 €

ZHIYUN Crane-M

Skús to ako profesionál.
Objemnejší mechanizmus bežných stabilizátorov je postupne nahradzovaný elektronickými 3-osovými stabilizátormi, ktoré sú inteligentnejšie, jednoduchšie na obsluhu a časovo úspornejšie pri jednotlivých operáciách. Svojou hmotnosťou, porovnateľnou s fľašou vody, CRANE-M disponuje týmito vlastnosťami a preto môže používateľ nahrávať plynulé a stabilné zábery ako profesionál. S CRANE-M v ruke je predstavivosť a akcia to jediné, čo potrebuješ.

Všetko v jednom ovládacom paneli.
CRANE-M je prvý stabilizátor na svete, ktorý uskutočňuje synchrónne ovládanie kamery prostredníctvom na to určeného kábla (momentálne dostupný pre SONY a väčšinu modelov Panasonic). Prostredníctvom jednoduchého panela na rukoväti CRANE-M dokážu používatelia otáčať pripojenou kamerou okolo všetkých troch osí, približovať a robiť fotografie a videá.

Celých 12 hodín.
Jedinečná 32-bitová MCU centrálna jednotka od ZHIYUN, podporujúca viacbodové spojenie, ovláda motorčeky na všetkých 3 osiach a preto je znížená spotreba energie počas prevádzky. CRANE-M obsahuje 2 ks 26500 Li-ion batérií, ktorých zásoba energie dokáže vydržať aj pri intenzívnom 12 hodinovom používaní, a poskytujú dostatok energie aj pri neplánovanom nahrávaní.

Integrovaný ovládací panel.
Integrovaný ovládací panel v rukoväti CRANE-M umožňuje jednoduché a pohodlné využívanie všetkých funkcií ako napr. prepínanie režimov, riadenie náklonu, zoom, fotografovanie, nahrávanie videa atď. a to všetko v dosahu palca.

Vyváženie v priebehu 1 minúty.
Na stabilizátor je možné manuálne pripevniť a potom sňať kameru bez použitia náradia jednoduchou upevňovacou skrutkou na 4 stranách. Navyše, vyváženie CRANE-M je jednoduchšie vďaka špeciálnej mierke a polohovacej štrbine na každej osi.

Do detailov prepracovaný dizajn.
Dizajnérsky tím zohľadnil potreby používateľov a vytvoril jedinečnú pomôcku, ktorá je kompatibilná so širokým spektrom kamier. Jedným zo zohľadňovaných kritérií bola jednoduchosť upevnenia, vďaka čomu je možné rýchlo vymieňať a vyvážiť podľa potreby rôzne druhy kamier. Špeciálne na to bola pridaná mierka a polohovacia štrbina na každej osi.

Jednoručná alebo obojručná manipulácia.
Je manipulácia stabilizátorom jednou rukou náročná? Teraz je možné pridať doplnkovú rukoväť, ktorá počas filmovania zmierni záťaž na jednu ruku a umožní jednoduchšie a stabilnejšie ovládať tvoje zariadenie.

Vďaka závitu 1” na spodnej časti je možné pripájať rôzne doplnky.
Štandardizovaný závit 1” na spodnej časti CRANE-M značne rozširuje možnosti jeho použitia pri snímaní. Je možné k nemu pripevniť statív, predlžujúce rameno, prísavku atď. Kreativite sa medze nekladú.


Obsah balenia:
Gimbal
Priehradka na batérie
nabíjačka na batérie
Li-ion batérie 2x
Micro USB kábel
Manuál

Špecifikácia ZHIYUN Crane-M

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 459,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod