Predajňa je otvorená.

ZHIYUN Crane 3S-E

Gimbal CRANE 3S prináša nosnosť až 6,5 kg. To otvára nové možnosti filmárom a tvorcom videí, ktorí tak môžu používať na rovnakom gimbale jeden deň digitálnu zrkadlovku alebo bezzrkadlovku a ďalší deň profesionálnu kameru, ako Sony FX9, Red Dragon alebo Arri Alexa. Správne naklonená os naklápania 55 ° je navrhnutá pre dokonalé zobrazenie záberu a umožňuje dostatok miesta pre pripevnenie veľkých kombinácií kinematografických kamier.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
113916
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
739,00 € 675,00 615,83 € 562,50 €
-+

ZHIYUN Crane 3S-E

Rozširujúci modul pre veľké kamery
Na použitie väčších filmových kamier je možné na gimbal ľahko pripojiť rozširujúci modul, čím získate viac miesta. Pri menších digitálnych zrkadlovkách možno tento rozširujúci modul odpojiť, aby sa zabezpečila väčšia prenosnosť.
Gimbal CRANE 3S-E bude s vaším súčasným video vybavením fungovať bezproblémovo, rýchlo a flexibilne.


Nekompromisná rýchlosť, plynulé pohyby a prechody
Pre uľahčenie výkonných funkcií v rôznych fotografických prostrediach je CRANE 3S poháňaný novým systémom algoritmov Instune 9.generace, ktorý umožňuje výnimočnú rýchlosť a plynulosť reakcií na pohyb. Pri rýchlom akčnom natáčaní je CRANE 3S schopný odolávať dokonca veľkým vetrom a preťaženiam bez akýchkoľvek ťažkostí alebo kompromisov. Pomocou ovládača na tele môžete na gimbale priamo nastavovať dokonca aj rýchlosť každej osi a rad parametrov, vďaka ktorým budete viac flexibilný.

Model Crane S-E umožňuje ostrenie iba na tele gimbalu pri použití s ostriacimi motormi Follow Focus (doplnkové príslušenstvo).

Odnímateľná rukoväť
Ďalšou novou funkciou sú odnímateľné rukoväte, čo zaisťuje možnosť zvoliť si medzi rukoväťami TransMount SmartSling (Crane 3S) alebo EasySling (Crane 3S-E). Rukoväť TransMount SmartSling má integrovaný ovládací panel s OLED obrazovkou pre intuitívne ovládanie celého gimbalu a nastavenia fotoaparátu (napr. Ostrenie alebo zoomovanie). Poskytuje flexibilné spôsoby držania gimbalu. Schopnosť nakloniť rukoväť uľahčuje prechod z bežnej výšky do nízkych uhlov. K dispozícii sú špeciálne tlačidlá pre rôzne režimy sledovanie, medzi ktorými môžete rýchlo prechádzať bez premýšľania.

Široká kompatibilita s profi príslušenstvom
Rukoväť i stabilizátor sú opatrené závitovými otvormi, vďaka ktorým je CRANE 3S kompatibilná s celou škálou príslušenstva ako je napr. EasyRig, motorizovaný Dolly vozík, kamerový žeriav alebo systém Cable Cam. Tým ľahko dosiahnete ideálne pracovné polohy pre všetky typy produkcie a získate požadované zábery bez kompromisov.
Stolný statív, ktorý je súčasťou balenia, poskytuje stabilitu gimbal a umožňuje rýchle zloženie systému, keď sa zrovna nenatáča. Aj po celodennej práci s týmto vybavením nebudete unavení a zostanete svieži.

Nový systém dvojitých zámkov a jednoduché vyváženie
Nové riešenie troj-osovéj aretácie bez medzier prináša výbornú stabilitu bez otrasov. Novovytvorený uzamykací systém môže uzamknúť tri osi bez znateľného otáčania. Modulárna konštrukcia je integrovaná s dvojitými zámkami, aby bola zaistená 100% bezpečnosť fotoaparátu na závite počas cestovania alebo skladovania. Viacero rozhraní gimbalu bolo navrhnuté s použitím bezpečnostných zámkov pre zvládnutie vysokej intenzity natáčania vo všetkých smeroch.

Viac energie
CRANE 3S je vybavený portom DC-IN s podporovaným vstupom až 25.2V pre priame nabíjanie. Vstavanej batérie dokážu gimbal napájať po dobu 12 hodín, čo je nárast o 35% oproti predchádzajúcemu modelu. K svojmu dobitiu potrebujú batérie iba 4 hodiny.
Ďalším novým možným zdrojom energie je batériový pack TransMount PowerPlus (voliteľné príslušenstvo), ktorý pojme šesť batérií typu 18650. Tým získate viac sily a energie, aby ste sa dokázali prispôsobiť neustálym intenzívnym pohybom, a ešte k tomu poslúži ako kompaktná rýchlonabíjacia PowerBanka pre vaše ďalšie zariadenia . S týmto batériovým packom získate prevádzkovú dobu 21 hodín.


Diaľkové ovládanie a prenos obrazu
Rovnako ako u predchádzajúcich modelov LAB a Weebill, Crane 3S ponúka možnosť vytvorenia bezdrôtového spojenia s telefónom a ten využiť pomocou prenosového modulu ako diaľkový ovládač. S podporou bezdrôtového full HD (1080p) videa funguje telefón ako monitor. Tým získate prehľad o dôležitých nastaveniach a pomoc pri kompozícii obrazu.
Okrem prenosu HD obrazu bezproblémovo prepojí ViaTouch 2.0 gimbal s telefónom alebo fotoaparátom.

Modul TransMount pre prenos obrazu
Úplne nový modul pre prenos obrazu umožňuje krištáľovo čistú jasnosť s 1080p pri 30fps. Maximálna vzdialenosť pre prenos obrazu je 100 metrov. Spolu s funkciami LUT, Pseudocolor, Focus peaking, Zebra Stripes a ďalšími dá ľahko dosiahnuť profesionálneho monitorovanie a publikovanie v živom prenose. Vďaka externému modulu TransMount pre prenos obrazu získate lepšiu použiteľnosť stabilizátora. Modul umožňuje pridať ku stabilizátora až 3 samostatné zariadenia, či už sa jedná o šikovný telefón, tablet alebo profesionálny monitor (doplnkové príslušenstvo).

Hlavné vlastnosti:
• Nosnosť až 6,5 kg
• Pre digitálne zrkadlovky, bezzrkadlovky i profesionálne videokamery
• Závity pre kompatibilitu s profi video príslušenstvom ako žeriavy, motorizované vozíky a pod.
• Ergonomická modulárna konštrukcia s odnímateľnou rukoväťou
• Systém dvojitých zámkov ramien a jednoduché vyváženie
• Inteligentné vyvažovanie a kalibrácia jednotlivých ramien
• Batérie poskytujúce prevádzku až 12 hodín, s batériovým packom až 21 hodín
• Jednoduchá manipulácia
• Bezdrôtového pripojenia, ovládanie a prenos obrazu s chytrým telefónom

Špecifikácia ZHIYUN Crane 3S-E

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 675,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod