ZHIYUN Crane 3 Lab

Profesionálny kamerový stabilizátor Crane 3 Lab, určený pre fotoaparáty a videokamery až do 4,5 kg. Umožňuje Full HD bezdrôtový prenos obrazu z fotoaparátu a bezdrôtové ovládanie pomocou aplikácie. ZHIYUN Crane 3 Lab má špičkové a tiché motory, individuálne uzamykateľné osi a podporuje aj externé ostrenie pre profesionálne produkcie.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
110917
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
985,00 € 660,00 € 820,83 € 550,00 €
-+
Akcia -33%

ZHIYUN Crane 3 Lab

Nový ručný stabilizátor Zhiyun Crabe 3 Lab pre fotoaparáty povyšuje natáčanie na novú úroveň. Nie je to len nová vlajková loď spoločnosti, ktorá je schopná manipulovať s profesionálnymi fotoaparátmi s hmotnosťou až 4,5 kg (o niečo málo cez 1 kilogram viac, než predchodca Crane 2). Tiež ponúka ergonomickú konštrukciu v tvare L, ktorá umožňuje užívateľovi natáčať aj z nízkych uhlov fotoaparátu bez namáhania ramien a zápästia. Veľkou výhodou je to najmä pri manipulácii s ťažšími zariadeniami.

Ak dávate prednosť natáčaniu z vyššej perspektívy, je ľahké otočiť rukoväť do tradičnej vzpriamenej polohy. Dodávaný mini statív môže byť tiež upevnený na spodnej strane stabilizátora, čo poskytuje možnosť obojručného gripu, pre ešte lepšiu stabilitu.

So stabilizátorom Crane 3 Lab môže užívateľ ľahko nájsť najlepšiu pracovnú pozíciu pre všetky druhy filmových nahrávok, bez ohľadu na to, či je používaný s ľahkými bezzrkadlovkami alebo profesionálnymi zrkadlovkami s rýchlymi a ťažkými zoomovými objektívmi.

Silné motory a dlhá výdrž.
Vysoko kvalitné motory boli v porovnaní s predchodcom Crane 2 ďalej vylepšené. Okrem toho, že sú dvojnásobne silnejšie, 1,5krát rýchlejšie a schopnejšie manipulovať s ťažšími zariadeniami (4,5kg oproti 3,2 kg u predchodcu Crane 2), sú tiež výrazne tichšie. Výkonné dobíjacie batérie sú rovnaké ako u modelov Crane a Crane 2, a môžu poskytnúť dobu prevádzky až 7,5 hodín. Batérie možno plne nabiť už za 4 hodiny pomocou USB portu na stabilizátore.

Rýchle a jednoduché vyvažovanie.
Crane 3 Lab má nový vyvažovací systém so západkou na každej osi. Umožňuje uzamknúť určitú os pri vyrovnávaní inéj, čo zjednodušuje manipuláciu. Okrem toho možno aktuálne nastavenie osí uložiť tak, aby ste mohli začať s nahrávaním pri ďalšom použití stabilizátora.

Podpora motorov follow focusu a zoomovanie.
Intuitívne ovládanie prináša inšpiráciu z joysticku lietadla. Rukoväť je vybavená ľahko prístupnými tlačidlami a nastavovacím kolieskom. Jasný OLED displej zobrazuje stav pripojenia, úroveň batérie, aktuálny režim stabilizátora a rôzne nastavenia fotoaparátu, čo umožňuje plnú kontrolu nad každým detailom počas nahrávania. Navyše stabilizátor Crane 3 Lab podporuje motory zoomu a follow focusu od Zhiyunu (príslušenstvo) a je vybavený samostatnými kolieskami pre ovládanie týchto funkcií. Motory sú pripojené cez USB sloty do modulu pod kolískou fotoaparátu.

Použite svoj smartphone ako monitor a senzor pohybu
Pomocou stabilizátora Crane 3 Lab je možné vytvoriť bezdrôtové pripojenie ku smartphonu a použiť ho ako pokročilú ovládaciu jednotku. Vďaka podpore bezdrôtového Full HD videa (1080p) funguje Smarphon ako skutočný monitor, ktorý vám pomôže zostaviť obrázok a získať prehľad dôležitých nastavenia. Ďalej môžete smartphon používať ako senzor pohybu pre ovládanie pohybov stabilizátora v reálnom čase.

Režim GO pre akčné scény
Jedným kliknutím na tlačidlo GO bude fotoaparát so stabilizátorom pripravení zvládnuť extrémne športové scény. S týmto režimom sa uvoľní plný potenciál všetkých motorov stabilizátora, aby sa dokázali vyrovnať s rýchlym pohybom, ako je beh alebo natáčanie z pohybujúceho sa autá, bicykla, atď. S režimom GO môžete vytvárať scény, ktoré budú presne podľa vašich prianí!

Pomocou aplikácie ZY PLAY (k dispozícii pre iPhone a Android) môžete so stabilizátorom Crane 3 Lab využiť ešte pokročilejšie funkcie ako je panoramatické video alebo rôzne druhy časozberných videí.

Hlavné vlastnosti:
3osý motorizovaný stabilizátor s nosnosťou až 4.5 kg
Podpora motorov externého follow focusu a zoomu (príslušenstvo)
Možnosť použitia smartphonu ako bezdrôtového monitora a senzora pohybu.
Výber medzi dvoma polohami - tradičné vzpriamená poloha pred telom a alebo ergonomická zavesená poloha nad zemou pre natáčanie z nízkych uhlov pomocou rukoväte
Ľahko použiteľný ovládací panel s priamymi tlačidlami, nastavovacím kolieskom a OLED displejom
Rýchlejšie a jednoduchšie vyvažovanie s individuálne uzamykateľnými osami
Režim GO pre maximálnu rýchlosť pri fotografovaní rýchlych scén
7,5 hodín prevádzky s vstavanými nabíjateľnými batériami
Rozšírené funkcie s aplikáciou ZY Play

Technické parametre:
Typ: 3osý stabilizátor (gimbal) pre systémové fotoaparáty
Rozsah uhla náklonu: 273 °
Rozsah uhla paningu: 360 °
Doporučená nosnosť: Max 4,5 kg
Doba prevádzky na jedno nabitie: až 7,5 hodiny
Typ batérie: 3x Li-Ion batérie (typ 18650), 2600 mAh každá
Doba nabíjania: 4 hodiny
Rozsah teplôt: -10 ° až + 45 ° C
Rozmery: 205 x 366 x 331 mm
Hmotnosť: 1880 g
Špeciálne funkcie: Režim GO pre rýchle scény. Bezdrôtové pripojenie pomocou smartfónu. Extra funkcie s aplikáciou ZY Play (Android & iOS): Panorama, rôzne druhy časozberných videí, atď.
Ostatné: Ovládací panel s OLED obrazovkou, tlačidlá s nastavovacím kolieskom. Možnosť použitia smartphonu ako bezdrôtového monitora a senzora pohybu. Podpora motorov externého follow focusu a zoomu od Zhiyunu.
Dodávané príslušenstvo: Rýchly návod, mini statív, dobíjacie batérie, nabíjačka, kábel microUSB, adaptér microUSB na USB typu C, HDMI kábel

Špecifikácia ZHIYUN Crane 3 Lab

Recenzie ZHIYUN Crane 3 Lab

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • variabilita držania, ovládanie oboma rukami, využitie mobilu ako monitora/bezdrátový prenos obrazu/tvorba fotopanorám, robustná konštrukcia z kovu, ideálne pre väčšie zrkadlovky

    váha

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 660,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod