ZHIYUN Crane 2S Combo

Keď značka Zhiyun prišla so stabilizátorom Crane 2 takmer pred tromi rokmi, vyvolali revolúciu v oblasti výroby gimbalov tým, že vyrobili gimbal pre všetkých. Na novom a vylepšenom Crane 2S nájdete hneď niekoľko funkcií, ktoré podporia vašu kreativitu a uľahčí prácu pri natáčaní videí. Verzia Combo obsahuje náhradné batérie a mini dvojitú rukoväť.
Výrobca:
ZHIYUN
Obj. čislo:
114551
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
469,00 390,83 €
-+

ZHIYUN Crane 2S Combo

Extrémne silné motory
S vysokou optimalizáciou riadiacich algoritmov a výkonu motora Crane 2S teraz hravo zvládne naozaj veľké fotoaparáty ako Panasonic S1H alebo EOS 1DX Mark III a pritom zostáva kompaktná a ľahšia ako jeho predchodca.

Inovatívny FlexMout systém nasadenia fotoaparátu
Zhiyun ukazuje prečo je globálnou jednotkou na trhu gimbalov. Nasadzovanie a vyberanie fotoaparátov spolu so správnym vybalansovaním môže zabrať veľa času. Zhiyun posúva latku a prichádza s novým systémom FlexMount pre nasadenie a uvoľnenie techniky, ktorý tento proces značne zjednodušuje. Doštička je kompatibilná so systémom Arca Swiss takže ho jednoducho môžete použiť aj pre video statív.

Nový OLED displej
Nový OLED displej s veľkosťou 0,96 "poskytuje väčší náhľad umožňujúce prechádzanie celého menu priebehu niekoľkých sekúnd a plynulé prepínanie medzi rôznymi režimami.

Nový systém dvojitých zámkov a jednoduché vyváženie
Nové riešenie trojosové aretácie prináša výbornú stabilitu bez otrasov. Novovytvorený uzamykací systém môže uzamknúť tri osi bez znateľného otáčania. Konštrukcia je vybavená dvojitými zámky, aby bola zaistená 100% bezpečnosť fotoaparátu na závitu počas cestovania alebo skladovania. Máte dokonca možnosť nastaviť pevnosť bezpečnostného zámku podľa svojich potrieb.

Natáčanie videa vertikálne pre mobilné zariadenia
Vzhľadom k tomu, že video obsah je viac a viac určený pre mobilné zariadenia, je dôležité mať techniku, ktorá umožní produkovať videa vo vertikálnom zobrazení. CRANE 2S je štandardne dodávaný s vertikálnym rýchloupínaním s bezpečnostným zámkom, ktoré umožnia ako horizontálne tak vertikálne upevnenie fotoaparátu alebo kamery.

Ergonomická rýchla voľba pre ovládanie režimov
Prepínanie medzi režimami je rýchle vďaka ergonomicky umiestnenému ovládaču na prednej strane gimbal.


Pan Following - sledovanie v osi otáčania
Following - monitorovanie vo všetkých osiach otáčania
Lock - uzamknutie všetkých osí so zameraním na 1 bod
POV - pohľad prvej osoby
VORTEX - 360 ° zábery vo všetkých smeroch okolo vlastnej osi
GO - Okamžite uvoľní potenciál všetkých motorov a prispôsobí sa rýchlejším pohybom pri športe alebo pri natáčaní z idúceho automobilu / motocykla, atď.

Nekompromisná rýchlosť, plynulé pohyby a prechody
Pre uľahčenie výkonných funkcií v rôznych fotografických prostrediach je CRANE 3S poháňaný novým systémom algoritmov Instune 9.generace, ktorý umožňuje výnimočnú rýchlosť a plynulosť reakcia na pohyb. Pri rýchlom akčnom natáčaní je CRANE 2S schopný odolávať dokonca veľkým vetrom a preťažením bez akýchkoľvek ťažkostí alebo kompromisov. Pomocou ovládača na tele gimbal môžete priamo nastavovať dokonca aj rýchlosť každej osi a rad parametrov, vďaka ktorým budete viac flexibilný.

Vyberateľné batérie v ľahkej a pevnej karbónovéj rukoväti
Technika pre natáčanie videa je pomerne ťažká. Rukoväť Crane 2S je vyrobená z karbónu pre zníženie hmotnosti. Batérie sú vyberateľné a na jedno nabitie môžete natáčať dlhých 12 hodín.

Pokročilé filmové možnosti
Gimbal Crane 2S vďaka aplikácii pre iOS a Android disponuje tiež pokročilými kinematografickými funkciami ako je Panorama, Timelapse, Motionlapse a Long Exposure Timelapse.

Ovládanie ostrenie a zoomovanie
CRANE 2S podporuje digitálne ovládanie ostrenie pomocou vstavaného zaostrovacieho kolieska na gimbal. Okrem toho je zlepšené tlmenie otáčania zaostrovacieho kolieska. Ovládanie digitálneho ostrenia je k dispozícii len pre kompatibilné fotoaparáty a objektívy. Kompatibilné fotoaparáty a objektívy nájdete v zozname kompatibilných fotoaparátov na webe výrobcu.

K stabilizátora Crane 2S je možné dokúpiť príslušenstvo pre prenos obrazu TransMount, ostriaci a zoomovací motory, držiak pre telefón, rukoväť alebo grip.

hHavné vlastnosti:
Pre digitálne zrkadlovky, bezzrkadlovky, unesie aj ťažšie zostavy ako Nikon D850, Canon EOS 1DX Mark III, Panasonic Lumix S1H alebo Blackmagic BMPCC 6K
Karbónová rukoväť a FlexMount pre rýchle nasadenie fotoaparátu alebo kamery
Ovládací panel s priamymi tlačidlami, nastavovacím kolieskom a OLED displejom
Horizontálne i vertikálne natáčanie videa
Systém dvojitých zámkov ramien a jednoduché vyváženie
Inteligentné vyvažovanie a kalibrácia jednotlivých ramien
6 kreatívnych režimov: Timelapse, Motion Timelapse, POV, Follow, Pan Follow, GO, Vortex
Pokročilé filmárske funkcie
Výmenné batérie poskytujúce prevádzku až 12 hodín
Bezdrôtové pripojenie, ovládanie a prenos obrazu s chytrým telefónom a bohaté prídavné príslušenstvo

Obsah balenia:
Stabilizátor Crane 2S
Rýchloupínacia doštička a základňa
3x 18650 Li-Ion batéria s nabíjačkou
USB-C kábel
Mini statív
Podpora pre objektív
Canon kábel USB-C LN-MBUC-A01 / LN-NBUC-A01
Panasonic kábel USB-C LN-UCUC-A01
Sony kábel USB-C LN-UCUS-A01
3x 1/4 "-20 skrutku
M1.5
Prepravný kufor
Verzia Combo obsahuje náhradné batérie a mini dvojitú rukoväť.

Špecifikácia ZHIYUN Crane 2S Combo

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 469,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod