Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Wacom Intuos Pro S (staršia verzia)

Wacom Intuos Pro S je najmenším grafickým tabletom z rodiny profesionálnych tabletov Intuos Pro. Tablet je vrátane pera Wacom Grip Pen s náhradnými hrotmi, 2048 úrovniami prítlaku a rozlíšením 5080lpi. Rozmery tabletu sú 320 x 208 x 12 mm.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
PTH-451-ENES
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
199,00 € 165,83 €
-+
Výpredaj

Wacom Intuos Pro S (staršia verzia)

Set profesionálneho grafického tabletu Wacom Intuos Pro S s špičkovým perom Wacom Grip Pen je vybavený dotykovou pracovnou plochou o rozmeroch 158 x 98 mm s jedinečnú snímacou technológiou pre pohodlnú úpravu obrázkov v digitálnej podobe, alebo tvorbu grafiky. Vďaka kombinácii bezkonkurenčnej technológii pera a multidotykového ovládania tabletu môžete dosiahnuť nevídanú precíznosť pohybov pri práci s grafickými aplikáciami, alebo dokumentmi. Práca s tabletom je mimoriadne intuitívna, rýchla a človeku veľmi prirodzená, vhodná najmä pre grafikov ktorý radi kreslia a rozvíjajú svoju kreativitu. Žiadne iné zariadenie Vám neponúkne tak jemnú obsluhu a tak prirodzený výsledok, ktorý je navyše toľko podobný reálnej tvorbe. Tento tablet tak predstavuje profesionálne kreatívne zariadenie pre profesionálnu tvorbu a editáciu grafiky. Pero Wacom Grip Pen je možné osadiť rôznymi druhmi hrotov, ktoré sú súčasťou balenia, alebo rovno zvoliť iné vhodnejšie pero. Každý užívateľ si tak môže vybrať podľa svojho momentálneho užívania a potreby.

Samotné bezdrôtové a bezbatériové pero Wacom Grip Pen pracuje na bezkonkurenčnej patentovanej technológii elektromagnetickej rezonancie. Tlakovo citlivý hrot pera rozlišuje až 2048 úrovní prítlaku a rozpoznanie náklonu dovoľuje prenášať pohyb vašej ruky rovnako, ako keby ste kreslili a písali na naozajstný papier. To umožní precízne ovládať hrúbku ťahu pri kreslení čo využijete v špeciálnych programoch pre rýchlu zmenu hrúbky čiary počas kreslenia. Intuos rozpozná softvér, ktorý používate a ponúkne vám odporúčané klávesové skratky. Na rozdiel od papiera však môžete multidotykovými gestami rozrobený projekt približovať/odďaľovať, otáčať a ľahko sa po ňom pohybovať vo zväčšení. Vytvoríte si aj vlastnú gestikuláciu, čím si ešte viac zjednodušíte prácu.

Wacom Intuos Pro S ponúka 6 tlačidiel Express Keys s vylepšenou odozvou, ktoré možno veľmi ľahko nastaviť. Po stlačení tlačidla sa na obrazovke zobrazí nastavenie tlačidla. Nenechajte sa rozptyľovať hľadaním správneho nástroja, alebo funkcie a sústreďte sa vďaka Express Keys len na tvorbu. Multifunkčné tlačidlo Touch Ring poskytuje až 4 funkcie v každej aplikácii, takže často používané funkcie úprav budete mať poruke. Radial Menu Vám dovolí vytvoriť štruktúrované menu pre najčastejšie používané klávesové skratky. Jeho kompaktné tenké prevedenie sa ľahko zmestí do každej notebookovej tašky.


Parametre a špecifikácie tabletu Wacom Intuos Pro S:
Fyzické údaje:
Hmotnosť: 660 g
Rozmery tabletu: 320 x 208 x 12 mm
Aktívna plocha: 158 x 98 mm

Ovládanie:
Spôsob ovládania: Dotykové ovládanie
Tlačidlá: 6x ExpressKeys ™ s možnosťou nastavenia pre každú aplikáciu zvlášť, Mulitfunkčný Touch Ring s možnosťou nastaviť až 4 funkcie

Pero:
Typ pera: bezdrôtové a bezbatériové pero Wacom Grip Pen s gumou
Technológia: Patentovaná metóda elektromagnetickej rezonancie
Úrovne prítlaku: 2048
Rozlíšenie: 5080 lpi
Rýchlosť snímania pera: 133 pps
Rozsah sklonu pera: +/- 60 stupňov

Funkcie tabletu:
Radial Menu, Express View Display, Precision Mode, Display Toggle, Dedikované funkcie (posun, scroll, zoom a veľkosť štetca)

Všeobecné informácie:
Systémové požiadavky: USB port, internetové pripojenie, Windows 8, Windows®7 SP1, alebo
Windows ® Vista SP2 Mac OS X 10.6.8 alebo vyšší (Intel ® procesor)
Bezdrôtová podpora: WiFi je súčasťou balenia
Záruka: 2 roky

Obsah balenia:
Tablet Wacom Intuos Pro S a pero Wacom Grip Pen, náhradné hroty, stojanček na pero s miestom pre náhradné hroty, Wi-Fi adaptér, úchyt a krúžok pre výmenu hrotov, rýchly sprievodca, inštalačné CD, USB kábel

Špecifikácia Wacom Intuos Pro S (staršia verzia)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod