Wacom Cintiq Pro 13

Wacom Cintiq Pro 13 - Grafický tablet – 13.3" farebný IPS FHD 1920×1080 + pero Pro Pen 2, 5080lpi Posuňte svoje kreslenie na profesionálnejšiu úroveň s grafickým tabletom Wacom Cintiq Pro 13. Jeho 13,3" IPS displej ponúkne vysokú úroveň detailov vďaka Full HD rozlíšeniu. Leptané sklo zase podporí dojem, že nekreslíte na obrazovku, ale na papier. V porovnaní so svojimi predchodcami zjednodušuje Wacom Cintiq Pro kresliarsku prácu diaľkovým ovládačom Express Key (možno dodatočne zaobstarať ako príslušenstvo), ktorý obsahuje spolu 17 programovateľných tlačidiel. Wacom Cintiq Pro 13 je dodávaný s populárnym inteligentným perom Pro Pen 2 s funkciou detekcie sklonu a schopnosťou rozpoznať až 8 192 úrovní tlaku. Posuňte svoje kreslenie na profesionálnejšiu úroveň s grafickým tabletom Wacom Cintiq Pro 13. Jeho 13,3" IPS displej ponúkne vysokú úroveň detailov vďaka Full HD rozlíšeniu. Leptané sklo zase podporí dojem, že nekreslíte na obrazovku, ale na papier. V porovnaní so svojimi predchodcami zjednodušuje Wacom Cintiq Pro kresliarsku prácu diaľkovým ovládačom Express Key (možno dodatočne zaobstarať ako príslušenstvo), ktorý obsahuje spolu 17 programovateľných tlačidiel. Wacom Cintiq Pro 13 je dodávaný s populárnym inteligentným perom Pro Pen 2 s funkciou detekcie sklonu a schopnosťou rozpoznať až 8 192 úrovní tlaku.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
DTH-1320A
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
899,00 € 749,17 €
-+

Wacom Cintiq Pro 13

Wacom Cintiq Pro 13
Posuňte svoje kreslenie na profesionálnejšiu úroveň s grafickým tabletom Wacom Cintiq Pro 13. Jeho 13,3" IPS displej ponúkne vysokú úroveň detailov vďaka Full HD rozlíšeniu. Leptané sklo zase podporí dojem, že nekreslíte na obrazovku, ale na papier. V porovnaní so svojimi predchodcami zjednodušuje Wacom Cintiq Pro kresliarsku prácu diaľkovým ovládačom Express Key (možno dodatočne zaobstarať ako príslušenstvo), ktorý obsahuje spolu 17 programovateľných tlačidiel. Wacom Cintiq Pro 13 je dodávaný s populárnym inteligentným perom Pro Pen 2 s funkciou detekcie sklonu a schopnosťou rozpoznať až 8 192 úrovní tlaku.

Kľúčové vlastnosti grafického tabletu Wacom Cintiq Pro 13
Vysoká úroveň detailov vďaka 13,3" IPS displeju (pokrytie 87 % priestoru Adobe RGB)
Full HD rozlíšenie 1 920 × 1 080 pixelov
Integrovaný podstavec s nastaviteľnou úrovňou sklonu 5 – 20°
Umožňuje použitie so stojanom Wacom Ergo Stand & enginom Cintiq Pro
Dodávaný s perom Wacom Pro Pen 2 (detekcia sklonu + rozpozná až 8 192 úrovní tlaku)
Kompatibilný s PC aj MacBookom (pripojenie cez USB-C kábel)
Obsahuje slot pre bezpečnostný zámok Kensington Security Lock
Veľkosť pracovnej plochy 294 × 166 mm
Konektory USB-C, USB-A, Mini DisplayPort
Wacom Cintiq Pro 13 vám pri kreslení zaistí maximum flexibility
Základné polohovanie tabletu umožňujú výškovo nastaviteľné podstavce, s ktorými môžete zvoliť uhol sklonu v rozpätí od 5 do 20°. Oveľa viac možností ponúka kompatibilný stojan Wacom Ergo Stand: ten vám umožní tablet otáčať v najrôznejších smeroch tak, aby sa vám kreslilo čo najpríjemnejšie.

Hmotnosť:
1,1 kg

Obsah balenia:
Wacom Cintiq Pro 13 & Pro Pen 2
Stojan na pero s 10 vymeniteľnými špičkami
Napájací adaptér
Čistiaca handrička
Používateľská príručka

Špecifikácia Wacom Cintiq Pro 13

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 899,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod