Wacom Bamboo Tip (Blue)

V rámci Wacom týždňa zliav si môžete v termíne od 3.6. do 9.6.2019 uplatniť 10% zľavu na všetky produkty Wacom. Pri objednávke zadajte zľavový kód wacom10.

Wacom Bamboo Tip – kompatibilný so všetkými zariadeniami používajúcimi kapacitnú dotykovú technológiu, hrot 1.9mm. Je vynikajúcim pomocníkom pre ovládanie, kreslenie, písanie a mnoho ďalšieho pre vaše mobilné zariadenie? Bamboo Tip je pero, ktoré zhodnocuje dlhoročné skúsenosti značky Wacom. Prichádza so zvlášť tenkým 1,9 mm hrotom, ktorý vyniká mimoriadnou presnosťou. Je navrhnuté špeciálne pre zariadenia so systémami Android alebo iOS. Ak chcete zachytiť svoj nápad, zapísať si alebo si zakresliť poznámku, je toto pero ideálnou voľbou.
Výrobca:
Wacom
Obj. čislo:
CS-710B
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
59,90 € 49,92 €

Wacom Bamboo Tip (Blue)

Je vynikajúcim pomocníkom pre ovládanie, kreslenie, písanie a mnoho ďalšieho pre vaše mobilné zariadenie? Bamboo Tip je pero, ktoré zhodnocuje dlhoročné skúsenosti značky Wacom. Prichádza so zvlášť tenkým 1,9 mm hrotom, ktorý vyniká mimoriadnou presnosťou. Je navrhnuté špeciálne pre zariadenia so systémami Android alebo iOS. Ak chcete zachytiť svoj nápad, zapísať si alebo si zakresliť poznámku, je toto pero ideálnou voľbou.

Prednosti pera Wacom Bamboo Tip:
Výborný pomocník pre prácu na dotykovej obrazovke
Plne kompatibilné so zariadeniami Android a iOS
Zvlášť tenký a presný hrot
Nabíjanie cez micro USB port
Kalibračné tlačidlo pre maximálnu presnosť
Extra nízka hmotnosť a kvalitný hliníkový dizajn
Obrovská kreativita so softvérom Wacom
Ako sa mi bude s Bamboo Tip pracovať?
Wacom Bamboo Tip zaujme jednoduchým a skvele vyzerajúcom dizajnom v hliníkovom tele. Je tak dostatočne odolné a výborne sa drží. V hornej časti nájdete šikovne schovaný dobíjací USB port aj kalibračné tlačidlo. To využijete najmä pri prvom spárovaní s vašim zariadením, kedy vyladíte presnosť hrotu na maximum. Celková hmotnosť pera je len 16 g, takže s ním môžete písať či kresliť pokojne aj dlhé hodiny. Vďaka pokročilému softvéru od Wacomu sa toto jediné pero môže razom zmeniť aj na štetec, ceruzku, fixku, sprej a mnohé ďalšie.

Špecifikácia Wacom Bamboo Tip (Blue)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 59,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod