Black Friday - Najväčšie zľavy v tomto roku. Nečakajte ďalej! Väčšie zľavy už nebudú. Presvedčte sa tu.

Vanguard Adaptor 45, použitý tovar

Vanguard Adaptor 45 je unikátne riešený dvojkomorový fotobatoh z novej rady Vanguard Adaptor a je stredným z celej rady. Spolu s Adaptor 41 a 46 využíva nový konvertibilný chrbtový systém umožňujúci aj nosenie na dvoch a na jednom pleci.
Výrobca:
Vanguard
Obj. čislo:
22INT00020D
Dostupnosť tovaru:
V predajni
35,00 35,00 €

Vanguard Adaptor 45, použitý tovar

Vanguard Adaptor 45 je nový dvojkomorový unikátne riešený fotobatoh s premysleným dizajnom a výbornou ergonómiou. Je možné ho nosiť na jednom aj na dvoch pleciach vďaka unikátne riešenému konvertibilnému chrbtovému systému. Ten umožňuje v spodnej časti odopínať oba pomocou plastovej karabínky uchytené ramenné popruhy, ktoré je možné schovať do špeciálneho priečinku s otvorom v hornej časti chrbtového systému. Takéto riešenie chrbtového systému umožňuje používať batoh Vanguard Adaptor 45 ako klasický batoh, ale aj ako batoh s jedným popruhom – tzv. Sling konštrukcia. V konfigurácii Sling si môžete vybrať na ktorom pleci batoh budete nosiť čo je určite nezanedbateľná výhoda pre ľavákov, najmä v kombinácii s vyberaním fototechniky cez veľké bočné veká fotokomory na kovové zipsy s jedným kovovým bežcom.

Vnútorná konštrukcia batohu je rozdelená vyberateľnou polstrovanou prepážkou na suchý zips na dve samostatné komory. Menšia horná komora slúži na osobné veci, je výborne polstrovaná a je prístupná cez veko na kvalitný kovový zips s dvoma jazdcami. Veko tvorí celú vrchnú časť batohu, pričom zips veka je prekrytý légiou, ktorá ho chráni pred stekajúcou vodou. Na veku sú okrem toho uchytené po stranách dve klipsne pre poisťovacie popruhy prístupových vek fotokomory a na čelnej strane veka je aj horný úchytný bod pre statív tvorený sťahovacím popruhom s klipsňou. V hornej časti veka sa ešte nachádza malé praktické vrecko na zips využiteľné o pre doklady, peňaženku, kľúče, alebo iné drobnosti. Dolná hlavná komora, alebo tiež fotokomora má podstatne väčší objem ako horná komora a je vynikajúco vypolstrovaná. Jej vnútrajšok vybavený je sadou oddeľovacích priečok na suchý zips, vďaka ktorým si môžete prispôsobiť fotokomoru podľa Vašich individuálnych potrieb. Fotokomora batohu Adaptor 45 pojme jednu zrkadlovku s nasadeným objektívom, 3-4 ďalšími objektívmi, blesk a drobné fotopríslušenstvo. Fotokomora je prístupná cez dve veľké, na kovový zips s jedným jazdcom uzatvárateľné veká, ktoré sú umiestnené po stranách batohu a vybavené proti náhodnému pootvoreniu poistnými umelohmotnými klipsami na sťahovacích popruhoch. Takto riešený prístup k fototechnike umožňuje v kombinácii s možnosťou nosiť batoh na jednom pleci veľmi rýchle vyberanie fototechniky, ktoré zvládnete aj počas chôdze bez nutnosti zastaviť sa a skladať batoh z chrbta dole. Na vnútorných stranách oboch vek je dvojica vrecúšok zo sieťoviny určených pre pamäťové karty v prepravných puzdrách. Na pravom veku fotokomory je z vonkajšej strany našitý popruh ktorý umožňuje upnúť naň dve doplnkové puzdra modulárneho systému na objektívy.

Z vonkajšej prednej strany batohu v jej strede sa nachádza rukoväť (ktorá slúži zároveň aj ako fixácia nohy statívu) a pod ňou malé vrecko obsahujúce spodný úchytný bod statívu – vak na nohy statívu. Po stranách tohto malého vrecka sa nachádzajú dve umelohmotné oká pre uchytenie ďalšej výbavy. V hornej časti batohu je medzi ramennými popruhmi umiestnená pásková rukoväť. Na pravom bočnom veku fotokomory sú dve úchytné miesta pre puzdra na objektívy a na ľavej strane batoha v hornej časti je našité jedno páskové putko a ďalšie umelohmotné oko.

Základom nosného chrbtového systému batohu Vanguard Adaptor 45 je ergonomicky tvarovaný a dokonale polstrovaný chrbát z penového materiálu so vduchovými kanálikmi. Ďalšou časťou chrbtového systému je dvojica pohodlných, širokých, dokonale polstrovaných ramenných popruhov vybavených dvojicou úchtných bodov pre uchytenie puzdier modulárneho systému. Tieto ramenné popruhy sú v dolnej časti uchytené k batohu pomocou umelohmotných karabiniek. V prípade potreby je možné jeden z nich odopnúť a celý ho schovať do špeciálneho priečinku s otvorom v hornej časti chrbtového systému. Spodná časť batohu je z pogumovaného materiálu, ktorý tak zabraňuje vniknutiu vlhkosti do batoha položeného na zemi.


Parametre batohu Adaptor 45:

Vonkajšie rozmery (š-h-v): 27 x 23 x 45,5 cm
Vnútorne rozmery fotokomory (š-h-v): 24 x 15,5 x 26 cm
Kapacita batohu: DSLR s nasadeným základným objektívom, 3-4 ďalšie objektívy, blesk, fotopríslušenstvo, statív, osobné veci
Hmotnosť batohu: 0,9 kg
Vonkajší materiál: Polyester 600D, Nylon 420D
Vnútorný materiál, výstelka: Polyester 150D, balistický nylon 2000D
Materiál popruhu: PPH popruhová látka
Farba: Čierny

Špecifikácia Vanguard Adaptor 45, použitý tovar

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 35,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod